Wpis z mikrobloga

@czarnakrowawkropkibordo: szczególnie kiedy idziesz do lekarza i stoisz w kolejce za takimi maciorami, które ledwo mieszczą się w drzwi, marudzą jak to im ciężko i jakie mają choroby i w ogóle jaki to ten świat zły. Podobnie w autobusie, siedzisz sobie wygodnie i siada obok ciebie taka co nie mieści się na jednym fotelu, uwala się na tobie i jeszcze marudzi pod nosem jak to TY dużo miejsca zajmujesz.
@xSQr: polecam poczytać nt. HAES i /r/fatlogic
zdziwisz się do czego zdolne są tumblrowe grubasy - bełkot o ujemnych kaloriach powodujących tycie, thin privilege, triggering, genetyka, tarczyca

a zdjęcie, które wrzuciłeś autorka podpisała, że modelka po lewej ma nienaturalnie długie ręce, bo potrafi prawą ręką dotknąć lewej strony biodra (!!!) a "prawdziwe kobiety" (tak tłuściochy określają siebie) tego nie zrobią

Ogólnie połączenie tumblrowego bełkotu, SJW, poprawności politycznej i kilku innych czynników
@aegypius: Ja sam choruję na tarczycę i powinienem być takim opasem - ale nie jestem - biegam, gram w squasha, w miarę zdrowo się odżywiam. Moja żona ma nadciśnienie po ciąży i też problem z tarczycą, ma lekką nadwagę - ale ogólnie dba o siebie, jeździ rowerem do pracy i jest aktywna - więc grubasem nie jest i nie narzeka.
Wszystko zaczyna i kończy się w głowie. Otyłość w pierwszej kolejności
a zdjęcie, które wrzuciłeś autorka podpisała, że modelka po lewej ma nienaturalnie długie ręce, bo potrafi prawą ręką dotknąć lewej strony biodra (!!!) a "prawdziwe kobiety" (tak tłuściochy określają siebie) tego nie zrobią


@xSQr: ale skisłem xD

jeszcze trochę i będą twierdziły, że producenci drzwi je szkalują, bo 'normalna' kobieta nie może się w nich zmieścić xD
@xSQr: dokładnie. Sam swego czasu nieźle się roztylem. Siedzenie na dupie i żarcie słodyczy było łatwe. Zrzucanie tego wszustkiego wymagalo juz sporego wysiłku-pilnowanie co się żre, #!$%@? 4 razy w tygodniu na siłce bez wzgledu na wszystko. Udało sie zrzucić ponad 15cm w pasie i od tamtej pory nie mam najmniejszego usprawiedliwienia dla grubasow. Rozumiem ze mogą zdarzyć sie ludzie chodzy ale tych jest zdecydowanie mniej, cała reszta to lenie którzy
@xSQr: Fakt że ciało modelek jest ciężko osiągalne, dla osób i budową ciała gruszki praktycznie w ogóle,modelki często są po prostu wychudzone i to wszystko budzi kompleksy u nastolatek ale jak już robią kampanię modelki vs normalne kobiety to niech wstawiają zdjęcia normalnych kobiet a nie wielorybów :/