Są jakieś kody rabatowe #uber nie dla nowych klientów?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

MichalQ20
- 0
@kaskaderMike: obecnie chyba nie
Shadow6736
via iOS- 0
@kaskaderMike: Jeżeli nie dostałeś kilka dni temu maila ze zniżką to nie ma.
- 1
- 1
#uber
Dostałem właśnie maila z kodem zniżkowym 20% na przejazdy z UBER na 5 kolejnych przejazdów do końca 19.08.2016 r.
kod:
Dostałem właśnie maila z kodem zniżkowym 20% na przejazdy z UBER na 5 kolejnych przejazdów do końca 19.08.2016 r.
kod:
- 3
konto usunięte via Android
- 1
@Colos taka jest zasada że nie przyjmujemy napiwków
Napiwek od itd to od razu mandat
Napiwek od itd to od razu mandat
- 1
Po raz pierwszy ktoś mi odmówił napiwku. Był to kierowca ubera
@Colos: Bo się bał, że kontrola. Ostatnio jechałem z jakimś cwaniaczkiem co twierdził, że licencja jest tylko po to, żeby mógł jeździć buspasami i zatrzymywać się na zakazie i nikt mu nic nie jest w stanie zrobić, bo nie obraca gotówką w samochodzie :D
#uberoslo
szybkie info
*tesla - wczoraj dostałem info, iż termin odbioru tesli sie zmienił na polowe września. Model z 2015 S85 bez szyber dachu i pneumatyki z autopilotem. Kredo na 5 lat. Szaleństwo!!!
*w zeszłym tygodniu politi zatrzymało 4 uberowcow, same swierzaki. Mandaty po 8k oraz zabrane tablice ma 3 miesiące. W związku z tym jestem w trakcie składania dokumentów na licencje. Jak sie uda to we wrześniu bede legalnie
szybkie info
*tesla - wczoraj dostałem info, iż termin odbioru tesli sie zmienił na polowe września. Model z 2015 S85 bez szyber dachu i pneumatyki z autopilotem. Kredo na 5 lat. Szaleństwo!!!
*w zeszłym tygodniu politi zatrzymało 4 uberowcow, same swierzaki. Mandaty po 8k oraz zabrane tablice ma 3 miesiące. W związku z tym jestem w trakcie składania dokumentów na licencje. Jak sie uda to we wrześniu bede legalnie
źródło: comment_ooagny9xOhI6NyhYt6IRWYMkJH7LXowE.jpg
Pobierz@localgoodness: mam golfa dwójkę. Blachy p---------e z parkingu. Mogę?
https://www.facebook.com/Taryfa24/videos/1245069488836958/ zgłoście za wandalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber #taxi
#uber #taxi
Jak widzę te chamskie złotówy i ich walkę z uberem to mi sie rzygać chce na ich śmierdzące tapicerki. Nie korzystałem z ubera, nie wiem jak to działa. Ale czy blablacar.pl nie jest taką samą rzeczą jak uber? Tylko że na długie trasy.
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #taxi #uber #przemysleniazdupy
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #taxi #uber #przemysleniazdupy
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@BagPak: Taksówką też nie jeździłeś.
#trojmiasto #uber
Miałem ostatnio nieprzyjemność korzystania z Ubera na terenie 3miasta. Mniej więcej wiedziałem jak daleko jest z miejsca A do B i ile czasu się tam jedzie. Zamówiłem "taksówkę" wsiadłem, dojechałem i po chwili przyszedł email z rachunkiem. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem tak rachunek. 20zł za10km (tego mniej więcej się spodziewałem) plus 10zł za wyjazd ze "strefy" tutaj możecie zobaczyć mapkę ze strefami. Podsumowując zapłaciłem
Miałem ostatnio nieprzyjemność korzystania z Ubera na terenie 3miasta. Mniej więcej wiedziałem jak daleko jest z miejsca A do B i ile czasu się tam jedzie. Zamówiłem "taksówkę" wsiadłem, dojechałem i po chwili przyszedł email z rachunkiem. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem tak rachunek. 20zł za10km (tego mniej więcej się spodziewałem) plus 10zł za wyjazd ze "strefy" tutaj możecie zobaczyć mapkę ze strefami. Podsumowując zapłaciłem
@kijek_samobijek: Umyłeś już swoją taksówkę?
