Wpis z mikrobloga

Właśnie tak powstają grubasy z namalowanymi brwiami, uważające się za miss świata.


@bamalisowa: nie da się tego jakoś leczyć? przecież służba zdrowia jest darmowa, powinni ją wysłać na jakąś terapię, czy coś... przecież w podatkach za to płacę i wymagam!
  • Odpowiedz
@ProGruntowy: Darmowa służba zdrowia nie obejmuje operacji plastycznych, a mam wrażenie, że tylko zrobienie z nich naprawdę ładnych, mogłoby odciążyć świat. Ładne idiotki nie są tak uciążliwe jak brzydkie idiotki. Sposób myślenia niestety jest niezmienny. Z drugiej strony wystarczyłoby po prostu ich nie adorować - ale na świecie istnieją desperaci, gotowi na każde kłamstwo, byle zaruchać ;)
  • Odpowiedz
@Mikimoto: Dziewczyny ogółem mają łatwiej bo mogą zatuszować niedoskonałości różnymi pudrami, fluidami. Nadwagę przez modelujące ubrania, wyeksponować piersi stanikami push up, dodać parę cm przez buty na obcasie itp.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc do tej sytuacji to jednak wolałbym różdżkę, która działa na myślenie niż na nadwagę i brzydotę


@mraauuu: A ja nie, bierzesz brzydką i grubą ale bystrą i ogarniętą. Dotykasz taką różdżką i masz zajebistą laskę, która na dodatek jest ci wdzięczna za "odczarowanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz