Wpis z mikrobloga

Siemacie, własnie czytam wpis http://wmeritum.pl/miliony_dla_cudzoziemcow/ i zastanawiam sie co będzie następne.. Większe datki dla cyganów czy może dofinansowanie do budowy meczetów.. W ogóle nie rozumiem tego, jak każdy Polak wie co sie dzieje i jeszcze wypina pupe. Takie jawne dymanie bez schylania sie po mydło. Niedługo pewnie ktoś wjedzie mi do domu zabierze TV, komputer i ja się będę patrzył na niego wiedząc, że mnie okrada ale nic z tym nie zrobie bo takie prawo.. #buldupy #zal ##!$%@? #polska
  • 6
@iwieszOCB: a ja się pytam, gdzie niby te miliony dla cudzoziemców z tytułu? W dalszej części tekstu ich nie ma. Że tak częściowo skopiuję swój komentarz:

Co jest złego w ułatwionym pobycie czy zmniejszonych regulacjach przy zatrudnianiu obcokrajowców? Nie ma w tekście nic o socjalu, ale wykop już wie.

Na dokładkę przypominam niedawne znalezisko o królu truskawek, który zaorał pole bo nikt nie chciał u niego zbierać. To nie jest
@iwieszOCB: 1. Użyj opcji odpowiedz, bo nie widzę, że piszesz.

2.

zamiast dokładać do nas Polaków


Wystarczająco dużo osób bierze socjal na lewo i nie opłaca się im iść do pracy (patrz znalezisko o m.in. królu truskawek)

robią w Polsce zoo dla imigrantów i tuczą ich


Jakie zoo? O czym Ty piszesz. Wyjdź na ulicę, rozejrzyj się i zastanów ilu imigrantów widzisz? Cyganie się nie liczą, to ludność która jest tutaj