Wpis z mikrobloga

ułóż se diete, dodaj wincyj aerobów i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@paprykarzszczecinski1: just do it! ale do wakacji mało czasu a poza tym teraz taki #!$%@? na uczelni że potrzebuje coś co dodaje powera a kawy nie pije niestety( ͡° ʖ̯ ͡°)
@paprykarzszczecinski1: no znam te wszystkie tricki ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie najbardziej mi teraz energii brakuje, przychodzę z uczelni #!$%@? jak po westernie i jeszcze trzeba zrobić coś na następny dzień, zdrzemnąć się bo wstaję o 6 to do 22 nie daje rady bez drzemki, a i wypadałoby odpocząć, ciężko czas na głupie bieganie zorganizować, dlatego szukam czegoś co doda mi kopa a i fat pomoże palić,
@churagan: @chuckmls: a l-karnintyna? Albo cokolwiek obniżające apetyt? Bo czasem tak mam że siedzę wieczorem nad jakimiś projektami albo czymś i wiecznie żrę, przydałoby się coś hamującego jeszcze i w sumie te suple mógłbym odpuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chuckmls: coś podpupiłeś bo tag nie śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba ze trzeba po archiwum szukać.

No ale to cokolwiek hamujące niepotrzebne #!$%@??
Bo na kofeinę to się muszę skusić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chuckmls: wiesz z leków to tylko efke do ćpania haha ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zdecydowałbym się na coś takiego. Ale też mnie ciekawi czemu taka mała ilość, wiem ze dawka smiertelna(bardziej zagrozenia) jest 1g pseudoefedryny, żeby mieć tripa trzeba mieć ok 35mg/5kg masy ciała a ty bierzesz tylko 8mg w sumie. Efedryna jest tak bardzo mocniejsza od pseudoefedryny? Nie znam się na tym kompletnie, dlatego nawet
@Zord0n: efedryna jest dużo mocniejsza, zalecana dawka na redukcje to 20mg 3x dziennie, ja biorę 36 raz dziennie i spoko. Gwarantuję Ci jeżeli byś jebnął 50mg z 200mg kofe to byś wyskoczył z kapci :) serce by Tobą rzucało o ściany.
@Zord0n: W tej cenie to może Machine Man Burner? Najczęściej polecany na pierwszy spalacz. Jak jesteś wrażliwy na kofeinę to musisz trenować i łykać to rano, bo nie zaśniesz. Głupot o johimbinie i efedrynie nawet nie słuchaj, bo szkoda zdrowia. Można m.in. jebnąć na zawał. Ja wiem, że w internecie każdy kozak i znawca bierze johę, ale naprawdę skutki mogą być opłakane. "Trochę" się na lekach znam.

Aaaa i jeszcze jedno.
@Zord0n: Spalacze to gówno. Szama i ćwiczenia a jak znasz swój bebech staż masz jakiś to można myśleć o efedrynie czy clenie. Lecz dla początkujących to nie jest dobre wyjście.

Jak masz wydawać kasę na spalacze z alledrogo to lepiej daj mi te pieniądze. Lepiej je zainwestuje :D
@MackONE_: Ale pisałem mi nie chodzi o to że kupię spalacz będę leżał, pocił się i chudł :D Nie piję kawy, mam teraz ciężki okres na studiach a idą wakacje i trzeba #!$%@?ć, więc taki KOP się przyda. A 30 zł to nie majątek, więcej zaoszczędzę jak w tym czasie zmniejszę ilość pitego alkoholu.
@MackONE_: Ale mi chodzi głównie o coś co ma kofeine. Pisałem wyżej, kawy nie piję, zielona herbata już na mnie nie działa, a jak wracam z uczelni to tak zapodać sobie 200 mg kofeiny i wtedy można #!$%@?ć. Bo teraz to wracam wykończony tak ze nie mam siły nawet iść pobiegać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ten Machine Man Burner wygląda przyzwoicie, ma i 200 kofeiny i
@Citroen: jakich głupot? Wiesz chociaż jaki to ma wpływ na organizm? Jak jest idiotą to i spalaczem za 30zł sobie krzywdę zrobi, a one nie są o wiele bezpieczniejsze od johy, z tym, że ta chociaż działa :) Wszystko zależy od dawki.
@kotstrazak: Nie są bezpieczniejsze? Kofeina i ekstrakt z gorzkiej pomarańczy nie są bezpieczniejsze od johimbiny? Skąd takie głupoty wziąłeś? To jest antagonista alfa2. Na kfd czy innych sfd możesz wciskać taki kit, ale ja wiem o czym mówię (farmaceuta here).
@Citroen:
Joha - Osoby stosujące johimbinę w postaci monopreparatów bądź środków wieloskładnikowych doświadczać mogą obniżenia lub podwyższenia ciśnienia krwi, zaburzeń akcji serca, bólów głowy, rozdrażnienia, a także mdłości, uczucia splątania, niepokoju a nawet ataków paniki. W skrajnych wypadkach zaprzestanie akcji serca.
Kofeina - Przedawkowanie kofeiny niesie za sobą poważne konsekwencje: przy przedawkowaniu powyżej 0,5 g powoduje silne pobudzenie psychoruchowe, przyspieszenie i niemiarowość serca, bardzo silne zwiększenie diurezy, nudności, wymioty i osłabienie.
@Citroen: dlatego każdy rozważny człowiek bierze połowę dawki, żeby sprawdzić jak na niego zadziała. Co do indeksu terapeutycznego, nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz :) ze swojej strony mogę dodać, że źle reaguje na spore dawki kofeiny (normalna nie działa, a jak wezmę wiecej to rzygam jak kot) a po johimbinie hcl jedynie zwiększone ciśnienie :)
@Citroen: to fakt, ale jak osiągniesz dawkę skuteczną johimbiny to ciągniesz taką do końca "cyklu". Kofeiny trzeba niestety coraz wiecej, ze względu na tolerancję która skacze dosyć szybko