Najlepszy aktualny kod na #uber dla nowych?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 0
@opolski: viktoria daje 50zł
Jeśli jesteś fanem #uber , ale niestety nie dają żadnych kuponów dla nie-nowych użytkowników to #itaxi zrobił dobre #cebuladeals. Kod Citi20 daje 20 cebulionów ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
- 1
@Nie_chcem_ale_muszem: A "itaxi" daje 30 zł.
- 2
- 1
@sdik: któryś tam napisał że mu wychodziło 9 zł za godzinę i tak się zastanawiam jak to teraz wygląda, bo gdzieś podobno jakieś księgowanie teraz itp. i chciałem info z pierwszej ręki
Może łatwiej po prostu iść do innej roboty (tylko że tu godziny jak się chce) :D
Może łatwiej po prostu iść do innej roboty (tylko że tu godziny jak się chce) :D
@loduwa: odp na prywatną wiadomość tutaj niech inni widzą
"hej, napisz coś więcej o pracy
czy dorabiasz czy jako główny dochód?
ile godzin?
ile jest w stanie na
"hej, napisz coś więcej o pracy
czy dorabiasz czy jako główny dochód?
ile godzin?
ile jest w stanie na
@localgoodness: raczej fejk.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jechałem parę razy uberem, pytałem o to za każdym razem - nikt nie narzekał, ale taxiarze za to sieją mity...
- 1
@BardzoNormalny: w poznaniu są pieniacze co chcą zrobić akcję jak w wawce, ale ogólnie to luz, bo taka taxi m1 to czasem wychodzi taniej niż uber ;)
Po wakacjach teoretycznie mają wróćić stawki wyższe i będzie opłacalne.
Po wakacjach teoretycznie mają wróćić stawki wyższe i będzie opłacalne.
Mirki szanują?
"1.Znajdź swoją kartkę w Uberze (będzie znajdować się w tylnej kieszeni przednich siedzeń)
2.Napisz kilka słów do wybranego uczestnika Powstania Warszawskiego
3.Wyślij pocztówkę na poczcie lub zostaw w Muzeum Powstania Warszawskiego
Wszystkie kartki zostaną przekazane Powstańcom.
Pamiętaj, pocztówki nie są dostępne we wszystkich samochodach. Jeśli nie uda Ci się zamówić auta z pocztówkami – spróbuj znaleźć je na poczcie, lub odwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego."
"1.Znajdź swoją kartkę w Uberze (będzie znajdować się w tylnej kieszeni przednich siedzeń)
2.Napisz kilka słów do wybranego uczestnika Powstania Warszawskiego
3.Wyślij pocztówkę na poczcie lub zostaw w Muzeum Powstania Warszawskiego
Wszystkie kartki zostaną przekazane Powstańcom.
Pamiętaj, pocztówki nie są dostępne we wszystkich samochodach. Jeśli nie uda Ci się zamówić auta z pocztówkami – spróbuj znaleźć je na poczcie, lub odwiedzając Muzeum Powstania Warszawskiego."
@macq2309: Niech prowizję zmniejszą lepiej a nie kartki wysyłają.
konto usunięte via Android
- 1
@Nie_chcem_ale_muszem popieram
Mireczki z #uber. Czy jest ktoś tu z Was kto jeżdzi typowo zarobkowo. Chciałbym zaczać i mam pare pytań.
@serintakma: pytaj od razu a nie jakiś wstęp nasmarowałeś
@serintakma:
-nie musicie jeździć nowym samochodem, zastanówcie się nad kupnem 8-12 letniego (uber do 15 lat dopuszcza) samochodu w benzynie który zagazujecie. Wiadomo LPG = oszczędności a km będziecie robić dużo. Poszukajcie raczej samochodu bez lpg bo teoretycznie będzie w lepszym stanie a instalacja się prędko zwróci. Dodatkowo jakbyście jednak chcieli później zrezygnować to sprzedacie samochód i nie będziecie mieli zobowiązania z firmą leasingową. Tak bezpieczniej, ale jak się uprzecie
-nie musicie jeździć nowym samochodem, zastanówcie się nad kupnem 8-12 letniego (uber do 15 lat dopuszcza) samochodu w benzynie który zagazujecie. Wiadomo LPG = oszczędności a km będziecie robić dużo. Poszukajcie raczej samochodu bez lpg bo teoretycznie będzie w lepszym stanie a instalacja się prędko zwróci. Dodatkowo jakbyście jednak chcieli później zrezygnować to sprzedacie samochód i nie będziecie mieli zobowiązania z firmą leasingową. Tak bezpieczniej, ale jak się uprzecie
#uber
Pokazana suma za przejazdy w aplikacji jest pokazywana w kwocie brutto czy netto?
Pokazana suma za przejazdy w aplikacji jest pokazywana w kwocie brutto czy netto?
@bonaventure: brutto
- 2
Bycie zlotowa to jednak stan umyslu, niezaleznie od szerokosci geograficznej. Polecam poczytac komentarze.
http://www.blogto.com/city/2016/08/toronto_taxis_threaten_to_stage_new_protest_over_uber/
#uber #toronto #taxi
http://www.blogto.com/city/2016/08/toronto_taxis_threaten_to_stage_new_protest_over_uber/
#uber #toronto #taxi
- 27
Nie wiem czy wiecie, ale w Google Maps jest opcja zamówienia Ubera, z kodem GOOGLE_MAPS pierwszy przejazd do 25zł np z dworca głównego lub zachodniego (obok) na Stare Miasto jest za darmo. Jeśli było już o tym milion razy to przepraszam.
#zadarmo #uber i chyba #cebuladeals
#zadarmo #uber i chyba #cebuladeals
źródło: comment_qccAR2D4ffS84qMzWHES2oUkn4WnTvqP.jpg
Pobierz- 2
@costadelsol: nie było miliona razy. Dobrze użyty tag. łapaj plusa
- 1
Pobrałem FV z #uber, ale okazało się, że był na niej zły adres. Dwa dni temu zmieniłem adres na https://riders.uber.com/tax_profile, pobrałem ponownie fakturę, ale jest na niej ten sam adres, co wcześniej. Pisałem do Ubera na FB, ale nie odpowiedzieli.
Co robić?
#pytanie #uber #dzialalnoscgospodarcza
Co robić?
#pytanie #uber #dzialalnoscgospodarcza
- 1
- 1
#uberoslo
Tak czytam te wszystkie wpisy o #uber i wieje mi to straszna patolą.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to jaki jest profil przeciętnego klienta np w Warszawie czy innym Krakowie? W Oslo sa dwa, dzienny i nocny #pdk
-dzienny - przeważnie jest to jakiś biznesmen lub turysta który nie chce płacić kokosów za taxe, a chce przejechać w wygodnym aucie z punktu A do B.
Tak czytam te wszystkie wpisy o #uber i wieje mi to straszna patolą.
Pierwsze co mi przychodzi na myśl to jaki jest profil przeciętnego klienta np w Warszawie czy innym Krakowie? W Oslo sa dwa, dzienny i nocny #pdk
-dzienny - przeważnie jest to jakiś biznesmen lub turysta który nie chce płacić kokosów za taxe, a chce przejechać w wygodnym aucie z punktu A do B.
Wąsate złotówy znowu się chwalą tym, że uszkodzili samochody Uberowcom i HEHE ZŁODZIEJE NAWET SIĘ NIE RUSZALI.
Dlaczego Uberowcy po prostu nie kupią sobie gazu pieprzowego i nie zajebią nim po mordach wąsatych cebul?
Przecież to byłaby obrona przed napastnikiem który chce zniszczyć mienie a może nawet zdrowie Uberowca.
#uber #taxi
Dlaczego Uberowcy po prostu nie kupią sobie gazu pieprzowego i nie zajebią nim po mordach wąsatych cebul?
Przecież to byłaby obrona przed napastnikiem który chce zniszczyć mienie a może nawet zdrowie Uberowca.
#uber #taxi
@Tumurochir: Zły PR dla firmy? Zresztą, złotówy są tępe i prędzej czy później trafią do ZK ( ͡º ͜ʖ͡º)
@leeshay: jeżdżenie i robienie zdjęć jest jakimś naruszeniem prawa? co to znaczy "szuka problemów"? został zaatakowany, a nie powinien, nawet jakby srał na środku tego parkingu
a co do policji, to właśnie oni jak poczuli się zagrożeni czy prześladowaniu powinni wezwać policję a nie bawić się w szeryfów i sami zaatakować człowieka
a co do policji, to właśnie oni jak poczuli się zagrożeni czy prześladowaniu powinni wezwać policję a nie bawić się w szeryfów i sami zaatakować człowieka
- 1
- 1
o k-----s, czy jako klient ubera lepiej zacząć wozić gaz/paralizator na złotówy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kociochpyta #uber #zlotowy
#kociochpyta #uber #zlotowy
- 1
@sebawo: masz rację że z zasady tak się nie powinno robić ale ja zacząłem po tym jak kilku Uber kierowców poprosiło mnie o to żeby przesiąść się do przodu. Oczywiście zanim walnę się z przodu pytam kierowcę czy woli żebym siedział z przodu.
Uber - iluzja wolności - pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz etc. a w praktyce kultura korpo po prostu wyprzedzająca swoją epokę. Za trudne na wykop bo po angielsku... ale warto przeczytać/przeskanować http://ijoc.org/index.php/ijoc/article/view/4892/1739 #uber
- 14
konto usunięte via iOS
- 0
@localgoodness: w Polsce? W Polsce jak w lesie...



























Zasadnym jest zadanie pytanie: po co pracownik uber pojechał na miejsce gdzie stały taksówki i to właśnie wtedy, gdy podjechali tam w busach taksówkarze?
Z opowieści wynika, że zdarzenie do tej chwili było ściśle nadzorowane, tzn. słyszymy szczegóły o niby naklejaniu nalepek (pada dokładna godzina działań), zablokowaniu drogi, rzekomym przepędzeniu przez policję, odjechaniu dwoma busami (znane marki, znane numery), wyrażone