Wpis z mikrobloga

Moja żona dokonała po raz kolejny aktu czynnego terroru pod pretekstem zbliżających się świąt.

Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii.

A tam ... #!$%@? jak by ktoś wrzucił granat, połowa rzeczy #!$%@? do śmieci i co ...

... i #!$%@? jedyne co do powiedzenia miała kobieta to ... no ja tylko kurze przetarłam, NIC naprawdę NIC nie ruszałam.

Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie że coś przestawione. coś wyrzucone) płacz, facet zły bo ona dobrze chciała a ja się czepiam.

Jako że z terrorystami się nie negocjuje tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach, i będę przestawiał bądź #!$%@?ł do śmieci wg własnego uznania.

___

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #terroryzm
  • 266
@GreenHood16794: Bo nie możesz do niej z ryjem wylatywać od razu "hurr durr ruszałaś moje rzeczy jksfhjksfsh" tylko to trzeba na spokój. Podchodzisz od tyłu, łapiesz ją za dupsko i mowisz "aleeee posprzątałaś...". Ona już sie cieszy i ma mokre gacie a ty dodajesz niby głupokowato "a z moją półeczką to co sie znowu stało? Sąsiad chyba poprzestawiał bo na pewno nie moja kicia" i ona chichocze jak siedmiolatka i jeszcze
Inny to oczywiście szybka zmiana tematu "Dlaczego na mnie krzyczysz ...", momentalnie przestaje mieć znaczenie dlaczego facet krzyczy, co musiało nim tak wstrząsnąć ze się wydziera, co było zapalnikiem, kto do tego doprowadził. Nic, cała twoja logiczna argumentacja idzie się #!$%@?ć, no bo krzyczysz.


@GreenHood16794: jak ja to dobrze znam... A żebym chociaż krzyczał, tak jak ona mi to wmawia. Po prostu mam zdenerwowany ton. W końcu raz po kolejnym "nie
@NoMoRe: jest jest, tylko trzeba umieć

@Handy: 100% prawdziwy, nie umiem jeździć samochodem i znam dużo kolorów

@Jin: Myślę że nie ma się czego wstydzić, bo tak mamy w genach. Jak facet więcej zarabia i nie jest #!$%@? to to jak najbardziej działa. I taka laska później ani nie zdradzi ani nic nie #!$%@?.
@dixx: żadną awanturę, człowieku. Ty chyba nie wiesz ile kobieta może zgromadzić nienawiści. Awantury NIE działają, wychodzenie na noc tez nie. Po każdej takiej akcji kobieta traci do ciebie systematycznie zaufanie i przestaje kochać. Takie pierdoły załatwia się SEKSEM, dałny wy.

@NoMoRe: Nie oceniaj mnie po dwóch zdaniach, bo może jestem Twoją starą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poznałam mojego faceta jak jeszcze dobrze nie zarabiał. Ale