- 4
@kijek_samobijek: ja mam zupełnie inne doświadczenia z uberem :) mnóstwo darmowych kursó dzięki kodom, zawsze milo, szybko i przyjemnie. wszystko jasno i klarownie podliczone do wgladu i ew reklamacji :)
edit: gdyby ktos chcial kod ref 25 zl na pierwszy przejazd, moge podeslac swojego refa na PW :D
edit: gdyby ktos chcial kod ref 25 zl na pierwszy przejazd, moge podeslac swojego refa na PW :D
- 1
@elegantB: michaln9 mytaxi za 50 zł
- 1
@gwyddbwyll: @EmTeKa: ubera już mam i korzystam od dłuższego czasu.
@Nie_chcem_ale_muszem: @tarasino: dzięki! Mytaxi poszło, a resztę później sobie sprawdzę.
@Nie_chcem_ale_muszem: @tarasino: dzięki! Mytaxi poszło, a resztę później sobie sprawdzę.
100 zł na 2 przejazdy do 50 zł #uber
źródło: comment_xcMrxDUDxk7ea381aGrGlixKFxvpdNYU.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@leeshay MOTYLA NOGA!
@artur-kaminski-180: Nienawidzę złotów za to że się śnią. Tylko UBER! Nie słyszałem, żeby komuś się śnił.
- 2
Chyba od dzisiaj polecenie w uber spadło do 20zł.
#uber
#uber
konto usunięte via Android
- 8
To już wiem czym można jeździć w #uber. Trochę #heheszki ale przede wszystkim #cebuladeals . Jak ktoś tak nie uważa to niech znajdzie lepszą promocję.
źródło: comment_zS6fC20KJhMKHKR7ZvIpYNEVdb2TmnYL.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@Nie_chcem_ale_muszem: jezleli po 97% rabacie kosztuje 970 zl to pelna cena to jakis 30k - biore w pelnej cenie ;P
@Nie_chcem_ale_muszem: Przecież to znany youtuber Wroetoshaw xd. Kadr z filmu,,MY NEW CAR,,
Mireczki, mam kod na przejazd -45 zł za polecenie znajomego. W nocy jechałem dwa razy i ani razu nie skorzystało z tego kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) co robię źle? Jego się jakoś aktywuje?
#uber
#uber
Czy refy zmalały z 25 do 20 zł? #uber
#uberoslo
sobota, #nocnazmiana czas na przerwę. wiem w Polsce jak w lesie, zaraz bym został opluty i obrzucony gownem przez złotowy, a tutaj spotykamy sie na "okrągłym K" napijemy sie darmowej kawy spalimy fajkę i dalej za kółko.
iPad i Spotyfi robi furorę, link do playlisty tutaj
https://open.spotify.com/user/mironbanks/playlist/32y1Gcur9y8ReONCEnP5KI
Dzisiaj
sobota, #nocnazmiana czas na przerwę. wiem w Polsce jak w lesie, zaraz bym został opluty i obrzucony gownem przez złotowy, a tutaj spotykamy sie na "okrągłym K" napijemy sie darmowej kawy spalimy fajkę i dalej za kółko.
iPad i Spotyfi robi furorę, link do playlisty tutaj
https://open.spotify.com/user/mironbanks/playlist/32y1Gcur9y8ReONCEnP5KI
Dzisiaj
źródło: comment_2jA530uZKiPeHpm7OXUbIdt4gGADPC8s.jpg
Pobierz@localgoodness jakby podjechalo po mnie czarne A4 z kierowca ubranym w czarny garnitur i biala koszule... to chwile bym sie zastanawial czy nie trafilem na Transportera ;)
Nie korzystalem nigdy z Uber ale tak to sobie zawsze wyobrazalem. Niezla marke sobie wyrabiasz. Gratuluje.
Nie korzystalem nigdy z Uber ale tak to sobie zawsze wyobrazalem. Niezla marke sobie wyrabiasz. Gratuluje.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















