Wpis z mikrobloga

W najśmielszych snach nie podejrzewałam nawet, że Mirko jest pełne AŻ TAKIEGO hejtu, AŻ TAKIEJ stulejarni i AŻ TAAAKIEJ obrzydliwej hipokryzji. Tyle tu ludzi w porządku, kosmicznych historii, ciekawostek i śmiesznych obrazków, ale jak widać znajdzie się banda idiotów, która jak woda na młyn będzie nakręcać spiralę nienawiści, zaginać prawidła świata i #!$%@?ć logikę.

Nie spodziewałam się, że obrzydliwe zachowanie robotników względem kobiet jest sprawą dyskusyjną. Oczywiście bez generalizowania, jednakże stereotypy nie biorą się z bajania i baśni, a z życia. Robotnicy zachowują się po chamsku i myślę, że prawie każda kobieta w swoim życiu musiała się zawstydzić, poczuć niekomfortowo i nieprzyjemnie słysząc sprośne słówka, albo wstydliwe wyrazy z ust wąsatych mężczyzn w wieku swojego taty albo dziadka. I chyba każda zastanowiła się czemu to do cholery służy? Bo ani nie sprawia, że dzień jest milszy, ani nie brzmi jak komplement ani tak naprawdę nie wiadomo jak się zachować czy co odpowiedzieć. Po co właściwie ci panowie to robią? Bo moim zdaniem ku wzajemnej uciesze, że dziewczę się zawstydziło, a samiec alfa w stadzie podkreślił przed kolegami jak to potrafi, hehe, soczyście zażartować.

I co??? I nagle się okazuje, że kobiety, które nie przepadają za takimi sytuacjami to „księżniczki” i srają wyżej niż dupę mają! I że ciężka praca tłumaczy Januszów z nieokrzesania i niejednokrotnie zezwierzęcenia (gwizdy, szczeki i inne badziewie).

A może Mirki teraz będą dyktować o co można mieć #boldupy a o co nie? Bo jak się napisze o zaczepnym robotniku to jest szukanie atencji, ale jak się wyśmiewa Polską cebulę to już nie?

A co chłopaki jakby ktoś przy was tak do waszej matki, siostry, albo córki przygentlemanił, i z półotwartą paszczą zawiadomił, że ma SUPER PIERSIĄTKA? Albo w ramach zachwytu nad urodą zacmokał, zagwizdał, wyrecytował sprośny wierszyk… a właściwie to po cóż się ograniczać – klepnął w zgrabny tyłek!? Zapewne byście przyklasnęli i przybili pionę takiemu panu w kombinezonie? Przecież jak to tak nie docenić wysublimowanego komplementu od pana robotnika w pracy!?

Przykro mi za was, za wasze matki, siostry, córki i przyszłe dziewczyny, które w was powinny szukać oparcia w takich sytuacjach… nie ma to jak internetowe lincze na #rozowepaski. Bo one takie nielogiczne. Pieprzona banda hipokrytów.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #gownoburza #hipokryzja
  • 142
  • Odpowiedz
@weco ciekawe jak wielu plusujących twój wpis wykopywało znaleziska i oburzało się HURR DURR TE MUZUŁMANY TO ŹLE TRAKTUJO KOBIETY, a tak serio to w uprzedmiotowianiu ich niewiele się od muslimów różnią.
  • Odpowiedz
@space_shape: a to odnosnie jakiegos wpisu? Nie wiem o co chodzi w oryginale, ale temat robotnikow to... Hm... Faktycznie ciekawa bajka. Bez glupiej generalizacji: czesto sa to takie Mietki i oni nie widza nic zlego w takim zachowaniu. Nie usprawiedliwia ich to, ale trzeba pamietac, ze Mietka nie mozna mierzyc miara normalnego, w miare rozgarnietego faceta.

Dodam jeszcze, ze z takimi Mietkami facetom tez jest czesto trudno sie dogadac... Po prostu
  • Odpowiedz
@space_shape: @Abaddon84: Co tu dużo mówić? Ja tylko dałam upust swojemu zażenowaniu z kilku dni. Reszta dzieje się sama, co już poniekąd nie jest moim tematem.
Ale prawda taka, że poziom żenady w sporej części komentarzy sięga wyżej niż to biedne rusztowanie na moim bloku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziwi mnie po prostu ten poklask setek Mirków przy linczu na dziewczynie.


@space_shape: A mnie nie. Nigdy nie byli w jej sytuacji a mają za mało wyobraźni aby się w niej postawić, toteż ich ocena jest całkowicie z dupy. Jakby im Grażyny z mięsnego krzyczały na ulicy "no, no, ale niezłą ma dupcię" to by im też głupio było, no chyba że już doszli do poziomu Stulejzarda i na myśl o
  • Odpowiedz
@Ornament:

no chyba że już doszli do poziomu Stulejzarda i na myśl o każdej, najmniejszej nawet dawce uwagi ze strony reprezentantek płci przeciwnej, choćby wyglądały jak trolle, budzi w nich ślinotok.


Gościu, to wykop :) Tak właśnie jest
  • Odpowiedz
@space_shape: @okoniaczek: obawiam się, że zażenowanie wynika z tego, że ktoś (robole) mają w dupie konwenanse i ukazuja swoją prawdziwą naturę.
Że wbrew temu, co wam mówią mamy, babcie, mężowie, chłopaki, koledzy i połowa mirko - tyle znaczycie dla przeciętnego faceta. Piersiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, nie piszę tego z obrzydzenia do kobiet - tylko z faktu, że tak po prostu jest, tak samo
  • Odpowiedz
Że wbrew temu, co wam mówią mamy, babcie, mężowie, chłopaki, koledzy i połowa mirko - tyle znaczycie dla przeciętnego faceta. Piersiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@M4ks: Jakby każdy na ulicy mówił obcym ludziom co dla niego znaczą, to 75% ludzkości chodziłoby z permanentnie obitymi ryjami. Swoją drogą "piersiątka" brzmi jak komplement z repertuaru pedofila.
  • Odpowiedz
Jakby każdy na ulicy mówił obcym ludziom co dla niego znaczą, to 75% ludzkości chodziłoby z permanentnie obitymi ryjami.


@Ornament: dlatego większość po prostu tego nie mówi.

Swoją drogą "piersiątka" brzmi jak komplement z repertuaru pedofila.


@Ornament: fakt, też nie mój "repertuar".

Ale to jest właśnie ten ból w stylu "witaj w prawdziwym świecie, neo". Mam też wrażenie, że polki strasznie mają wysoki piedestał na którym się stawiają - przynajmniej
  • Odpowiedz
@M4ks: @Ornament: A, nie, to spoko. Robotnicy są szczerzy, przynajmniej nie okłamują, inb4.

Ja wiem, że nie byłbym zadowolony gdyby ktoś tak potraktował moją dziewczynę, mamę czy siostrę i nie tolerowałbym takiego zachowania. Po prostu nie. Nie można już wymagać od ludzi zamknięcia mordy i zajęcia się swoją robotą, a nie komentowania wyglądu przechodzących ludzi w sposób, jakby nie patrzeć, prymitywny?
  • Odpowiedz