Mirki, kod na darmowy przejazd w #uber automatycznie zostanie wykorzystany czy musze go jakoś przypisać do konkretnego kursu ?(ʘ‿ʘ)
wpisy
Najnowsze
Archiwum

CurlyHairGirl
- 1

MarekSax
- 0
@CurlyHairGirl: Automatem idzie

CurlyHairGirl
- 0
@MarekSax: super, dziękuje :)
- 1
- 1
#uber #pytanie
Nigdy nie korzystałem z ubera stąd moje pytanie. Mam w sobotę wesele pod Krakowem. Niby nocleg mam zagwarantowany na miejscu, ale pasuje mi wrócić jednak do Krakowa tak gdzieś między 3 a 5 w rano. Czy w ogóle o tej godzinie jest szansa na kursa z ubera? Taxy nie widzi mi się brać bo wychodzi z tego co liczyłem na ekalkulatorze 2x drożej ( ͡°
Nigdy nie korzystałem z ubera stąd moje pytanie. Mam w sobotę wesele pod Krakowem. Niby nocleg mam zagwarantowany na miejscu, ale pasuje mi wrócić jednak do Krakowa tak gdzieś między 3 a 5 w rano. Czy w ogóle o tej godzinie jest szansa na kursa z ubera? Taxy nie widzi mi się brać bo wychodzi z tego co liczyłem na ekalkulatorze 2x drożej ( ͡°
@rurek49: do tego dni mlodziezy sie zaczynaja. na twoim moejscu juz teraz ogarnalbym z kilkoma osobami jakis szwagrobus czy inny janusz.transport
Moge mieć autko 4 osobowe w uberze? #uber
- 0
@Oppaiconnoisseur: tam jest gdzies numer?
nie możesz
auto min. 4 drzwiowe i min. 5-osobowe.
auto min. 4 drzwiowe i min. 5-osobowe.
#uber
Ostatnio było dużo dyskusji na temat zarobków kierowców w Uberze, a bardziej na temat tego jak bardzo kiepska jest to praca... Zgodzę się Panowie, że praca w Uberze w wymiarze 160h/miesiąc nie jest za bardzo profitowa (niektórzy piszą o zarobkach 1800-2500(wtf?) netto przy 160+ h w miesiącu). Zgodzę się, że jest masa innych zajęć (z byciem złotówą wśród nich) które przynoszą więcej $$. Nie zgodzę się natomiast z tym, że
Ostatnio było dużo dyskusji na temat zarobków kierowców w Uberze, a bardziej na temat tego jak bardzo kiepska jest to praca... Zgodzę się Panowie, że praca w Uberze w wymiarze 160h/miesiąc nie jest za bardzo profitowa (niektórzy piszą o zarobkach 1800-2500(wtf?) netto przy 160+ h w miesiącu). Zgodzę się, że jest masa innych zajęć (z byciem złotówą wśród nich) które przynoszą więcej $$. Nie zgodzę się natomiast z tym, że
źródło: comment_FmQcTpAD8jfuRzfrsN9bTJKUr7ZFQtKZ.jpg
Pobierz- 1
@Pojedynczy: ekotaxi, eco car (przez aplikację nie mają taryfy nocnej), bo jak uber zawali mnożnik, to już nie jest tak korzystnie
@Pojedynczy: ja bym dogadał się z kierowcom ubera i płacił pod stołem :)
on i tak dostaje 75% z tego co zapłacisz, i jeszcze podatek.
on i tak dostaje 75% z tego co zapłacisz, i jeszcze podatek.
konto usunięte via Android
- 1
jak w #uber sprawdzic jaka mam ocene jako pasazer? da sie?
@bas_daniel: nie zapomnij pochwalić się na mirko :)
@bas_daniel mozesz zapytac sie kierowcy podczas kursu
Napad na złotówę w Lublinie. I to nie ze strony #uber Mamusia zamawia taksówkę, 14 latek synalek recydywista próbuje poderżnąć gardło facetowi, a pomaga im w tym jakiś 25 letni brat zza Buga...
- 2
Jakie przywileje mają kierowcy Uber? Na tej stronie wyświetlają mi się jedynie dla USA :x https://www.uber.com/pl/driving-perks/
#uber
#uber
- 6
@witam12: np. złotówy mogą Ci oblać furę farbą, albo wyciągnąć z fury i obić gębę.
konto usunięte via iOS
- 0
@witam12: Cóż... jeśli chodzi o Polskę to żadne :) Jedyne na co możemy liczyć to 10% zniżki do norauto. Ale i to nie na wszystko, bo np. na przecenione artykuły i olej z beczki już nie. Niektórzy, jak to uber ładnie określa, "partnerzy" dają swoim kierowcom karty paliwowe np. na BP ze zniżkami typu -5gr/l, ale to raczej rzadkość
- 1
Jakie teraz są promocje dla nowych na #uber?
- 1
Czy jak zamówię uberX to czy kolega może pojechać razem ze mną?
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
@Majronn jak on chciał żeby kolega zapłacił 5 zł a on 0 zł to nie wiem jak to się skończy
@antipathia: Jakbym miał takiego znajomego jak Ty to już byś nie byl moim znajomym #polacyrobacy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 3
@halfmaniac: @majronn: @leeshay: ja odpiszę. Jeżdżę w uberze w Warszawie już prawie rok. U mnie zarobki na czysto nigdy, totalnie nigdy nie przekroczyły 2500zł/mc. A te 2,5tys. zarobiłem jeżdżąc po 8h dziennie 7dni w tygodniu cały miesiąc. Wyzysk i tyle, jeżdżąc tak na taksie zarobiłbym o wiele więcej, dlatego robię licencję i we wrześniu uber może mnie cmoknąć.
- 3
Ktoś wie w jakiej kolejności schodzą kody #uber?
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
- 6
Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go wypiehdolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go w--------ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#uber "20% zniżki na Twój kolejny przejazd. Ty wybierz, gdzie wybierzesz się za połowę ceny: do ulubionej lodziarni, znajomych, czy do kogoś bliskiego? "....to 20% zniżki czy połowa ceny?
#uber mogliby znowu dać te lody :/
- 2
To oznacza "zone 3 new" w Warszawa Uber?
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...
#uber #warszawa #modlin
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...
#uber #warszawa #modlin



















