Wpis z mikrobloga

Ostatnio włączył mi się śmieszek jak podjechałem po ojca do pracy. Jego biuro jest w tak dupnym miejscu, że nie da się po prostu zatrzymać żeby ktoś wsiadł i pojechać dalej, więc stwierdziłem że stanę na postoju taksówek. W końcu i tak za chwilę będzie a przynajmniej nie zablokuję pasa. No to stanąłem, ojciec zadzwonił że jeszcze 5 minut, myślę sobie trudno, najwyżej zapłacę mandat. Kątem oka już widzę że z czarnego mercedesa wysiada janusz z wąsem, typowy taksówkarz i idzie się do mnie spruć że stoję na postoju (chociaż na 5 miejsc i tak 3 były wolne).

Podchodzi i zaczyna się dialog:
- a ty czego tu stoisz? Nie widzisz znaku ośle że tylko dla taksówek?
Stwierdziłem że skoro podchodzi z takim tekstem to trzeba się zabawić, więc powiedziałem:
- aa wie pan, ja to też taksówkarz, tylko że hehe prywatny, no wie pan, z Ubera
O Boże jak on się #!$%@?ł (dla niewiedzących Uber jest znienawidzony przez złotówy), a wszystko dopełniło pojawienie się ojca i pytanie "to co jedziemy?"
Mam nadzieję że jego czajnik elektryczny zasilany przez gniazdo zapalniczki miał wystarczające moce przerobowe żeby zaparzyć kilka litrów sagi na uspokojenie.

#coolstory #truestory #trojmiasto #samochody
  • 27
@Adams_GA: Tak bardzo nienawidzę taxiarzy, oni na prawdę myślą, że są jacyś bardziej uprzywilejowani czy po prostu są #!$%@?? 90% przypadków na które miałem #!$%@? to typowe stawanie na ulicy bo parking na chodniku #!$%@? od aut i #!$%@? stoją a ja z tyłu co mam #!$%@? zrobić, przelecieć nad nim jak dwukierunkowa ulica? Stają na zakazach, jeżdżą jak chcą m.in. pod prąd. Oni chyba myślą że jak mają światełko na
typowe stawanie na ulicy bo parking na chodniku #!$%@? od aut i #!$%@? stoją a ja z tyłu co mam #!$%@? zrobić, przelecieć nad nim jak dwukierunkowa ulica?


@Gregory143: o to to to, dokładnie. Dlatego zamierzam kupić sobie ładny zestaw na allegro za ok. 100zł z kompresorem i potężną trąbką jak z ciężarówki, i będę za takim debilem stał z wciśniętym klaksonem. Tymbardziej ze mieszkam na jednokierunkowej ulicy na której mieści