#klimatyzacja #klimatyzator #klimacontent #mieszkanie #mieszkania
Cześć
Chciałbym dorobić adapter na drugą rurę do klimatyzatora eberg vigo 4,7kW i pytanie czy wiecie może czy wystarczy zasłonić dolne kratki z tyłu i boku i w to miejsce dać dopływ powietrza? Górną kratkę zostawić otwartą?
Pozdrawiam
Cześć
Chciałbym dorobić adapter na drugą rurę do klimatyzatora eberg vigo 4,7kW i pytanie czy wiecie może czy wystarczy zasłonić dolne kratki z tyłu i boku i w to miejsce dać dopływ powietrza? Górną kratkę zostawić otwartą?
Pozdrawiam









#mecz