Wpis z mikrobloga

Witam,

jestem inicjatorem projektu Weebo3D - polskich gogli mobile VR. Chcę rozdać 3 sztuki naszego nowego produktu. Interesuje mnie opinia osób znających temat oraz tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę z VR.

Design: http://imgur.com/a/gxyeo jak się podoba?

Dlaczego Weebo3D?
1. Komfort (gogle wyłożone są miękką gąbką/gumą).
2. Ostry obraz, szerokie pole widzenia i wyraźna głębia 3D (nasze o średnicy 37mm dają znacznie lepszy efekt zanurzenia niż standardowe 25mm).
3. Trwałość (konstrukcja wielokrotnie trwalsza niż karton).
4. Rozsądna cena (staramy się oferować bardzo korzystny stosunek cena / jakość).

Wygrywają najbardziej plusowane uzasadnienia pod tytułem: dlaczego mamy wysłać Weebo3D właśnie do Ciebie (lub po prostu jakiś fajny komentarz tego typu) :)

W zamian za #rozdajo oczekujemy recenzji tutaj na Mirko :)

#cardboard #vr #googlecardboard #virtualreality i chyba trochę #cebuladeals choć nie za darmo, bo oczekujemy informacji zwrotnych.
  • 75
  • Odpowiedz
@Weebo3D: dlaczego ja powinienem dostać?
Powoli się uczę programowania i planuję w niedalekiej przyszłości pobawić się VR, jak tylko ogarnę grafikę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Weebo3D: Myślę, że szczególnie mi przydadzą się te okulary, bo jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się
  • Odpowiedz
@feelfree: To zależy od poziomu oczekiwanej zabawy :) U majfrendów za 5 zł dostaniesz karton, który daje mocno przeciętne wrażenie 3D, a po dwóch tygodniach użytkowania wygląda niezbyt atrakcyjnie.
  • Odpowiedz
@KocieJaduo: Obraz rzeczywiście w dużej mierze zależy od telefonu. Zalecane minimum to rozdzielczość HD. W grę wchodzi jeszcze kilka uwarunkować jak procesor/wydajność (np. LG G3 ma QHD, lecz grzeje się na tyle, że co jakiś czas trzeba przerywać doświadczenie, co mija się z celem). Moim zdaniem naprawdę bardzo atrakcyjne doświadczenia dają telefony z FHD takie jak S5, LG G2 itd... Co do soczewek - efekt jest naprawdę rewelacyjny i różnica
  • Odpowiedz