#uber

Dostałem właśnie maila z kodem zniżkowym 20% na przejazdy z UBER na 5 kolejnych przejazdów do końca 19.08.2016 r.

kod:

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po raz pierwszy ktoś mi odmówił napiwku. Był to kierowca ubera. Pozdrawiam.


#uber #taxi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po raz pierwszy ktoś mi odmówił napiwku. Był to kierowca ubera


@Colos: Bo się bał, że kontrola. Ostatnio jechałem z jakimś cwaniaczkiem co twierdził, że licencja jest tylko po to, żeby mógł jeździć buspasami i zatrzymywać się na zakazie i nikt mu nic nie jest w stanie zrobić, bo nie obraca gotówką w samochodzie :D
  • Odpowiedz
#uberoslo
szybkie info
*tesla - wczoraj dostałem info, iż termin odbioru tesli sie zmienił na polowe września. Model z 2015 S85 bez szyber dachu i pneumatyki z autopilotem. Kredo na 5 lat. Szaleństwo!!!
*w zeszłym tygodniu politi zatrzymało 4 uberowcow, same swierzaki. Mandaty po 8k oraz zabrane tablice ma 3 miesiące. W związku z tym jestem w trakcie składania dokumentów na licencje. Jak sie uda to we wrześniu bede legalnie
localgoodness - #uberoslo 
szybkie info
*tesla - wczoraj dostałem info, iż termin odb...

źródło: comment_ooagny9xOhI6NyhYt6IRWYMkJH7LXowE.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#trojmiasto #uber
Miałem ostatnio nieprzyjemność korzystania z Ubera na terenie 3miasta. Mniej więcej wiedziałem jak daleko jest z miejsca A do B i ile czasu się tam jedzie. Zamówiłem "taksówkę" wsiadłem, dojechałem i po chwili przyszedł email z rachunkiem. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem tak rachunek. 20zł za10km (tego mniej więcej się spodziewałem) plus 10zł za wyjazd ze "strefy" tutaj możecie zobaczyć mapkę ze strefami. Podsumowując zapłaciłem
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kijek_samobijek: ja mam zupełnie inne doświadczenia z uberem :) mnóstwo darmowych kursó dzięki kodom, zawsze milo, szybko i przyjemnie. wszystko jasno i klarownie podliczone do wgladu i ew reklamacji :)

edit: gdyby ktos chcial kod ref 25 zl na pierwszy przejazd, moge podeslac swojego refa na PW :D
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki, mam kod na przejazd -45 zł za polecenie znajomego. W nocy jechałem dwa razy i ani razu nie skorzystało z tego kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) co robię źle? Jego się jakoś aktywuje?
#uber
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uberoslo
sobota, #nocnazmiana czas na przerwę. wiem w Polsce jak w lesie, zaraz bym został opluty i obrzucony gownem przez złotowy, a tutaj spotykamy sie na "okrągłym K" napijemy sie darmowej kawy spalimy fajkę i dalej za kółko.

iPad i Spotyfi robi furorę, link do playlisty tutaj
https://open.spotify.com/user/mironbanks/playlist/32y1Gcur9y8ReONCEnP5KI

Dzisiaj
localgoodness - #uberoslo 
sobota, #nocnazmiana czas na przerwę. wiem w Polsce jak w ...

źródło: comment_2jA530uZKiPeHpm7OXUbIdt4gGADPC8s.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localgoodness jakby podjechalo po mnie czarne A4 z kierowca ubranym w czarny garnitur i biala koszule... to chwile bym sie zastanawial czy nie trafilem na Transportera ;)

Nie korzystalem nigdy z Uber ale tak to sobie zawsze wyobrazalem. Niezla marke sobie wyrabiasz. Gratuluje.
  • Odpowiedz