konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@horrendous: paczkę udało się odebrać na adresie, który był pierwotnie podany. Przy poprzedniej paczce mogłem zmienić adres przez stronę na inny adres albo punkt odbioru, a przy tej nie. Jak udało ci się to zrobić przez stronę to powinno działać. A jak nie to napisz do nich mail albo próbuj się dodzwonić.
  • Odpowiedz
Jaki #ups do domowych zastosowań?
Potrzebuję coś głównie do zabezpieczenia #nas 4 zatokowego więc to niewielkie wyzwanie. Będę jednak miał też pod to podpięty komputer stacjonarny, który w stresie pobiera około 200W (ale czeka go rozbudowa i dopuszczam 350-500W). Nie chciałbym żeby się okazało, że przy zaniku zasilania ja będę grał a UPS nie poradzi sobie i się postanowi wyłączyć.

Celuję raczej w firmę APC jako jedyną przeze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Dostawa może zostać opóźniona w związku z niekompletnym adresem. Staramy się zaktualizować adres." W jaki sposób na stronie UPS mogę zaaktualizować ten adres? #kurier #ups
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ogarnąć to przekierowanie paczki? Strona mi się ciągle odświeża, kiedy powinienem zmienić access point i nic nie mogę zrobić, wiecie o co cho?

#ups
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups

Kto mi wytlumaczy dlaczego szybiej dochodzi paczka na trasie USA-Warszawa niz Warszawa-Warszawa?
Dlaczego nie jest dostarczona w dniu, w ktorym pokazuje sie na monitoringu jako planowany dzien dostarczenia, a nastepnego dnia dzien dostarczenia nie jest znany?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieDlugoSpac: Furgonetka, Bliska Paczka lub Sentid a wybór kuriera FedEx. Paczka do 30kg kosztuje 17,82 zł. Dzielisz na dwie, tylko muszą być w opakowaniach kartonowych. Ewentualnie wysyłasz każdą oponę osobno Pocztą Polską przez Envelo 13,50 paczka do 30kg
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przychodzę się zapytać. Miał ktoś doświadczenia z #ups i ich lenistwem? Różowa miała dzisiaj dostać paczkę. Generalnie o 8 wstaliśmy i czekamy na kuriera. Około 10:30 sprawdza status a tutaj informacja o tym że "podjęto próbę doręczenia". Nie było opcji żebyśmy nie usłyszeli dzwonka. Od razu moja pierwsza myśl, żeby zadzwonić na infolinię do tych patałachów ale oczywiście typowa śpiewka. "Nic nie poradzimy, kurier podejmie próbę jutro". Ale coś czuję
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mogę nadać przesyłkę składającą się z dwóch dużych kartonów jako klient indywidualny? Czy to rozwiązanie tylko dla firm? Nie widzę jakiej opcji u żadnej firmy kurierskiej, ale może ślepy jestem po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ups #dpd #dhl #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś przypadek z zakupem w #amazon z nieodebraną paczką ? czy szybko i bez problemów zwracają wpłatę za niedostarczony zakup ? chodzi o paczkę jaka została zamówiona w amazonie innego kraju niż nasz amazon.de :) mam dość złe doświadczenia z amazon.es i się zastanawiam czy w przypadku gdy nie odbiorę paczki zwrócą bez problemów płatność ? paczka ma już numer listu i idzie z włoch upeesem. Wyobrażam sobie, że
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ups #kurier

Cześć mirki, mam pytanie co do statusu paczki na trackingu UPS. Ostatnio nadawałem paczkę do USA o wartości przekraczającej 1000 EUR i wczoraj zadzwonił do mnie celnik, że muszę wypełnić dodatkowo jakieś papiery. No to wypełniłem tak jak powiedział i im wysłałem. Obecnie na trackingu widnieje od wczoraj status: KONTROLA MAGAZYNU. Co to może oznaczać?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZjemCiKeczup: u mnie jest odwrotnie, Gift z Azji kazali tłumaczyć z ang na pol co tam jest i pewnie będę płacić za prezent urodzinowy ¯\(ツ)_/¯ status jak u ciebie, kontrola magazynu, ale oni chyba do maili i innych używają Google tłumacz i powinno być kontrola celna ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz