#uber #pytanie

Nigdy nie korzystałem z ubera stąd moje pytanie. Mam w sobotę wesele pod Krakowem. Niby nocleg mam zagwarantowany na miejscu, ale pasuje mi wrócić jednak do Krakowa tak gdzieś między 3 a 5 w rano. Czy w ogóle o tej godzinie jest szansa na kursa z ubera? Taxy nie widzi mi się brać bo wychodzi z tego co liczyłem na ekalkulatorze 2x drożej ( ͡°
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber

Ostatnio było dużo dyskusji na temat zarobków kierowców w Uberze, a bardziej na temat tego jak bardzo kiepska jest to praca... Zgodzę się Panowie, że praca w Uberze w wymiarze 160h/miesiąc nie jest za bardzo profitowa (niektórzy piszą o zarobkach 1800-2500(wtf?) netto przy 160+ h w miesiącu). Zgodzę się, że jest masa innych zajęć (z byciem złotówą wśród nich) które przynoszą więcej $$. Nie zgodzę się natomiast z tym, że
J.....y - #uber

Ostatnio było dużo dyskusji na temat zarobków kierowców w Uberze, ...

źródło: comment_FmQcTpAD8jfuRzfrsN9bTJKUr7ZFQtKZ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #taxi

Mireczki, potrzebuje porady
Dziewczyna musi wracać przez 2 tygodnie wieczorami z pracy w Warszawie a miejsce jest słabo skomunikowane
Jakie taxi polecacie po 22.00? Tylko #uber czy jeszcze któraś się nada?
Zależy mi na cięciu kosztów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napad na złotówę w Lublinie. I to nie ze strony #uber Mamusia zamawia taksówkę, 14 latek synalek recydywista próbuje poderżnąć gardło facetowi, a pomaga im w tym jakiś 25 letni brat zza Buga...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: dlatego jak ktoś się boi o swoją szyję to powinien montować szybę która oddziela przestrzeń kierowcy od przestrzeni pasażera... albo mieć wysokie ubezpieczenie na tą szyje :)
  • Odpowiedz
@witam12: Cóż... jeśli chodzi o Polskę to żadne :) Jedyne na co możemy liczyć to 10% zniżki do norauto. Ale i to nie na wszystko, bo np. na przecenione artykuły i olej z beczki już nie. Niektórzy, jak to uber ładnie określa, "partnerzy" dają swoim kierowcom karty paliwowe np. na BP ze zniżkami typu -5gr/l, ale to raczej rzadkość
  • Odpowiedz
Czy jak zamówię uberX to czy kolega może pojechać razem ze mną?
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli mam zniżkę na Ubera 20zł i druga osoba, która nie ma zniżki podzieli ze mną rachunek, który wyniesie 25zł to mi zejdzie całe 20zł, a tej osobie tylko 5zł?
#uber #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac: @majronn: @leeshay: ja odpiszę. Jeżdżę w uberze w Warszawie już prawie rok. U mnie zarobki na czysto nigdy, totalnie nigdy nie przekroczyły 2500zł/mc. A te 2,5tys. zarobiłem jeżdżąc po 8h dziennie 7dni w tygodniu cały miesiąc. Wyzysk i tyle, jeżdżąc tak na taksie zarobiłbym o wiele więcej, dlatego robię licencję i we wrześniu uber może mnie cmoknąć.
  • Odpowiedz
Ktoś wie w jakiej kolejności schodzą kody #uber?
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go wypiehdolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go w--------ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber "20% zniżki na Twój kolejny przejazd. Ty wybierz, gdzie wybierzesz się za połowę ceny: do ulubionej lodziarni, znajomych, czy do kogoś bliskiego? "....to 20% zniżki czy połowa ceny?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To oznacza "zone 3 new" w Warszawa Uber?
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...

#uber #warszawa #modlin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach