Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
  • Odpowiedz
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
  • Odpowiedz
Halo #wroclaw - niedługo będzie półmaraton nocny na kabanosowej arenie. W tym biegu moją rolą jest bycie kierowcą :P Nie łudzę się, że uda mi się znaleźć miejsce parkingowe pod samym stadionem przy takiej ilości uczestników. Macie jakieś protipy gdzie mogę sobie zaparkować w okolicy samochodem i podejść z buta? Wolałbym nie korzystać z podstawionych tramwawajów po zakończeniu bo wiem jak to się kończy przy masowych imprezach, ale jak nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: patrzac na trase, to sugeruje szukac miejsca gdzies na lewo-dol od stadionu i wbic na AOW. Pilczycka bedzie z------a, bo trasa legnicka i kosmonautow, wiec przy moscie milenijnym bedzie korek. Tak samo na polnocy krolewiecka bedzie stala.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze AOW to IMO poroniony pomysł - tam notorycznie są korki, nawet wtedy, gdy na stadionie nic się nie dzieje. A przy imprezie na Tarczyński Arena to już w ogóle AOW stoi od mostu Rędzińskiego do lotniska, w obu kierunkach.

@acidd zaparkuj gdzieś na zachód, w stronę Leśnicy i, zależnie od odległości, podejdź z buta, podjedź tramwajem albo nawet złap ubera/taxi pod stadion. Ostatecznie można auto zostawić gdzieś w okolicach
  • Odpowiedz
Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" to regionalizm dolnośląski i w pewnej części województwa łódzkiego. Więc pytanie do reszty Polski - jak to nazywacie? xdd #polska #jezykpolski #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #poznan #gdansk #szczecin #bialystok #lublin #rzeszow #kielce #bydgoszcz
fornson23 - Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" ...

źródło: temp_file5721944887817045475

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo, jestem już przeszło rok w #wroclaw odkiedy wyprowadziłem się i zamieszkałem tu z dziewczyną i jest zajebiscie, ale to co mi bardzo doskwiera to brak jakichkolwiek znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdzie znajdę jakiś znerdzonych entuzjastów mang, książek fantasy i papierowych rpg'ow, jakies protipy xd? Takich, ktorzy dogadaliby się z dwudziestoparoletnim znerdzonym gadatliwym introwertykiem()

#pytaniedoeksperta #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka mirki, wiecie czy jest we Wrocku jakiś lokal gdzie mogę w 3 osoby pograć w sobotę wieczorem w fife na PS/Xbox i wypić piwko?
#wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach