Co ten ZUS odwalił?? Chciałam zadzwonić do mojego oddziału terenowego, to każą mi dzwonić na infolinię krajową! "Przybliżony czas oczekiwania to: 20 min, przed Tobą jest 30. oczekujących". Ja pierd#%#!!

#zus #polska #zal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski muszę się was poprosić o pomoc. Mój tata kupił sobie laptopa Lenovo G580 bez zainstalowanego systemu. Na ogół nigdy nie miałem problemów z instalacją Windowsa ale teraz nie mam pojęcia co zrobić. Otóż wkładam płytkę, którą sam sobie wcześniej system instalowałem u siebie na komputerze. Wybieram opcję bootowania i odpala mi się jakiś Free DOS, w którym mam wpisać godzinę, datę... no niby okej. Potem pojawia mi się coś takiego jak
P.....k - Miraski muszę się was poprosić o pomoc. Mój tata kupił sobie laptopa Lenovo...

źródło: comment_PFF5xqniks5zX8PucVKwlDpieTCtLMqe.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKarmelek: no ok, miałem kiedyś podobnie i rozwiązaniem okazało się "ręczne" odpalenie pliku setup.exe do tego potrzeba znać komendy dos'owe. Jak masz sytuację tak jak na zdjęciu, spróbuj wpisać literkę pod jaką jest napęd. u mnie to "d:" Powinno przejść ci na dysk D, który powinien być napędem, jeśli nie masz jakichś partycji. Potem wpisz "dir" i powinieneś uzyskać listę plików. Jeśli będzie tam setup, wpisz "setup.exe" i powinno pójść
  • Odpowiedz
Były czasy, gdy znalezisko z brzydkim opisem nie mogło wejść na główną

ba! znalezisko z emotką traktowano jako gorszej jakości

tymczasem Główna Wykopu 2014...

"Litwa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszasty: Pocieszę Cię, że numer mojego udanego podejścia był bliżej 10 niż 1, ale moi znajomi mogą potwierdzić, że jeżdżę lepiej niż nie jeden co za 1 zdał, także nie martw się, w końcu zdasz, a radość z jazdy sprawi, że zapomnisz o nieudanych próbach od razu ;)
  • Odpowiedz
Kto wykopując drzewko w ogrodzie uszkodził główny przewód energetyczny do domu?

1. JA

Kto teraz nie wie co zrobić, bo w sumie nie wie jak wyłączyć prąd przed domem?

1.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morgancar: Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możemy robić, to szanować się jako naród i innych rodaków. Niech nie będzie Ci wstyd za naród - bo to nie naród kradnie, tylko umysłowe s---------y, dresy, złomiarze, których naprawdę nie obchodzi nic oprócz paru groszy za skradziony przedmiot.

Czasy mamy o tyle dobre, że możemy pielęgnować pamięć o przodkach, Powstańcach i tak dalej. @Mark13:
  • Odpowiedz
#zal

:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}



  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim trzeba byc zjebem zeby siedzac u fryzjera w trakcie scinania wycignac telefon zrobic sobie zdjecie z ziomkami, ktorzy siedza na kanapie za jego plecami i wstawic to na fb :/ #facebook #zal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy tak narzekają na te walentynki a jak przychodzi co do czego to nie ma już innego tematu na mirko:/ Ogarnijcie się trochę bo żal ogarnia normalnie..

#zal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach