Wpis z mikrobloga

Moja żona dokonała po raz kolejny aktu czynnego terroru pod pretekstem zbliżających się świąt.

Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii.

A tam ... #!$%@? jak by ktoś wrzucił granat, połowa rzeczy #!$%@? do śmieci i co ...

... i #!$%@? jedyne co do powiedzenia miała kobieta to ... no ja tylko kurze przetarłam, NIC naprawdę NIC nie ruszałam.

Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie że coś przestawione. coś wyrzucone) płacz, facet zły bo ona dobrze chciała a ja się czepiam.

Jako że z terrorystami się nie negocjuje tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach, i będę przestawiał bądź #!$%@?ł do śmieci wg własnego uznania.

___

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #terroryzm
  • 266
Tak jak ktoś napisał wyżej, związek to kwestia współpracy a nie przepychanek, dlatego też gdy moja żona w białych rękawiczkach przepycha się ze mną :) byłbym nie uczciwy udając że wszystko jest ok.


@GreenHood16794: no ziomek to co wy robicie teraz, to nie są przepychanki?

Ja mojego różowego niszczę siłą argumentu, nie odpuszczam dopóki nie zrozumie lub nie uargumentuje swojej racji tak że mnie przekona.

I polecam en styl życia (
@swinkapl: Co jest niby niezdrowe? Że facet chce mieć choć odrobinę swojej prywatności? Nawet w związku potrzebne jest poszanowanie dla prywatności.

Facet musi mieć swoją jaskinię, kobiety które tego nie rozumieją robią krzywdę swojemu facetowi a w konsekwencji samej sobie.

A ten nawet nie ma "jaskini" tylko jakąś tam marną półeczkę i nawet tam różowy musi mu grzebać
@antipathia: nie nie moja droga, naprawdę... to jest denerwujące, nawet jak pozornie "wszystko widać". No chyba, ze lojalnie uprzedzasz swojego faceta że będziesz sprzątać albo posprzątałaś i on o tym wie zanim wróci do biurka, albo mu to w ogóle nie przeszkadza (w co wątpię), to się nie wpieprzam. Ale tak, jak ja rozumiem Ciebie i kobiecą potrzebę porządku tak Ty zrozum, że jak facet coś pieprzenie na biurko to najpewniej
@GreenHood16794:

Podbijam prośbe @ahaw - chcę zobaczyć fotkę jej klamotów w koszu.

Ja się właśnie wprowadziłem do dziewczyny (do poprzedniiego mieszkania ona wprowadzała się do mnie więc był luz). Zaczeliśmy od wojny o stół pod komputer. Najlepiej pasujący do mojego zestawu odpada bo jest narożny i jej nie pasuje do wystroju. Więc przestałem się rozpakowywać - powiedziałem, że skoro mój komp nie ma gdzie mieszkać to ja też jestem bezdomny. W
@EstradaOrNada: Co w tym złego, że ktoś pracuje i mieszka z rodzicami?

Jest naprawdę mało rzeczy, które uznaję za większe marnotrawienie własnego pieniądza, niż w imię dziwnie pojmowanej niezależności i chęci usamodzielnienia, przepiernicza się ciężko zarobiony hajs, byle tylko mieszkać osobno w wynajętym mieszkaniu.

Toczę nieustanną bekę z takich moich znajomych, co ledwo wiążą koniec z końcem, bo prawie cała wypłata idzie na opłacenie najmu, wyżywienie, mediów itp a potem wychodzą
@Theev: Żaden zdrowy na umyśle facet by tego nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiałby kupować nowe albo nurkować w śmieciach, prać i prasować. Ale fakt, #!$%@?łabym się nieprzeciętnie.

@GreenHood16794: Ciocia dobra rada: Jak w związku zaczniesz wykazywać cechy samca alfa to znikną takie problemy. Też kiedyś byłam Pocahontaz nie do okiełznania a tu proszę jak ładnie można #!$%@?ć w domu, obiadki gotować i nie ruszać
@prokpok: Statystyka pokazuje że przekonanie logicznie kobiety do czegokolwiek graniczy z cudem.

Prosta droga wiedzie poprzez teorię gier, trzeba pokazać że jej się to opłaca, wtedy przystanie, ale przystać na coś tylko dlatego że jest logiczne :)

W każdym razie, kobiety mają kilka zajebistych mentalnych wytrychów np.

To że robię głupio nie znaczy że jestem głupia :) Lub w miękkiej wersji "to że zrobiłam coś bezmyślnego nie znaczy że jestem bezmyślna".
@Handy: Może i chciała dobrze, nie doszukuje się w tym złośliwości a zwyczajnej bezmyślności.

I idąc dalej, czy oczekiwanie od 30 letniej kobiety by nie była bezmyślna to takie nieludzkie ?

Przecież nie można wszystkiego bezmyślnością tłumaczyć, jak kobieta #!$%@? komuś autem to co ? wystarczy że powie "O bo ja nie pomyślałam" i po sprawie ?

Trzeba ponosić konsekwencje swojej bezmyślności bo inaczej nie ma żadnej motywacji by wreszcie zacząć