wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Nie_chcem_ale_muszem: a gdzie napisałem, że strata?
konto usunięte via Android
- 0
@Kwilos Poproszę Twojego refa. Chciałbym dzisiaj skorzystać
- 1
#uber - 20% #kodyrabatowe
kod: REAKTORBDAY20OFF
niby dla organizacji w Warszawie, ale pewnie działa w całej Polsce. :)
Jeśli ktoś nie ma konto w Uberze to zapraszam na priv to dam kod na 25 zł na pierwszy przejazd.
Jeśli ktoś nie ma konto w #mytaxi to zapraszam na priv to dam kod na 50 zł na pierwszy przejazd.
kod: REAKTORBDAY20OFF
niby dla organizacji w Warszawie, ale pewnie działa w całej Polsce. :)
Jeśli ktoś nie ma konto w Uberze to zapraszam na priv to dam kod na 25 zł na pierwszy przejazd.
Jeśli ktoś nie ma konto w #mytaxi to zapraszam na priv to dam kod na 50 zł na pierwszy przejazd.
źródło: comment_B6Ej1vkV1OMPBhwivhxkMz9ie9TIUJTt.jpg
Pobierz@kuba: Wyglada fajnie, nie wiesz czy impreza będzie w ich budynku?
- 0
@Shadow6736: mają info na fejsie, możesz doczytać, na pewno w budynku i w ogródku
To uczucie, gdy trójmiejska szajka kierowców Ubera porozchodziła się na różnego rodzaju formy transportu: zwykłe korpo-taxi, mytaxi, itaxi, przewozy... i wszyscy zgodnie twierdzą, że tam gdzie są teraz, jest lepiej.
#uber
#uber
- 2
Na Fiverr hindusi oferują refy na #uber w cenie $5 za 3 refy (3 przejazdy po 25 PLN za $5).
- 1
@SweetDreams: przecież to jest dla nowych użytkowników, to każdy może założyć nowe konto i skorzystać :)
- 1
- 7
- 2
@juzekk8: @Typowy_Furman: http://www.ecoxpress.pl/
Napiszcie tam.
40zł za wypłąte(sam decydujesz kiedy chceesz wypłątę)
Napiszcie tam.
40zł za wypłąte(sam decydujesz kiedy chceesz wypłątę)
Szanuję #taxi w #szczecin
Nigdzie indziej chyba nie ma takich tanich taksówek jak u nas, gdzie w nocy z Bramy Portowej na Pogodno dojedzie się za 10 zł, a w dzień z Lodogryfu na Pomorzany za 12 zł gdzie są to dość duże odległości i w innych miastach luźno byłoby 20+. Może nie wszystkie samochody są super wypasione, ale jakoś nigdy nie trafiłem, na jakiegoś kierowcę, który jest
Nigdzie indziej chyba nie ma takich tanich taksówek jak u nas, gdzie w nocy z Bramy Portowej na Pogodno dojedzie się za 10 zł, a w dzień z Lodogryfu na Pomorzany za 12 zł gdzie są to dość duże odległości i w innych miastach luźno byłoby 20+. Może nie wszystkie samochody są super wypasione, ale jakoś nigdy nie trafiłem, na jakiegoś kierowcę, który jest
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gali20: no to w Szczecinie nie byłeś :p pod względem wielkości jest większy niż Gdańsk, pod względem ludności niewiele mniej :P
- 1
Mirki, zamówiłem wczoraj pierwszy raz ubera. W aplikacji pokazuje mi kwotę za przejazd, powiedzmy 20 zł. W historii rachunku bankowego mam jednak dodatkowo pobranie 5zł z karty i anulowanie tej transakcji. O co chodzi?
#uber
#uber
#uberoslo
Kilka osób, pyta sie o link na FB do tego co napisałem odnoście #uber!
Zadecydowałem iż w niedziele zrobię taki wpis! Dlaczego niedziela, bo bede jeździł cały tydzień i wówczas przedstawię wam realne zarobki wraz ze wszystkimi kosztami.
Zdjęcie przedstawia stan licznika w momencie rozpoczęcia dzisiaj pierwszego kursu!
Także tego #uberoslo do obserwowanych albo na czarno listo
#pracbaza #emigracja #
Kilka osób, pyta sie o link na FB do tego co napisałem odnoście #uber!
Zadecydowałem iż w niedziele zrobię taki wpis! Dlaczego niedziela, bo bede jeździł cały tydzień i wówczas przedstawię wam realne zarobki wraz ze wszystkimi kosztami.
Zdjęcie przedstawia stan licznika w momencie rozpoczęcia dzisiaj pierwszego kursu!
Także tego #uberoslo do obserwowanych albo na czarno listo
#pracbaza #emigracja #
źródło: comment_lNoPyfNsB2nuGL88KvWTnTyOGLM5ZSUS.jpg
Pobierz- 1908
Przykra historia z uberem:
1. Zamawiam przejazd - szacowany czas 7 minut.
2. Po 3 minutach dostaje powiadomienie, że taksówka czeka.
3. Po 8 minutach od zamówienia czekam pod blokiem na taksówkę - nie ma.
4. Kontaktuje się z kierowcą. Okazało się, że kierowca anulował przejazd bo czekał już 5 minut.
1. Zamawiam przejazd - szacowany czas 7 minut.
2. Po 3 minutach dostaje powiadomienie, że taksówka czeka.
3. Po 8 minutach od zamówienia czekam pod blokiem na taksówkę - nie ma.
4. Kontaktuje się z kierowcą. Okazało się, że kierowca anulował przejazd bo czekał już 5 minut.
@localgoodness: 16k?

- 43
@localgoodness: Za 16k to ja bym ze swoim sprzętem do Ciebie przyleciał z Polski i jeszcze papierochów przywiózł.
@Dzbanek_soku: rzadko kiedy dostepne sa samochody w okolicach lotmiska w Katowicach.
#uberoslo
trochę #pokazauto a co mi tam!
Długo zastanawiałem się jak udogodnić podróż pasażerom w moim wozie!
- woda - nie mam zamiaru wozić zgrzewki małych buteleczek, bo ktoś otworzy i juz muszę podmianke robić!
- kable do telefonów - jak najbardziej!
ale, zauważyłem że klienci bardzo często chcą własnej muzy, wiec ...
trochę #pokazauto a co mi tam!
Długo zastanawiałem się jak udogodnić podróż pasażerom w moim wozie!
- woda - nie mam zamiaru wozić zgrzewki małych buteleczek, bo ktoś otworzy i juz muszę podmianke robić!
- kable do telefonów - jak najbardziej!
ale, zauważyłem że klienci bardzo często chcą własnej muzy, wiec ...
źródło: comment_AibUsenDV2qZ4UCF5xiPnxonoGm5jglw.jpg
Pobierz- 210
- 82
@neonn: ukradłem
- 0
@Nie_chcem_ale_muszem: nie mam pojecia... chopper ponoć.
@buszmen007: To kliknij na wycenę szybko póki nie zgasło :)
Ciemna strona Ubera: wiedzieliście, że ściągają za zrobienie syfu w samochodzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.careego.pl/4904/ciemna-strona-uber/
#uber
http://www.careego.pl/4904/ciemna-strona-uber/
#uber
- 6
@bylembordo: xddd. To akurat jest jasna strona Ubera. To, ze klient placi za zarzyganie samochodu jest zupełnie normalne.
- 2
@bylembordo: z punktu widzenia zdrowego rozsadku.
- 0
#truestory #taxi #cebula
Jako, że już dwa wpisy dałam dzisiaj to będzie jeszcze trzeci. Dorabiam sobie po godzinach wieczorem jako niania... pracuje u cudownych ludzi.
Ojciec dzieci których pilnuje wrócił ostatnio z pracy taksówką, a jako iż było późno, a mieszkam na drugim końcu miasta (prawie godzina jazdy komunikacją miejską) kazał mi wracać taksówką, którą już mi opłacił. Jak już wsiadłam do taksówki Janusza biznesu 500m
Jako, że już dwa wpisy dałam dzisiaj to będzie jeszcze trzeci. Dorabiam sobie po godzinach wieczorem jako niania... pracuje u cudownych ludzi.
Ojciec dzieci których pilnuje wrócił ostatnio z pracy taksówką, a jako iż było późno, a mieszkam na drugim końcu miasta (prawie godzina jazdy komunikacją miejską) kazał mi wracać taksówką, którą już mi opłacił. Jak już wsiadłam do taksówki Janusza biznesu 500m
@Karolinkaaa: prawdziwe #truestory
@Karolinkaaa: a za tydzień będzie wpis:
"powiedzcie mi jak to jest, że raz jadę za normalną stawkę, a raz za jej trzykrotność... wczoraj wracałam od cudownych ludzi z poprzedniego wpisu, i zamiast 20 zł, zapłaciłam 60. Kierowca Ukrainiec, podjechał zupełnie innym samochodem, nie znał trasy ani języka polskiego. W poniedziałek instaluję mytaxi"
;)
"powiedzcie mi jak to jest, że raz jadę za normalną stawkę, a raz za jej trzykrotność... wczoraj wracałam od cudownych ludzi z poprzedniego wpisu, i zamiast 20 zł, zapłaciłam 60. Kierowca Ukrainiec, podjechał zupełnie innym samochodem, nie znał trasy ani języka polskiego. W poniedziałek instaluję mytaxi"
;)



























Jakiś kod rabatowy?
#uber #wroclaw
Możesz spróbować, ale od razu gdy przydzieli Ci kierowcę powinieneś kliknąć Kontakt, zadzwonić i wyjaśnić sytuację i zapytać czy to akceptuje