Jest może jakaś infolinia Uber? #uber
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 5
@mekosx: to jakby Cię zły janusz z taryfy napadał albo ITD chciało wlepić mandat, to jedyne co możesz, to napisać im maila? xD
konto usunięte via iOS
- 1
@TheMan: uber może sobie pozwolić na wszystko biorąc 1/4 kwoty każdego przejazdu. Żadna korporacja taxi nie ma takiej prowizji, mytaxi ma np. 1,5%
Mireczki mam pytanie, chciałbym sobie dorobić jako kierowca Ubera, czy muszę zakładać działalność gospodarczą do tego? I czy muszę wyrobić ileś kursów dziennie? Lub pracować określoną liczbe godzin dziennie? #uber
- 1
@jaskowice1: nie. Nie i nie. Skontaktuj sie na priv.
Dodają jakies patyczki czy łyżeczkę do tych lodów? #uber
@Drail chyba tak
źródło: comment_2UgdW2c0BluH5WY4Gadn66a8KgVtCtvb.jpg
Pobierz- 4
brawo #uber
zrób wielką akcję mailingową, posty na fb, a jak przychodzi co do czego to się okazuje że na tysiace chetnych puszczono po kilka samochodów xDDDD
zrób wielką akcję mailingową, posty na fb, a jak przychodzi co do czego to się okazuje że na tysiace chetnych puszczono po kilka samochodów xDDDD
- 1
Co jest takiego szczególnego w tych lodach z #uber ,że warto je zamawiać?
#uberoslo
To bedzie mocno #chwalesie, lecz jednocześnie podziękowania dla niektórych Mirków którzy we mnie wierzyli!
Stało sie, 17 miesiecy temu wyjechałem na #emigracja do #norwegia. Zaczynajac od zmywaka przez kucharza w Chińskiej knajpie, #stajenny aktualnie jako kierowca #uber - był to okres czystego z--------u. Zdarzało sie ze spałem po 4h dziennie, ale ustabilizowałem swoje życie i...
kupiłem #
To bedzie mocno #chwalesie, lecz jednocześnie podziękowania dla niektórych Mirków którzy we mnie wierzyli!
Stało sie, 17 miesiecy temu wyjechałem na #emigracja do #norwegia. Zaczynajac od zmywaka przez kucharza w Chińskiej knajpie, #stajenny aktualnie jako kierowca #uber - był to okres czystego z--------u. Zdarzało sie ze spałem po 4h dziennie, ale ustabilizowałem swoje życie i...
kupiłem #
- 134
@localgoodness: w 17 miesiecy od zmywaka do tesli to dosc szybko.
@localgoodness: ah ta emigracyjna patola i nieudacznicy... a tak serio to fajnie że znalazłeś sobie możliwość realizowania swoich marzeń i krok po kroku wszystko Ci się układa.
Komentarz usunięty przez autora
@tirarirara: Ja też juz mam swoje, po 6min od zamówienia przywieźli lody, a w pudełku były jeszcze okulary przeciwsłoneczne :)
#uber sytuacja podoba na jak z paczkami we Wrocławiu, jedynie gdzie można zamówić to na południu a na północy już nie ma. Żadnego kierowcy. Przejeździlem pinezka po mapie i tylko dwóch na dole znalazłem. Wątpię że zamówię jak nikt na północ nie pojedzie rozwodzić tylko południe i to jak daleko za centrum.
źródło: comment_BJJHvS2YpmKy2lVWQPtimYN7fZ3D1EVn.jpg
Pobierz- 2
- 1
- 2
#uber
Sprawdzał ktoś czy tak jak rok temu można wykorzystać kredyty z poleceń na te lody? Bo w warunkach promocji jest tylko informacja, że kodu LODY nie można wykorzystać.
Sprawdzał ktoś czy tak jak rok temu można wykorzystać kredyty z poleceń na te lody? Bo w warunkach promocji jest tylko informacja, że kodu LODY nie można wykorzystać.
Ktoś podeśle kod do rejestracji #uber czy tam reflink? :) na pierwszy darmowy przejazd
Jutro, oprócz lodów, będzie można zamówić specjalną usługę w Uberze - UberPONTON.
#gdansk #uber #mowiejakjest
#gdansk #uber #mowiejakjest
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 10
@leeshay: Warto zaznaczyć, że kierowcy pontonów Ubera nie posiadają patentu i kapoków.
- 1
Jutro akcja z rozwożeniem lodów przez Uber!
https://newsroom.uber.com/poland/uberlody-przyjemnosc-do-kwadratu/
Także za 10 zł zamawiacie lody przewożone w suchym lodzie, 4 kubeczki po 100ml każdy, a jak się pochwalicie lodami z tagiem #podzielesie lub #zjemwszystkie to macie szansę na darmowe przejazdy, albo upominki.
Akcja
https://newsroom.uber.com/poland/uberlody-przyjemnosc-do-kwadratu/
Także za 10 zł zamawiacie lody przewożone w suchym lodzie, 4 kubeczki po 100ml każdy, a jak się pochwalicie lodami z tagiem #podzielesie lub #zjemwszystkie to macie szansę na darmowe przejazdy, albo upominki.
Akcja
- 2
@Oskarbb: Zawsze w takich akcjach płacił za czas umówioną stawkę. Problem w tym, że na te lody wystawia faktury w imieniu kierowcy, a potem sciaga całość w kwocie prowizji. Problem opisałem tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/18614237/kolejna-ciekawa-akcja-ma-miejsce-w-zwiazku-z-akcja/
- 1
@Oskarbb: a nie mówiłem, że liszaj się d-----e :)
- 2
Mirki!!! #rozdajo
no prawie rozdajo... za grube #hajsy
#uber mi właśnie napisał, że jutro lody dowożą ^^ 10 pln za cztery smaki #hagendazs. TYlo zamówić między którąś tam, a którąś tam.
#takemymoney
no prawie rozdajo... za grube #hajsy
#uber mi właśnie napisał, że jutro lody dowożą ^^ 10 pln za cztery smaki #hagendazs. TYlo zamówić między którąś tam, a którąś tam.
#takemymoney
Ciekawe czy kierowcy uber maja książeczki sanepidowskie
- 8
@leeshay: Przecież ci kierowcy Ubera nie będą lodów w samochodzie robić tylko dostarczają gotowy zapakowany fabrycznie produkt spożywczy. Boli Cię każda akcja marketigowa? Firma robi promocję, można się załapać na lody a Ty masz takie typowe polskie myślenie złotówy że hurr durr sanepid. Wyjedź czasem z kraju i zobacz jak wygląda przygotowywanie posiłków we Włoszech czy Francji. Warunki sanitarne w wielu kuchniach czy łazienkach dużo gorsze niż w Polsce a
- 2
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@amisquew91: dzis to chyba motorowka :P
@amisquew91: 522/519 wysiadasz w centrum/dw. centralny i przesiadasz się w 24 w stronę Nowego Bemowa.
konto usunięte via iOS
- 1
z cyklu "Jak żyć?"
#uber
#uber
źródło: comment_4P1Ii4akSkRCOWRFQWNpjniCQBPXzfkc.jpg
Pobierz





















Regulamin promocji
Prześwietlenie
#cebuladeals #banki #bzwbk #zadarmo #itaxi