Beka z doroslych ludzi ktorzy w kontaktach w telefonie maja zapisanych najblizszych jako np _Wredota Moja:* albo Moj Misio;) albo Kochanie Moje;D_ albo chui wie jak.

#zenua #gorzkiezale #zal
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
Człowiek wchodzi sobie w gorące, a tu same wpisy o Eurowizji. Ja myślałem, że nikt poważny tego nie ogląda...

#zal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zal #problemypierwszegoswiata #zazenowanie

ale żal. siedze na fejsie, patrze ktos potwierdzil moje wyslane zaproszenie do znajomych. z tym, ze ja tej osobie nie wysylalem tego zaproszenia. przynajmniej nie swiadomie. mam z-------o touchpada i czasami sam sie klika nie wiedziec czemu, pewnie gosc byl sugerowany po prawej stronie i sie kliklo. heh. z typem nawet nie rozmawialem nigdy, kojarze go tylko z twarzy.

a teraz glupio usunac go
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryzu: Sam się zmienił jakoś przedwczoraj, nie wiem czy ma to jakiś związek z tym, że siedzę w UK i są jakieś aktualizacje szybciej (co wydaje się być bez sensu biorąc pod uwagę polską wersję językową) ale nie powiem bardzo przyjemny jest nowy wygląd.
  • Odpowiedz