Wpis z mikrobloga

dobra, kupiłem tydzień temu coś takiego to sobie robię takie wyzwanie - zaczynam dzisiaj od 10 pompek i codziennie robię +5 więcej (odliczanie do przodu); mam nadzieję wytrwać do wakacji i przy okazji zbić co nieco
jak wytrzymam miesiąc to dorzucam brzuszki
jak ktoś chce może współpompować, rezerwuję na ten cel tag #pompuje, wieczorami wpis z ilością
#motywacja
źródło: comment_lTQnCoS67FxnuryaAVB0TuX406z6ZbGS.jpg
  • 80
@kontrowersje: Fajne uchwyty, tez je zakupiłem w LIDLU. Pompuje codziennie praktycznie od długiego czasu, z tym uchwytami jest zdecydowanie trudniej i pompki wchodzą lepiej, bo można je robić głębiej. Jak będziesz robił 30 dziennie na tym to już będzie dobrze. Życzę powodzenia i patrz realniej na to wszystko bo się bardzo szybko zniechęcisz.
@kontrowersje: Jak kupno tego czegoś cię zmotywowało to cienko to widzę, bo to zbędny sprzęt, robi się od 8 do 12 powtórzeń, od 3 do 5 serii (może być więcej), a nie jakieś kombinacja w dokładanie pompek.
@kontrowersje: Propsuję!

Ja robię od 5 tygodni 5 serii dziennie. Zacząłem od 10 pompek w serii i co tydzień dodaję jedną do każdej serii. Do tego po 30 dipów dziennie.
Poletzam, bo efekty już widać gołym okiem.

No i najlepiej sobie podzielić na wąskie i szerokie pompki, żeby robić biceps i klatkę.
@kontrowersje: jest sens ćwiczyć codziennie? Imo nie. Zrób sobie splity, w poniedziałek 100 na szeroko, w środę 100 na wąsko itd. Nie ma co katować z dnia na dzień, no chyba, że regenerujesz się zajebiście. Wtedy cofam swoją wypowiedź.