Wpis z mikrobloga

@frak, @Crimson_Ghost, @pdpacek, @BlackHole265, @KAROO, @szokrok, @vegat, @gumiorek, @Przem77, @wytrzzeszcz, @DrZloo, @BojtaS, @Queiroz, @anddom03, @Saeglopur, @superlogin, @Sorbi, @tony_soprano, @powdertrader, @oficer-prowadzacy, @nilhir, @nacnac, @Noodles, @Fryderyk94, @koralowy, @ja_rek, @MJToshi, @Drasha, @Mamuts, @marcysia25, @Yoshu, @infamousrwk, @CAPSLOCKTEAM, @barxik, @karras, @siedzewogorku, @Demigoder, @Psychopathy_Red, @uuugg, @jak_to_mozliwe, @szycho1992, @theNight, @pawelek22, @vitam_vas, @ptasigryp, @8tab, @ratty, @Nixon52, @loczo, @gosvami, @Zapaczony, @dojcz_szpreche_nicht, @LongWayHome, @Arrival, @Doboszi, @011011010110000101111000, @sokytsinolop, @0001, @kamil230596, @Jaszczurovsky, @Fifeq3, @qbawolny, @thorsten, @pokey, @Carax, @unfr3sh, @makas, @Kostekostek, @lmateusz, @WilczurToPedofil, @wodzik, @Wolek-SXT, @Xrokis, @FairyAngel, @Wu70, @m_dop, @awftt, @krzychu_85, @Doko, @hamskloss, @Jarek, @Kons3rwa, @Fallentine, @gaudi, @akcer, @gumbrew, @zacki, @ptrx, @icek_, @kornikmw, @urs6, @GlenPL, @m_____, @Luks_WGS, @lolek3c, @bray92able, @zapalki, @Kunnorinno, @lubie_jesc, @ma4cin1101, @konky, @BRaven, @tyratron, @Awerege, @boleczaj, @Ojezu, @chtrzy, @immaculata, @grumm, @mas1o, @24GHzWireless, @Kai, @bajtelo, @Ololhehe, @KYQ, @mroznykasztan, @fierywing, @eXorcist, @3w4koreii, @tler, @sawer91, @matek12345, @sortris, @Balerofon, @Legendfz, @Leniwiec1, @Oliie, @reyess, @quwer, @muminz, @Pr2speQ, @matogo, @kkamil, @Monopson, @niechcacy, @sqim, @kwejk, @Karoleer, @DiKey, @progressiverotation, @swswsw, @qmkwat, @Lubin, @nowik, @latko, @ToeToe, @baney114, @nygga, @awareof, @nejtan, @Usmiech_Niebios, @istp, @Rafixer, @Black90, @kolegapiotrek, @MrMass, @kajtek14102, @StandbyOn, @Spikasny, @Gumowlak, @Spider1919, @dreamy, @dsctom, @Spook, @wnerwiony, @Johnny_Revolta, @Suizei, @ookurasama, @el_nino123, @wolnomi, @orcio, @ProudToBePolish, @salet, @Saragath, @shdw, @Eugenex, @Pixon, @CegielniaPL, @sampletext, @kwk200, @qba2qba, @Kuba_prezes, @karmelkowa, @lukasz3c, @twardziel_psychopata, @SprzedamPlusa, @rissah, @Ivux, @Re-volt, @ja_to_wiem, @kaczmar119, @martinosv, @Petters, @iamw, @Merkuriusz, @unsigned, @Ciastek123, @GumowaKaczuszka, @bassfun, @skradlem_ksiezyc, @HempFoodie, @miczuu, @kubala887, @enoelroc, @kptfantastic, @alyaoo, @hobbyt, @RIKZAG, @syzygia, @danielet, @AlfaMenel, @DUZEDmaled, @repulsive, @arczyk, @Roballo, @polkin3run, @Jestem_tu_nowy, @Dakkar, @szp96, @Ciaztko, @saddamos11, @Marpop, @Nagod, @bontaKun, @martinlubpl, @Zuler, @mk_1987, @zly_dzien, @Melt, @polq777, @To_Masz, @DamianovskyMyszcz, @mthenw, @blogomotive, @legionglosow, @lokens, @barty, @hcrns, @jagunio, @JanKremovski, @Funky666:

Moi drodzy, zobowiązałem się zrobić AMA. Zasugerowałem termin czwartkowy lub piątkowy, jednakże najwcześniej dałbym radę w sobotę lub w niedzielę. Przepraszam Was ale mam tyle pracy, że po prostu wieczorami ledwo mam siłę żeby nad tym usiąść, np. teraz dopiero skończyłem pracę i idę spać :(

Zatem, napiszcie proszę czy pasuje Wam:

1) sobota, np. godziny popołudniowe, tj. 16-18?
2) niedziela, np. godziny popołudniowe, wieczorne, np. 16-18 lub 19?

Postaram się dostosować do Was. Ponadto, przygotuję mały konkurs - nagrody książkowe :) nie moje publikacje ale inne, równie ciekawe według mnie. Pytanie, na które oczywiście udzielę odpowiedzi, a które uzyska najwięcej plusów wśród wszystkich zadanych pytań (i udzielonych na nich moich odpowiedzi) będzie nagrodzone w ten sposób, że jego autora zaproszę na lunch do Warszawy :) - przy założeniu, że: 1) autor pytania mieszka na terytorium RP; 2) jest pełnoletni; 3) jest na wykopie co najmniej rok. Jakieś zasady muszą być.

Dobrej nocy! :)

EDIT: zapomniałem o tagach :) #dzialalnoscgospodarcza #firma #podatki #firmawuk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach