Wpis z mikrobloga

#truestory #taxi #cebula
Jako, że już dwa wpisy dałam dzisiaj to będzie jeszcze trzeci. Dorabiam sobie po godzinach wieczorem jako niania... pracuje u cudownych ludzi.
Ojciec dzieci których pilnuje wrócił ostatnio z pracy taksówką, a jako iż było późno, a mieszkam na drugim końcu miasta (prawie godzina jazdy komunikacją miejską) kazał mi wracać taksówką, którą już mi opłacił. Jak już wsiadłam do taksówki Janusza biznesu 500m od chaty rodzinki mówi, że tu jest przystanek autobusowy i jedzie bezpośrednio tam gdzie mieszkam(gowno prawda). Chciał mnie tam wysadzić bo trochę mu nie po drodze do mnie było. Lekki #!$%@? był bo znając mojego pracodawcę małej kasy mu nie dał żeby zabrał mnie pod sam dom.
Jako, iz nie pozwoliłam na takie zrobienie mnie w uja pan cebula dowiódł mnie tam gdzie chciałam, a w poniedziałek instalujemy #uber tatusiowi dzieci
To tyle.
Dobrego wieczoru.
  • 6
@Karolinkaaa: a za tydzień będzie wpis:
"powiedzcie mi jak to jest, że raz jadę za normalną stawkę, a raz za jej trzykrotność... wczoraj wracałam od cudownych ludzi z poprzedniego wpisu, i zamiast 20 zł, zapłaciłam 60. Kierowca Ukrainiec, podjechał zupełnie innym samochodem, nie znał trasy ani języka polskiego. W poniedziałek instaluję mytaxi"

;)