Miraski muszę się was poprosić o pomoc. Mój tata kupił sobie laptopa Lenovo G580 bez zainstalowanego systemu. Na ogół nigdy nie miałem problemów z instalacją Windowsa ale teraz nie mam pojęcia co zrobić. Otóż wkładam płytkę, którą sam sobie wcześniej system instalowałem u siebie na komputerze. Wybieram opcję bootowania i odpala mi się jakiś Free DOS, w którym mam wpisać godzinę, datę... no niby okej. Potem pojawia mi się coś takiego jak
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@PanKarmelek: no ok, miałem kiedyś podobnie i rozwiązaniem okazało się "ręczne" odpalenie pliku setup.exe do tego potrzeba znać komendy dos'owe. Jak masz sytuację tak jak na zdjęciu, spróbuj wpisać literkę pod jaką jest napęd. u mnie to "d:" Powinno przejść ci na dysk D, który powinien być napędem, jeśli nie masz jakichś partycji. Potem wpisz "dir" i powinieneś uzyskać listę plików. Jeśli będzie tam setup, wpisz "setup.exe" i powinno pójść
- 0
Były czasy, gdy znalezisko z brzydkim opisem nie mogło wejść na główną
ba! znalezisko z emotką traktowano jako gorszej jakości
tymczasem Główna Wykopu 2014...
"Litwa
ba! znalezisko z emotką traktowano jako gorszej jakości
tymczasem Główna Wykopu 2014...
"Litwa
No fajnie, w notce jest adres do jakiejś random strony www.
Tak bardzo spersonalizuję paczkę. omg
#wykopoczta #zal
Tak bardzo spersonalizuję paczkę. omg
#wykopoczta #zal
@FilozofujacaCalka: prosto z 9gag
- 1
KTO MIAŁ DZIŚ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY, KTÓRY OPÓŹNIŁ SIĘ O PRAWIE DWIE GODZINY, PRZEZ CO ZESTRESOWAŁ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ I NIE ZDAŁ PRZEZ GŁUPIE BŁĘDY, A TERAZ NIE MA OCHOTY JUŻ NA ŻADNE POPRAWKI?
#jakzyc #piotszakstyle #smutek #rozpacz #zal #bol #cierpienie #prawojazdy #krzywda #zaniepokojenie #apatia
#jakzyc #piotszakstyle #smutek #rozpacz #zal #bol #cierpienie #prawojazdy #krzywda #zaniepokojenie #apatia
@fiszasty: taki humor mial kazdy kto oblal egzamin, jak nie teraz to nastepn razem :)
@fiszasty: Pocieszę Cię, że numer mojego udanego podejścia był bliżej 10 niż 1, ale moi znajomi mogą potwierdzić, że jeżdżę lepiej niż nie jeden co za 1 zdał, także nie martw się, w końcu zdasz, a radość z jazdy sprawi, że zapomnisz o nieudanych próbach od razu ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
Kto wykopując drzewko w ogrodzie uszkodził główny przewód energetyczny do domu?
1. JA
Kto teraz nie wie co zrobić, bo w sumie nie wie jak wyłączyć prąd przed domem?
1.
1. JA
Kto teraz nie wie co zrobić, bo w sumie nie wie jak wyłączyć prąd przed domem?
1.
- 0
@stefan_pompka: nie było żadnej niebieskiej folii.
najgorsze, ze przewód szedł dokładnie pod drzewkiem pomiędzy korzeniami
najgorsze, ze przewód szedł dokładnie pod drzewkiem pomiędzy korzeniami
@Hiera: Tak jak napisał @stefan_pompka:)
- 27
- 5
@x1mrdonut1x: To nie jest ten człowiek-kciuk przypadkiem?
@anonim1133: MIRKO TAKIE ELITARNE XD
- 61
@anonim1133: A CO JEŚLI TO PROWOKACJA, WIDZIAŁ ŻE GO OBSERWUJESZ, WIEC SIE WYLOGOWAŁ I CZEKAŁ KTO O TYM NAPISZE NA MIRKO _ UJAWNIŁEŚ SIĘ JUŻ PO CIEBIE JADĄ!
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
- 1
@piokom123: FIAL :<
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2 piwa = n------y #zal
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@morgancar: Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możemy robić, to szanować się jako naród i innych rodaków. Niech nie będzie Ci wstyd za naród - bo to nie naród kradnie, tylko umysłowe s---------y, dresy, złomiarze, których naprawdę nie obchodzi nic oprócz paru groszy za skradziony przedmiot.
Czasy mamy o tyle dobre, że możemy pielęgnować pamięć o przodkach, Powstańcach i tak dalej. @Mark13:
Czasy mamy o tyle dobre, że możemy pielęgnować pamięć o przodkach, Powstańcach i tak dalej. @Mark13:
- 2
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Wszyscy tak narzekają na te walentynki a jak przychodzi co do czego to nie ma już innego tematu na mirko:/ Ogarnijcie się trochę bo żal ogarnia normalnie..
#zal
#zal




























#zus #polska #zal