Hej programerzy, obadajcie ten pakiet dostępny w NPM (2 000 000 pobrań tygodniowo). Był zabackdoorowany przez jakieś 2.5 miesiąca. Właśnie ktoś namierzył syfa: https://sekurak.pl/npm-zbackdoorowano-pakiet-majacy-2-000-000-pobran-tygodniowo/
#sekurak #programista15k #webdev #backdoor #hacking
#sekurak #programista15k #webdev #backdoor #hacking


























Powiedzcie mi jak teraz wygląda temat przyjmowania zgłoszeń błędów od klientów?
Jakieś usterki, przydzielanie zadań programistom, rozdzielanie czasu.
Kojarzę kiedyś był bodajże Track (czy jakoś tak - znaleźć go nie mogę). Jakie teraz są systemy?
https://trac.edgewall.org/