Wpis z mikrobloga

Kumpel sprzedaje, ja gorąco polecam :D
Naprawdę bardzo wygodny, zadbany i szybki - jeden z lepszych (jak nie najlepszy) silnik montowany w tych modelach, z dumnym T4 na klapie tylnej ^^. Dużo pracy przy nim kumpel odwalił - z początku wyglądał dosyć typowo, ale po paru ulepszeniach naprawdę robi wrażenie na ulicy. Prowadzi się (dzięki rozpórkom) także bardzo dobrze.
Planował podnieść moc do około 235KM, ale coś poszło nie tak, i skończyło się wymianą silnika + jakimiś tam jeszcze duperelami (wszystko jest w opisie).
Jedyne czego mi brakuje w tym samochodzie to dobre nagłośnienie - nie inwestował w to, i jest fabryczne.
Ale tak to gorąco polecam :)

Sprzedaje, bo postanowił kupić coś wygodniejszego.
No i oczywiście w gazie ^^


#sprzedam #motoryzacja #poznan #lubon #volvo #volvofanclub #lpg #samochody #carboners

Volvo V40 Volvo V40 1.9 T4 1999r 200KM + LPG
crushyna - Kumpel sprzedaje, ja gorąco polecam :D
Naprawdę bardzo wygodny, zadbany i...

źródło: comment_axKm2cLZEpfvEfsDbOMc83VW45uhATxM.jpg

Pobierz
  • 19
@crushyna: sprzedaje tylko dlatego, ze chce przejac auto znajomego, ale moze zamienic na subaru? nie zebym sie #!$%@?, ale powiedz mu niech cos tam zmieni, bo to slabo wyglada
@crushyna: no ale to troche glupio brzmi, jakies janusze motoryzacji beda sie doszukiwac jakichs bzdur

Sprzedaję tylko dlatego, że znajomy sprzedaje swój samochód i chce go przejąć. Ewentualnie zamiana TYLKO na Subaru Impreza GT, może być z moją niewielką dopłatą.


o to chodzi dokladnie, nie o zdjecia :P
@crushyna: jest jakiś sposób żeby wejść na "giełdę" na tym forum przed upływem 30dni? :D bo szukam autka dla siebie, a że v40 jest całkiem spoko to się zarejestrowałem, no i czekam już 3 tygodnie -.-
@el_nino123: Może warto? Ja po swojego musiałem za Bydgoszcz jechać, ale było warto :)
Co do silnika - możliwe, ale pewny nie jestem. Jedyny minus to to, że brzmi niemalże jak diesel, ale za to jak dowali momentem obrotowym i turbiną to dzieje się magia aż do odcinki :D
Ogólnie jeżeli gustujesz w takich samochodach, to polecam zagadać do tych handlarzy: Samochody | SWEDE

Myślałem, że kupię go od jakichś Januszy
Hah, dzięki @crushyna, tylko silnik poprzedni sie poddał nie przez tuning tylko przez poprzedniego właściciela który uszykował auto pod sprzedaż...

To moje autko, sprzedaje, wiem, że drogo, ale śmiem zaryzykować, ze to jedno z najbardziej zadbanych T4 w polsce, trzymające serie, z masą dodatkowych czesci (typu drugi dwumas, sprzegło, drzwi, błotniki, głowica po planowaniu, seryjne zawieszenie itp) historią serwisową itd :)

Generalnie wyjaśniam - miałem już wcześniej Subaru Imprezę GT, ale