Wpis z mikrobloga

Ostatnio włączył mi się śmieszek jak podjechałem po ojca do pracy. Jego biuro jest w tak dupnym miejscu, że nie da się po prostu zatrzymać żeby ktoś wsiadł i pojechać dalej, więc stwierdziłem że stanę na postoju taksówek. W końcu i tak za chwilę będzie a przynajmniej nie zablokuję pasa. No to stanąłem, ojciec zadzwonił że jeszcze 5 minut, myślę sobie trudno, najwyżej zapłacę mandat. Kątem oka już widzę że z czarnego mercedesa wysiada janusz z wąsem, typowy taksówkarz i idzie się do mnie spruć że stoję na postoju (chociaż na 5 miejsc i tak 3 były wolne).

Podchodzi i zaczyna się dialog:
- a ty czego tu stoisz? Nie widzisz znaku ośle że tylko dla taksówek?
Stwierdziłem że skoro podchodzi z takim tekstem to trzeba się zabawić, więc powiedziałem:
- aa wie pan, ja to też taksówkarz, tylko że hehe prywatny, no wie pan, z Ubera
O Boże jak on się #!$%@?ł (dla niewiedzących Uber jest znienawidzony przez złotówy), a wszystko dopełniło pojawienie się ojca i pytanie "to co jedziemy?"
Mam nadzieję że jego czajnik elektryczny zasilany przez gniazdo zapalniczki miał wystarczające moce przerobowe żeby zaparzyć kilka litrów sagi na uspokojenie.

#coolstory #truestory #trojmiasto #samochody
  • 27
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Tak bardzo nienawidzę taxiarzy, oni na prawdę myślą, że są jacyś bardziej uprzywilejowani czy po prostu są #!$%@?? 90% przypadków na które miałem #!$%@? to typowe stawanie na ulicy bo parking na chodniku #!$%@? od aut i #!$%@? stoją a ja z tyłu co mam #!$%@? zrobić, przelecieć nad nim jak dwukierunkowa ulica? Stają na zakazach, jeżdżą jak chcą m.in. pod prąd. Oni chyba myślą że jak mają światełko
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ciesz się, że masz auto całe bo w Warszawie kierowcy ubera chowają służbowe iPhone'y do schowka żeby tylko Janusze taxi nie zobaczyli, że Uber jedzie.
  • Odpowiedz
typowe stawanie na ulicy bo parking na chodniku #!$%@? od aut i #!$%@? stoją a ja z tyłu co mam #!$%@? zrobić, przelecieć nad nim jak dwukierunkowa ulica?


@Gregory143: o to to to, dokładnie. Dlatego zamierzam kupić sobie ładny zestaw na allegro za ok. 100zł z kompresorem i potężną trąbką jak z ciężarówki, i będę za takim debilem stał z wciśniętym klaksonem. Tymbardziej ze mieszkam na jednokierunkowej ulicy na której
  • Odpowiedz