Wpis z mikrobloga

Moja żona dokonała po raz kolejny aktu czynnego terroru pod pretekstem zbliżających się świąt.

Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii.

A tam ... #!$%@? jak by ktoś wrzucił granat, połowa rzeczy #!$%@? do śmieci i co ...

... i #!$%@? jedyne co do powiedzenia miała kobieta to ... no ja tylko kurze przetarłam, NIC naprawdę NIC nie ruszałam.

Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie że coś przestawione. coś wyrzucone) płacz, facet zły bo ona dobrze chciała a ja się czepiam.

Jako że z terrorystami się nie negocjuje tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach, i będę przestawiał bądź #!$%@?ł do śmieci wg własnego uznania.

___

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #terroryzm
  • 266
@zomg: o to ja tak samo robię z gotowaniem -moja twierdziłą, że to ja mam gotować, a ona będzie sprzątać. Pytam za każdym razem czy już wystarczająco soli, czy dogotowane itp.

Specjalnie robię #!$%@? w kuchni-za trzecim razem stwierdziła, że lepiej jak zrobi to sama

@Zhukov: jesteś pantoflarzem, pogódź się z tym i nie szukaj logiki w tym, że ona usiłuje okazać Ci swoją wyższość na każdym kroku
@zomg: @GreenHood16794: Samo życie. Aż dziwie się że mój niebieski tutaj nie zostawił komenta, ostatnio mu robiłam porządek na jego "świętej kuwecie" z papierami, podczas gdy grał czy co on tam robił. Co się pytałam o pojedynczą rzecz - czy moge wyrzucić - odpowiadał TAK. A później po skończonej grze gównoburza, hurrr duurrr, "czemu to #!$%@?łaś?" - mówię, że potwierdził, że mogę wywalić. "ALE JA WTEDY GRAŁEM I NIE PATRZAŁEM".
@GreenHood16794: Wyjaśnij grzecznie, ze Stalin, Hitler, a nawet Pol Pot też tylko chcieli dobrze. Potem naklej na podłodze kolorową taśmę wokół swojego kąta i oznajmij, ze do środka się nie wchodzi. Demonstracyjnie zabezpiecz obszar przed niepostrzeżonym wtargnięciem (np. fotka wszystkiego co jest na biurku etc.). Powodzenia!
To może tak po kolei

Żadne wet za wet, to nie chodzi o to by się zemścić a o to by kobieta poczuła. Kobiety same pierdyliard razy powtarzają, że one są emocjonalne itd, że one poznają świat przez odczucia a nie logikę.

Jestem osobiście zdania że elementarne prawo natury to akcja -> reakcja, przyczyna -> skutek, poznawanie tych zależności to zdobywanie wiedzy i mądrości. Cześć ludzi potrafi zrozumieć że gorący ogień podgrzewa
@zomg:

to sprzątaj po sobie sam. Żona pewnie #!$%@?ła cały dzień a ty się sprułeś, później wyrzuty sumienia i wykop, bo może jakiś niebieski zrozumie jak to wielce masz #!$%@?. Współczuję stary.


Rozumiem, że w takim razie jakby np. Twój facet w ramach niespodzianki posprzątał całe mieszkanie i jeszcze w ramach miłości również Twoją szafę wyrzucając ciuchy które wg. niego są niepotrzebne/takie w których źle wyglądasz/nie chodzisz (nie patrząc czy je