Opisuje swoja przygodę z #wizzair trochę dla przestrogi przed zbliżającym się sezonem urlopowym a trochę jako #zalesie
W zeszłym tygodniu miałem poranny lot z Wizzair. Na lotnisko przybyłem zgodnie z rekomendacją 2 godziny przed zamknięciem bramki. Odprawiony on line, musieliśmy „tylko” zdać bagaż. Parę minut po 4:00 udałem się do stanowisk Wizzaira i ujrzeliśmy ogromną kolejkę, spowodowana tym, że na pierwsze 10 lotów z lotniska aż 8 to
















#podrozowanie #wakacje #samoloty #ryanair #wizzair
źródło: IMG_20260528_223207
Pobierz