Wpis z mikrobloga

Witam,

jestem inicjatorem projektu Weebo3D - polskich gogli mobile VR. Chcę rozdać 3 sztuki naszego nowego produktu. Interesuje mnie opinia osób znających temat oraz tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę z VR.

Design: http://imgur.com/a/gxyeo jak się podoba?

Dlaczego Weebo3D?
1. Komfort (gogle wyłożone są miękką gąbką/gumą).
2. Ostry obraz, szerokie pole widzenia i wyraźna głębia 3D (nasze o średnicy 37mm dają znacznie lepszy efekt zanurzenia niż standardowe 25mm).
3. Trwałość (konstrukcja wielokrotnie trwalsza niż karton).
4. Rozsądna cena (staramy się oferować bardzo korzystny stosunek cena / jakość).

Wygrywają najbardziej plusowane uzasadnienia pod tytułem: dlaczego mamy wysłać Weebo3D właśnie do Ciebie (lub po prostu jakiś fajny komentarz tego typu) :)

W zamian za #rozdajo oczekujemy recenzji tutaj na Mirko :)

#cardboard #vr #googlecardboard #virtualreality i chyba trochę #cebuladeals choć nie za darmo, bo oczekujemy informacji zwrotnych.
  • 75
  • Odpowiedz
@ktoosiu: Myślę, że ciężko nazwać te soczewki innowacją :) To po prostu kwestia testów i decyzji. Jesteśmy zdania, że obecnie w klasie nazwijmy to dostępnej cenowo bardziej liczy się, który produkt lepiej działa. Lepiej działa tzn. oferuje głębszy obraz, większe pole widzenia, lepszy komfort, większa kompatybilność, fajniejszy design, mniejsza waga itd. Oczywiście innowacje mile widziane, choć obecnie po prostu skupiliśmy się na tym, żeby to był dobry, trwały produkt, dający
  • Odpowiedz
@Weebo3D: kupuje to ktoś ? Widzę że trwa wyścig badziewiastych produktów, serio... Myślałem że czasy produktów dostępnych w telezakupach już dawno minęły... Gdybym zobaczył jakiegos znajomego, wpatrującwgo sie w telefon, przyczepiony na gumce do plastikowych okularów, to pomyślałbym że zdrowo jebnięty :-( wasz produkt wyglada tak porządnie, iż koszt wyprodukowania obstawiam na mocne 5zł
  • Odpowiedz
@Weebo3D: Testowałbym ( ͡º ͜ʖ͡º) Przetestowałem już kilkanaście apek, ale nie wszystkie działają na google card board na OneplusOne. Rozdwaja się obraz i przez to muszę korzystać z Samsung Galaxy S4 mojego różowego paska. Przydałyby się do testów porządne okulary VR ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz