Czy nie będzie problemu by przewieźć z #ikea paczki o długości ok 1,85m? Robią jakieś problemy, można wybrać sobie jakiegoś vana/kombi?
Jakiś kod rabatowy?

#uber #wroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turboyonek: może być problematyczne, przy mniejszym aucie może sie nie zmieścić - nie masz możliwości wyboru większego auta. Dopiero po zaakceptowaniu zlecenia wyświetla Ci się jakie auto przyjedzie.

Możesz spróbować, ale od razu gdy przydzieli Ci kierowcę powinieneś kliknąć Kontakt, zadzwonić i wyjaśnić sytuację i zapytać czy to akceptuje
  • Odpowiedz
To uczucie, gdy trójmiejska szajka kierowców Ubera porozchodziła się na różnego rodzaju formy transportu: zwykłe korpo-taxi, mytaxi, itaxi, przewozy... i wszyscy zgodnie twierdzą, że tam gdzie są teraz, jest lepiej.

#uber

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@u-cichego: najbardziej walcza najwieksze barany z najwiekszych trupow i najwyzszymi cenami co mysla ze nie maja ruchu przez Ubera. Jest tez druga opcja ze taksowkarze sa praworządni i chca przestrzegania prawa.
  • Odpowiedz
Na Fiverr hindusi oferują refy na #uber w cenie $5 za 3 refy (3 przejazdy po 25 PLN za $5).
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #wroclaw i #uber. Chciałbym zacząć śmigać jako kierowca ale z tego co się orientuje to muszę mieć własną działalność lub dołączyć do kogoś kto taką ma. Pomoże ktoś?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanuję #taxi w #szczecin
Nigdzie indziej chyba nie ma takich tanich taksówek jak u nas, gdzie w nocy z Bramy Portowej na Pogodno dojedzie się za 10 zł, a w dzień z Lodogryfu na Pomorzany za 12 zł gdzie są to dość duże odległości i w innych miastach luźno byłoby 20+. Może nie wszystkie samochody są super wypasione, ale jakoś nigdy nie trafiłem, na jakiegoś kierowcę, który jest
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zamówiłem wczoraj pierwszy raz ubera. W aplikacji pokazuje mi kwotę za przejazd, powiedzmy 20 zł. W historii rachunku bankowego mam jednak dodatkowo pobranie 5zł z karty i anulowanie tej transakcji. O co chodzi?
#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uberoslo
Kilka osób, pyta sie o link na FB do tego co napisałem odnoście #uber!
Zadecydowałem iż w niedziele zrobię taki wpis! Dlaczego niedziela, bo bede jeździł cały tydzień i wówczas przedstawię wam realne zarobki wraz ze wszystkimi kosztami.
Zdjęcie przedstawia stan licznika w momencie rozpoczęcia dzisiaj pierwszego kursu!
Także tego #uberoslo do obserwowanych albo na czarno listo
#pracbaza #emigracja #
localgoodness - #uberoslo 
Kilka osób, pyta sie o link na FB do tego co napisałem odn...

źródło: comment_lNoPyfNsB2nuGL88KvWTnTyOGLM5ZSUS.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przykra historia z uberem:

1. Zamawiam przejazd - szacowany czas 7 minut.
2. Po 3 minutach dostaje powiadomienie, że taksówka czeka.
3. Po 8 minutach od zamówienia czekam pod blokiem na taksówkę - nie ma.
4. Kontaktuje się z kierowcą. Okazało się, że kierowca anulował przejazd bo czekał już 5 minut.
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uberoslo
trochę #pokazauto a co mi tam!
Długo zastanawiałem się jak udogodnić podróż pasażerom w moim wozie!
- woda - nie mam zamiaru wozić zgrzewki małych buteleczek, bo ktoś otworzy i juz muszę podmianke robić!
- kable do telefonów - jak najbardziej!
ale, zauważyłem że klienci bardzo często chcą własnej muzy, wiec ...
localgoodness - #uberoslo 
trochę #pokazauto a co mi tam! 
Długo zastanawiałem się ja...

źródło: comment_AibUsenDV2qZ4UCF5xiPnxonoGm5jglw.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory #taxi #cebula
Jako, że już dwa wpisy dałam dzisiaj to będzie jeszcze trzeci. Dorabiam sobie po godzinach wieczorem jako niania... pracuje u cudownych ludzi.
Ojciec dzieci których pilnuje wrócił ostatnio z pracy taksówką, a jako iż było późno, a mieszkam na drugim końcu miasta (prawie godzina jazdy komunikacją miejską) kazał mi wracać taksówką, którą już mi opłacił. Jak już wsiadłam do taksówki Janusza biznesu 500m
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karolinkaaa: a za tydzień będzie wpis:
"powiedzcie mi jak to jest, że raz jadę za normalną stawkę, a raz za jej trzykrotność... wczoraj wracałam od cudownych ludzi z poprzedniego wpisu, i zamiast 20 zł, zapłaciłam 60. Kierowca Ukrainiec, podjechał zupełnie innym samochodem, nie znał trasy ani języka polskiego. W poniedziałek instaluję mytaxi"

;)
  • Odpowiedz