Wpis z mikrobloga

W najśmielszych snach nie podejrzewałam nawet, że Mirko jest pełne AŻ TAKIEGO hejtu, AŻ TAKIEJ stulejarni i AŻ TAAAKIEJ obrzydliwej hipokryzji. Tyle tu ludzi w porządku, kosmicznych historii, ciekawostek i śmiesznych obrazków, ale jak widać znajdzie się banda idiotów, która jak woda na młyn będzie nakręcać spiralę nienawiści, zaginać prawidła świata i #!$%@?ć logikę.

Nie spodziewałam się, że obrzydliwe zachowanie robotników względem kobiet jest sprawą dyskusyjną. Oczywiście bez generalizowania, jednakże stereotypy nie biorą się z bajania i baśni, a z życia. Robotnicy zachowują się po chamsku i myślę, że prawie każda kobieta w swoim życiu musiała się zawstydzić, poczuć niekomfortowo i nieprzyjemnie słysząc sprośne słówka, albo wstydliwe wyrazy z ust wąsatych mężczyzn w wieku swojego taty albo dziadka. I chyba każda zastanowiła się czemu to do cholery służy? Bo ani nie sprawia, że dzień jest milszy, ani nie brzmi jak komplement ani tak naprawdę nie wiadomo jak się zachować czy co odpowiedzieć. Po co właściwie ci panowie to robią? Bo moim zdaniem ku wzajemnej uciesze, że dziewczę się zawstydziło, a samiec alfa w stadzie podkreślił przed kolegami jak to potrafi, hehe, soczyście zażartować.

I co??? I nagle się okazuje, że kobiety, które nie przepadają za takimi sytuacjami to „księżniczki” i srają wyżej niż dupę mają! I że ciężka praca tłumaczy Januszów z nieokrzesania i niejednokrotnie zezwierzęcenia (gwizdy, szczeki i inne badziewie).

A może Mirki teraz będą dyktować o co można mieć #boldupy a o co nie? Bo jak się napisze o zaczepnym robotniku to jest szukanie atencji, ale jak się wyśmiewa Polską cebulę to już nie?

A co chłopaki jakby ktoś przy was tak do waszej matki, siostry, albo córki przygentlemanił, i z półotwartą paszczą zawiadomił, że ma SUPER PIERSIĄTKA? Albo w ramach zachwytu nad urodą zacmokał, zagwizdał, wyrecytował sprośny wierszyk… a właściwie to po cóż się ograniczać – klepnął w zgrabny tyłek!? Zapewne byście przyklasnęli i przybili pionę takiemu panu w kombinezonie? Przecież jak to tak nie docenić wysublimowanego komplementu od pana robotnika w pracy!?

Przykro mi za was, za wasze matki, siostry, córki i przyszłe dziewczyny, które w was powinny szukać oparcia w takich sytuacjach… nie ma to jak internetowe lincze na #rozowepaski. Bo one takie nielogiczne. Pieprzona banda hipokrytów.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownoburza #hipokryzja
  • 142
@space_shape: Chamstwo zawsze irytuje i tu nie ma o czym dyskutować. Anonimowe mirasy nie posiadają empatii, więc nie potrafią zrozumieć Twoich odczuć, ani nawet nie próbują tego zrobić - zakodowali sobie, że to zawsze kobieta jest wredną atencjuszką, manipulantką i uroiła sobie wszystkie problemy. Co nie zmienia faktu, że porównanie wykopków i roboli do islamistów to jest idiotyzm miesiąca, jak nie roku.
@space_shape: ja bym się cieszył gdybym przechodząc obok straganu z warzywami usłyszał w swoim kierunku "mmm niezłe piersiątka chłoptasiu, pokaż beniz hehe" od starszych pań :>
@space_shape: Czasem mam wrażenie, że kobiety mają kompletnie inną wersję świata niż mężczyźni. Ohh wielce urażona, bo ktoś ją skomplementował (sprośnie czy nie ale jednak), jeszcze mówi że mężczyzna powinien jej być oparciem w takiej sytuacji. #!$%@? oparciem w czym? Ma dać w ryło robotnikowi, bo gwizdnął na jego dziewczynę? Straszne, facet bardzo często jest obrażany czy wyszydzany (nie komplementowany jak OP) i musi to wziąć na klatę, ale biedne księżniczki
@space_shape: @okoniaczek Prawda jest taka, że to gówno się zdarza (w sensie zaczepki robotników) i nie masz na to wpływu. Jesteś kobietą to musisz przyzwyczaić się, że podrośnięte stuleje z wykopu w realu muszą gdzieś dać upust swojemu #!$%@?. Alee... Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić, to kompletna ignorancja i brak reakcji. Będzie się to powtarzać w nieskończoność, bo wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić. Moja żona miała swego czasu podobny
@space_shape:

Cały problem sprowadza się do tego, że komentarz o piersiątkach rzucił jakiś wąsaty janusz na budowie, biedny, niewykształcony, cham, prostak, no dramat, nie wiadomo jak się zachować? Jestem zwykłą karyną, że ośmielają się do mnie odzywać zwykłe janusze i sebixy na budowie?

Gdyby taki komentarz pani usłyszała w lobby biurowca od chłopaków w gajerku, to by ze 3 dni nie mogła zasnąć z podniecenia, bo oto jej królewskie walory docenił
@space_shape: @Abaddon84: Co tu dużo mówić? Ja tylko dałam upust swojemu zażenowaniu z kilku dni. Reszta dzieje się sama, co już poniekąd nie jest moim tematem.

Ale prawda taka, że poziom żenady w sporej części komentarzy sięga wyżej niż to biedne rusztowanie na moim bloku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@okoniaczek: stary, u mnie na szczęście skończyli tydzień temu ale jak było to centralnie koło okna
@space_shape: Czym Ty się przejmujesz? :) Całego świata nie naprawisz, zaś to, że te mirki, o których mowa, mają takie zdanie, a nie inne, to ich problem. Oni będą mieli problem ze znalezieniem odpowiedniej partnerki, a w żaden sposób nie są odpowiednią partią dla Ciebie :)
Polecam ten stan - głęboko olewać takie zdanie innych, które w żaden sposób nie oddziałuje bezpośrednio na nas, ani n bliskich ;)
@Negatywny2: @Kedzierzawy_Stan: Nauczcie się czytać ze zrozumieniem ludzie. To nie moja historia. Ja natomiast wytykam bardziej naburmuszonym i schamiałym Mirkom ich hipokryzję. Jak zobaczycie pierwsze komentarze, to traficie do źródła.
@Negatywny2: I uwierz, że jakby sprośny komentarz rzucił nie pan Janusz z wąsem w wieku ojca, a książe z bajki 10/10 przechodząc z dupy ulicą albo krzycząc z okna to jedynie efekt wizualny byłby milszy. Niezmienne jest to, ze
@space_shape: Każda kobieta z odrobinę większą samoświadomością powie ci dokładnie to samo co ja. Każda kobieta z odrobinę większą świadomością nie stosuje też osobistych najazdów od pierwszego posta :) Może nigdy książę w kołnierzyku nie rzucił nic o twoich piersiątkach i nie masz porównania, księżniczko? :)
@space_shape: A wczorajszy wpis o przygodzie dla kobiety jaką jest penis murzyna w jej pochwie to co? #!$%@?, nic mnie tak na tym portalu nie wkurzyło, bo kojarzę dziewczynę z tego mema. Próbowałam gimbowi wytłumaczyć co robi, ale nie dociera do takich umysłów. Dla niego powielanie mema, który obraża niewinną kobietę jest ok bo:
a) nie on go stworzył
b) ona nie miała załamania nerwowego (widzicie trzeba się zabić, żeby ich
@leesha: Dokładnie tak :( Wychodzi buractwo, chamstwo i brak szacunku. Wpis z dziewczyną, która oczekuje minimum kultury jako sprzedawczyni na kasie oczywiście też zalała fala hejtu. Bo klient pan i ma prawo pomiatać kasjerką, a ona ma mu usługiwać.
Ostatnio Mirki mają jakąś wściekliznę i przede wszystkim uczulenie na kobiety. Albo bardzo ich boli, że wakacje spędzają sami w piwnicach.