Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę się z Wami podzielić czymś dobrym. Przed wakacjami poprosiłem na #mirko o #pomoc. Szukałem kogoś kto może sprezentować jakiś stary komp mojej mamie. Na apel odpowiedział @enron i powiedział, że chętnie skleci jakiegoś kompa z części, które mu zalegają. Ostatecznie okazało się, że naprawił starego kompa mamy, wymieniając w nim jakieś części.

Bardzo Ci za to dziękuję.

#oswiadczenie #coolstory #krakow #komputery
  • 37
@slamb: stary, zobacz moje statystyki i jak długo jestem na wykopie. Bordo miałem po 3 miesiącach. Na chwilę obecną nie łapię się nawet w pierwszych 15k chyba. Jak myślisz dlaczego? Więc jeszcze raz zastanów się co napisałeś. Naprawdę mam #!$%@? na plusy i ranking. Gdybym chciał to znowu wykręciłbym Bordo w 2-3 miesiące. Z mojej strony dyskusji koniec, niech chociaż wpis Korba112 pozostanie bez burzliwej wymiany zdań.
szkoda żeby bebechy leżały i gniły w kantorku w firmie ;)


@enron: a sprzedałeś to za 1gr z fakturą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@morsik: kupione było to tak dawno że chyba już nawet nie było ich w papierach :) A nawet gdyby było... to nawet ciężko się tego doliczyć.
Byście mnie zaminusowali aż bym z powrotem stał się zielony - gdyby się dało - ale wtrące swoje 3 grosze.

Samo zdarzenie - fajne - ale ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Stare rupiecie z kompa nie są nic warte, "naprawa" jeżeli posiada się części nie jest niczym szczególnym, nieraz całe komputery ludzie za darmo oddają (ew. symboliczne kwoty, żeby nie brali "bo jest"). I to jest normalne, codzienne, tylko nie
@slamb: stary, #!$%@? się do niego za to ze napisał to na mirko, a nie na pw," hurr durr chce plusy, szuja". Juz wolaj ze afera i oszukujo i kradno.

Jakby mi ktoś coś tak miłego zrobił to tez bym napisał na publicznym forum, żeby go pochwalić. A nie dla śmiesznych plusów. Nie każdy tak jak ty sobie nimi kompleks małego fiuta leczy i wielu osobom te plusy zwisaja.

Wyluzuj i