Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupazbita

Dupazbita

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12647
  • Znaleziska 1849
  • Mikroblog 10798
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 29
Piotrek7231
Piotrek7231
przedwczoraj, 00:44:51
  • 101
#heheszki #gry #gta6
Piotrek7231 - #heheszki #gry #gta6

źródło: 1683

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita przedwczoraj, 05:56:17 via Android
  • 4
@Piotrek7231: I tak powiesz chamie p--------y
  • Odpowiedz

245

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.06.2026, 13:15:46
  • 178
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
Dupazbita
Dupazbita 24.06.2026, 14:45:59 via Wykop
  • -15
Typ jak gdyby nigdy nic idzie do Stanowskiego i gada o tym tak o, ale żeby najpierw zgłosić to gdzieś to miał wywalone. Do tego co to za gadanie że nie ustanowił pełnomocnika? Idąc do telewizji mając dowody trzeba być przygotowanym na to że cie wezwą i wyznaczasz już za w czasu kogoś kto ci powie co i jak. Ten typ to jakiś odklejus jest XD
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupazbita
Dupazbita 24.06.2026, 13:03:27
  • 2
Dawać mi to TTWO to the moon. J----y palantir mi wszystko popsuł. Cała nadzieja w tobie TTWO
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita
Autor
24.06.2026, 13:23:15 via Android
  • 1
@sprynek: Ja TTWO kupił za 193. Złoty szczał to był. A o tym drugim to szkoda gadać
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 23.06.2026, 12:29:17
  • 0
Rotczajld
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 22.06.2026, 07:53:51
  • 0
Przy pierwszej okazji jak palantir wbije 500 ziko zysku, spuszczam ten papier w kiblu. Nie mam już siły do tej k---y
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suweren_sudoku
suweren_sudoku
22.06.2026, 07:56:32 via Wykop
  • 0
@Dupazbita: a ja pierwszy raz wszedłem w Palantirka poniżej 130. Tam jest dość silny opór. I wycena Palantira jest dość atrakcyjna po raz pierwszy od dłuższego czasu. Obecnie jest w konsolidacji. Myślę, że jak zacznie ruszać to lepiej trzymaj.
  • Odpowiedz
Boxdelszukam-14
Boxdelszukam-14
20.06.2026, 08:46:36
  • 1
#primemma dawac tych dwoch tancula
Boxdelszukam-14 - #primemma dawac tych dwoch tancula
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 20.06.2026, 09:31:23 via Wykop
  • 9
@Boxdelszukam-14: Ale ta Kasix się stoczyła
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
15.06.2026, 04:22:46
  • 357
#dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Afrobiker - #dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: 1000006860

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 15.06.2026, 08:30:58 via Android
  • 1
@Afrobiker: Z twarzy go skądś kojarzę....
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 10.06.2026, 17:24:41
  • 80
NrGeek:
- Wspierająca i kochająca żona, dziecko
- Rzuci zawsze anegdotką dot. Łodzi
- Zna klocucha
- Nie musi nic mówić żeby wygrać drame
- NrGeek prezentuje demo swojej gry i nawet można w nią zagrać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita
Autor
10.06.2026, 17:37:18 via Wykop
  • 3
@rolek2145: Nie napisałem o tym bo znowu zacznie się żalić
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita
Autor
10.06.2026, 17:58:10 via Wykop
  • 10
@kto-wie-ten-wie32: To wtedy uciekne do Rumunii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
melonixmix
melonixmix
melonixmix
10.06.2026, 06:44:20
  • 36
cały internet przeciwko niemu, a on chce tylko grać w gry.
#kiszak
melonixmix - cały internet przeciwko niemu, a on chce tylko grać w gry.
#kiszak

źródło: portretcwela

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 10.06.2026, 06:47:31 via Android
  • 15
@melonixmix: Kiszammon nie istnieje, nie zrobi ci krzywdy. Tymczasem Kiszammon:
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 10.06.2026, 05:26:18
  • 28
Chcecie mi powiedzieć że Menelobijca którego content w 99% opiera się na negatywnych emocjach, jego akolici są toksyczni nagle jak dostanie swoją bronią to robi "chlip chlip hejt na mnie"? No zobacz... ¯\(ツ)/¯
#kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ki-shak
ki-shak
10.06.2026, 05:38:29 via Wykop
  • 3
@Dupazbita: no kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

338

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 170
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
Dupazbita
Dupazbita 10.06.2026, 05:19:06 via Android
  • -5
Der Onet jak zwykle szuka sensacji. "Zwykły" obywatel nie zauważy tej prohibicji tylko alkusy. Chwilowa histeria nic więcej, za miesiąc temat przycichnie i tyle z tego będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alverini
alverini
04.06.2026, 10:13:22
  • 17
Evil kaszek be like:
600zl??? Hahaha yyyy *śmiech pawiana* hahaha. Czy wy rozumiecie że oni chcą 600zl za te grę? Nie wierze. Poczekajcie, vikoppeel napisał na czacie że przecież można kupić za 50zl. Ale co mnie to obchodzi? Wchodzę na kickstartera i taka widzę cenę, więc co ty p--------z. W przypadku gier których nie lubię biorę najwyższą cenę jaką jest tylko dostępna, a jak omawiam gry które wspieram to wchodzę na stronę
alverini - Evil kaszek be like:
600zl??? Hahaha yyyy *śmiech pawiana* hahaha. Czy wy ...

źródło: 1000027360

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 04.06.2026, 10:20:14 via Wykop
  • 0
@alverini: -579 zł. Te grafiki na koszulkach stylistyką przypominają to co mamy u menelobijcy... Przypadek? Dawać 579 złotych na projekt który ma, przypominam, dwa miesiące XD Na GTA VI bym nie dał 579 złotych a co dopiero na coś takiego XD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
02.06.2026, 03:44:43
  • 8
#kiszak Czepiam się tym klipem, ale to nie ja robiłem "afere" o poprawnym wymawianiu "requiem"

PS. chodzi o "dwóch miesiący"

https://streamable.com/mz0x1y
MagicznyKarp - #kiszak Czepiam się tym klipem, ale to nie ja robiłem "afere" o popraw...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 02.06.2026, 06:36:04 via Wykop
  • 1
@MagicznyKarp: W momencie w którym twoja kampania marketingowa od samego początku opiera się na j-----u gothic remake to co jest tutaj dziwnego, że ludzie porównują grę alkimii do tego szamba którą młody ludolog wypromtował z czata gpt XD
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 02.06.2026, 06:21:30
  • 13
Ja rozumiem. Wydałeś grę która się przyjęła, ma dobre oceny, albo twoja gra jest u schyłku developmentu i ludziom się podoba i tłumaczysz w jakimś making of na co zwracałeś uwagę przy tworzeniu itp. Ale cały ten End of Eden wygląda jak coś wypromptowanego w 2 tygodnie z AI i chłop robi z siebie wielkiego deva XD. Jak do końca roku ten "projekt" nie umrze to będzie sukces. Do tego chcą kickstartera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
02.06.2026, 07:01:20 via Wykop
  • 3
@Dupazbita: myślę że kickstarter bedzie sromotną porażką
  • Odpowiedz
Maye
Maye
02.06.2026, 08:57:20 via Wykop
  • 0
@Dupazbita: To, że playtest jest wypromptowany nie uważałabym za żaden problem, ale chłopak poległ już na etapie przygotowań, bo etykietuje swój slop "spadkobiercą Gothica" - gry, która fenomen opiera na nostalgii, specyficznym świecie, stylistyce, dubbingu i potencjale do speedrunningu. Co on chce po nim dziedziczyć? xD Przekopiuje czcionkę czy da w ekrany ładowania półnagie laski? Bo klonów z otwartym światem, biedą mechaniczną i walką parry-dodge-attack jest na potęgę.
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 30.05.2026, 11:18:08
  • 21
Widzę że kolejny dzieciak ślepo zapatrzony w Menelobijce wypowiada się o rzeczach o których nie ma pojęcia. Dobrze że się sami oznaczają XD. Bawi a z drugiej strony trochę przeraża mnie to że jego naśladowcami zostają jacyś młody chłopacy którzy którzy bujali się w jajkach listonosza jak taka gra jak Gothic wychodziła.
#kiszak
Dupazbita - Widzę że kolejny dzieciak ślepo zapatrzony w Menelobijce wypowiada się o ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita
Autor
30.05.2026, 11:24:48 via Wykop
  • 1
@No_mad: Skoro nagrywa to w koszulce "Ludologicznej essy" to dla mnie jest równoznaczne z wyrokiem za pobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 29.05.2026, 14:14:08
  • 1
Palantir ty k---o j----a. Znowu lecisz w górę żeby potem z----ć się na sam dół? Znowu mi to robisz? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
26.05.2026, 14:11:33
  • 67
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,

I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,

26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupazbita
Dupazbita 26.05.2026, 14:12:42 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: Prosta kalkulacja. Trzeba ładować kasę w szczura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dupazbita
Dupazbita 26.05.2026, 14:12:08
  • 3
Panie tejk tu. Odpalaj pan tego trajlera dżita 6 i preordery. Jestem gotowy #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

237

Wszyscy mówili, że karty dźwiękowe umarły. Creative udowadnia, że jednak nie

Wszyscy mówili, że karty dźwiękowe umarły. Creative udowadnia, że jednak nie

Jeszcze kilka lat temu wielu ekspertów powtarzało, że dedykowane karty dźwiękowe to relikt dawnych czasów komputerów PC. Zintegrowane układy audio montowane na płytach głównych miały całkowicie wyprzeć rozwiązania pokroju Sound Blasterów,a gracze i melomani mieli przerzucić się na zewnętrzne DAC-i

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 25.05.2026, 15:35:34
  • 210
  • #
    kartamuzyczna
  • #
    dzwiek
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
Dupazbita
Dupazbita 26.05.2026, 07:48:12 via Wykop
  • 105
Karty dźwiękowe umarły bo integry są wystarczające, a jak ktoś chce mieć sprzęt do profesjonalnego użytku to kupuje interfejs audio który działa po usb. To tyle i aż tyle.
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupazbita
Dupazbita 26.05.2026, 11:31:17 via Wykop
  • 24
@Michalius: Ale żeby podłączyć monitory studyjne wystarczy interfejs audio pod usb. Więc takie karty dźwiękowe tracą sens

482

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
Dupazbita
Dupazbita 26.05.2026, 10:23:56 via Wykop
  • 1
Czekam na masową imigrację dupiastych kolumbijek, wenezuelek i brazylijek
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.08.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.04.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking