Wpis z mikrobloga

Witam,

jestem inicjatorem projektu Weebo3D - polskich gogli mobile VR. Chcę rozdać 3 sztuki naszego nowego produktu. Interesuje mnie opinia osób znających temat oraz tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę z VR.

Design: http://imgur.com/a/gxyeo jak się podoba?

Dlaczego Weebo3D?
1. Komfort (gogle wyłożone są miękką gąbką/gumą).
2. Ostry obraz, szerokie pole widzenia i wyraźna głębia 3D (nasze o średnicy 37mm dają znacznie lepszy efekt zanurzenia niż standardowe 25mm).
3. Trwałość (konstrukcja wielokrotnie trwalsza niż karton).
4. Rozsądna cena (staramy się oferować bardzo korzystny stosunek cena / jakość).

Wygrywają najbardziej plusowane uzasadnienia pod tytułem: dlaczego mamy wysłać Weebo3D właśnie do Ciebie (lub po prostu jakiś fajny komentarz tego typu) :)

W zamian za #rozdajo oczekujemy recenzji tutaj na Mirko :)

#cardboard #vr #googlecardboard #virtualreality i chyba trochę #cebuladeals choć nie za darmo, bo oczekujemy informacji zwrotnych.
  • 75
@Drakalen: Niezupełnie to samo, u majfrendów prawie zawsze coś zawodzi. Najczęściej jest to wąskie pole widzenia (szczególnie plastikowe urządzenia) lub trwałość (słaby karton, na którym szybko widać ślady od potu). Generalnie ciężko trafić na coś wartościowego z Aliexpress.
@szczesliwa_patelnia: Gogle Zeissa też Cię nie przekonały? Co Ci w nich nie odpowiadało? Jeśli chodzi o kwestię ostrości - tutaj główną pracą było testowanie wielu różnych soczewek oraz znalezienie sposobu na montaż, który bardzo solidnie będzie trzymał telefon w płaszczyźnie równoległej do płaszczyzny soczewek. Cena to 59 zł + przesyłka,
@Weebo3D: Zeiss chyba bardziej stawiał na efekt kina niż VR. Nie odpowiadało mi to, że nie czułem się jak w grze tylko właśnie w ciemnym pokoju przed dużym TV. 3D też nie było aż tak mocno odczuwalne. Pytam o ostrość, bo karton musiałem przerabiać - telefon 5,3 cala był za duży, musiał być dalej żeby obraz był ostry.
@Weebo3D: Ponieważ jestem zorientowany w świecie Androida od jego początku. Nowe technologie to moja pasja, jedna z tych, z którą lubię obcować najbardziej. Poza tym jestem redaktorem portalu o Androidzie, gdzie moja recenzja tego urządzenia być może uzyskałaby rozgłos i zainteresowanie czytelników, co wiąże się ze zwiększeniem rozgłosu dotyczącego Waszego produktu :)
@Weebo3D: Z mojej strony możecie liczyć nie tylko na rzetelną i detaliczną recenzję (posiadam doświadczenie w pisaniu podobnych artykułów), ale również konkretne propozycje zastosowań takich niskobudżetowych gogli do VR. Zajmuję się tematyką, w której wykorzystuje się wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość do nowych i pożytecznych zastosowań.
@Weebo3D: Jako człowiek który miał już przyjemność przetestować kartonowe gówienko i plastikowe okulary z #aliexpress a także regularnie testuje aplikacje vr chyba byłbym niezłym materiałem. Obiecuję napisać recenzję połączoną ze spamem tagów.

Cena to 59 zł + przesyłka,

Całkiem nieźle, jak mi nie przyślecie to sam kupię xD