wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 186
źródło: 1000072177
Pobierz@Infex: pan wiadomy fotograf jak widać dalej twardo na etacie ;)
@Aguirre_gniew_brzozy: ten
źródło: 1527874851_nf9slo_fb_plus
PobierzNic więcej nie ma. Regulamin i koń. #wroclaw
źródło: 1000008874
Pobierz#wroclaw
dzien dobry mirki, mozna w tramwaju kupic bilet telefonem przez google pay?
dzien dobry mirki, mozna w tramwaju kupic bilet telefonem przez google pay?
@Ropuch_o_imieniu_Ropuch: Tak
@slabylogin: Czy ta burza jest razem z nami w pokoju?
- 0
@niedorzecznybubr: pewnie Włosi
- 28
źródło: 1000027818
Pobierz@Bad_Sector: jutro majster będzie pytał czy było co wczoraj
- 1495
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie
Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.
W efekcie

@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
- 15
Tęczę 🌈 z drona uchwyciłem dosłownie kilka razy, ale żeby jeszcze złapać ją na tle Hali Stulecia to dopiero fart! 🥰 Dobrze, że niemal zawsze drona mam w bagażniku. 😁
#wroclaw #fotografia #tworczoscwlasna #teczowepaski
#wroclaw #fotografia #tworczoscwlasna #teczowepaski
źródło: 462 Hala Stulecia Most Zwierzyniecki Tęcza 01 1080x1440
Pobierz- 12
Kolejny dzień szkalowania naszego Jacy S z #wroclaw przez Wyborczą: https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,32786434,afera-collegium-humanum-co-prokuratura-ma-na-jacka-sutryka.html
- 11
#dziendobry Chłodno, pochmurno.
WIATR............ południowo południowo-wschodni (SSE) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
TEMPERATURA...... 10°C:16
T.PUNKTU
WIATR............ południowo południowo-wschodni (SSE) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
TEMPERATURA...... 10°C:16
T.PUNKTU
źródło: 696467893_1417966620355771_6392541288205306474_n
Pobierz- 0
Halo #wroclaw - niedługo będzie półmaraton nocny na kabanosowej arenie. W tym biegu moją rolą jest bycie kierowcą :P Nie łudzę się, że uda mi się znaleźć miejsce parkingowe pod samym stadionem przy takiej ilości uczestników. Macie jakieś protipy gdzie mogę sobie zaparkować w okolicy samochodem i podejść z buta? Wolałbym nie korzystać z podstawionych tramwawajów po zakończeniu bo wiem jak to się kończy przy masowych imprezach, ale jak nie
@acidd: patrzac na trase, to sugeruje szukac miejsca gdzies na lewo-dol od stadionu i wbic na AOW. Pilczycka bedzie z------a, bo trasa legnicka i kosmonautow, wiec przy moscie milenijnym bedzie korek. Tak samo na polnocy krolewiecka bedzie stala.
@PurpleHaze AOW to IMO poroniony pomysł - tam notorycznie są korki, nawet wtedy, gdy na stadionie nic się nie dzieje. A przy imprezie na Tarczyński Arena to już w ogóle AOW stoi od mostu Rędzińskiego do lotniska, w obu kierunkach.
@acidd zaparkuj gdzieś na zachód, w stronę Leśnicy i, zależnie od odległości, podejdź z buta, podjedź tramwajem albo nawet złap ubera/taxi pod stadion. Ostatecznie można auto zostawić gdzieś w okolicach
@acidd zaparkuj gdzieś na zachód, w stronę Leśnicy i, zależnie od odległości, podejdź z buta, podjedź tramwajem albo nawet złap ubera/taxi pod stadion. Ostatecznie można auto zostawić gdzieś w okolicach
- 52
Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" to regionalizm dolnośląski i w pewnej części województwa łódzkiego. Więc pytanie do reszty Polski - jak to nazywacie? xdd #polska #jezykpolski #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #poznan #gdansk #szczecin #bialystok #lublin #rzeszow #kielce #bydgoszcz
źródło: temp_file5721944887817045475
PobierzElo, jestem już przeszło rok w #wroclaw odkiedy wyprowadziłem się i zamieszkałem tu z dziewczyną i jest zajebiscie, ale to co mi bardzo doskwiera to brak jakichkolwiek znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdzie znajdę jakiś znerdzonych entuzjastów mang, książek fantasy i papierowych rpg'ow, jakies protipy xd? Takich, ktorzy dogadaliby się z dwudziestoparoletnim znerdzonym gadatliwym introwertykiem(。◕‿‿◕。)
#pytaniedoeksperta #
#pytaniedoeksperta #
@SundanceBoi2137: Awaria Prądu, idźcie z różową na kawę
@SundanceBoi2137: a nie próbowałeś poszukać na grupkach na FB? Pełno jest grupek tyłu siatkówka Wrocław, piłka nożna Wrocław to i pewnie takie grupki będą
#wroclaw #poznan jak teraz wygląda sytuacja z bagażem podręcznym w #wizzair #ryanair? Rzeczywiście tak trzepią jak zapowiadali i z normalnym plecakiem nie ma co liczyć na brak dopłat?
#podrozujzwykopem
#podrozujzwykopem
@3g4w4re3ewedw: Leciałem w czwartek, wizzair trzepie restrykcyjnie. Mają specjalną ekipę dwóch dodatkowych niedojebów do tego
@3g4w4re3ewedw: leciałem z Wrocławia do Kiszyniowa, Wizzairem
sizer bym jakis inny, standardowy
sizer bym jakis inny, standardowy
- 0
Siemka mirki, wiecie czy jest we Wrocku jakiś lokal gdzie mogę w 3 osoby pograć w sobotę wieczorem w fife na PS/Xbox i wypić piwko?
#wroclaw
#wroclaw
- 2
https://x.com/Kacper98027747/status/2054313688828445009?s=20
Ukrainiec łamie rękę 15 latkowi, podczas gierki
Fajnie macie we #wroclaw , najciekawsza jest to, ze gość wrócił z zawieszenia, bo wcześniej wdał sie w bojke z innym zespołem
#pilkanozna #mecz
Ukrainiec łamie rękę 15 latkowi, podczas gierki
Fajnie macie we #wroclaw , najciekawsza jest to, ze gość wrócił z zawieszenia, bo wcześniej wdał sie w bojke z innym zespołem
#pilkanozna #mecz
@assurin: nawet na koszulkach mają "bandidos"
- 4
@anty_gov: to ja wnioskowałem o beton bo trawa mi przeszkadzała parkować l
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Znowu naszego Jacę z #wroclaw szkalujo! https://archive.is/20260513063713/https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,32783872,akt-oskarzenia-w-sprawie-afery-collegium-humanum-tak.html
Jutro będzie ciekawiej:
O dowodach zebranych w sprawie prezydenta Wrocławia oraz jak on sam się tłumaczył, napiszemy w czwartek, 14 maja.
Jutro będzie ciekawiej:
O dowodach zebranych w sprawie prezydenta Wrocławia oraz jak on sam się tłumaczył, napiszemy w czwartek, 14 maja.


































źródło: IMG_8276
Pobierz