Kolejna ciekawa akcja ma miejsce w związku z akcją #uberkibic organizowaną przez #uber jakiś czas temu. Dostałem informacje od znajomego kierowcy z Krakowa, że został grubo w-------y. Żeby przybliżyć sprawę i rozjaśnić co właśnie ma miejsce to pozwolę sobie na wstęp opisujące ogólne działanie Ubera.

Uber pobiera prowizję od każdego kierowcy, który jeździ korzystając z tej aplikacji. Starsi kierowcy mają prowizję 20%, a ci nowi 25%. Czyli z przykładowego
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FredzIo: O ja p------e xD Hahaha czegoś takiego się nie spodziewałem. Myślałem, że 150 zł po prostu trafia bezpośrednio na konto Ubera a nie kierowcy. A tutaj taki zonk. Och jak Uber boi się jakichkolwiek podatków w Polsce. Tak się boi, że kombinuje, że niby 150 zł to była Twoja prowizja... Żal
  • Odpowiedz
styczeń 2017

twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji

kupujesz działkę 10 ha koło Kudowy i stawiasz wysoki płot

pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie

pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Wrocławia

otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 109
Styczeń 2017
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak zamawiam auto ubera, to koleś przyjeżdża dokładnie tam gdzie stoję? skąd mam poznać, że to on? xD

mam najlepiej wybierać jakieś dogodne miejsce?

#uber #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odyn88: no zamawiając najlepiej zastanów sie czy kierowca bedzie mial sie gdzie zatrzymać, nie zamawiaj na środku skrzyżowaniu czy cos xd możesz zaznaczyć pinezka lub sam wpisać adres
  • Odpowiedz
Czy są tu mirki jeżdzące jako kierowca uber w UK? Po 4 miesiącach pracy w call centre mam trochę dość i tak wysyłam sobie CV jeden za drugim i uderzyło mnie, że przecież mogę uberem śmigać zamiast uprzykrzać się z klientami na słuchawce. Hajsy na auto są i tak se myślę... czemu nie!

Macie może doświadczenie w tym temacie?

#uk #uber
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gurwa, pierwszy raz korzystałem z #uber wahałem się pomiędzy nim a zwykłą złotówą ale zostałem przy uberze, czysta fabia z klimą miły kierowca który skaskował mnie na całe... 13zł xD
Uber ląduje na stałe w moim telefonie :)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akuku69: Zobaczymy. Podniosą do max. 1,4 zł. Nie spodziewaj się, że wróca stawki sprzed roku. Czyli 1,50 zł + 35 groszy za minutę + 7 zł za wejście. Wtedy już nikt nie korzystałby z ubera.
  • Odpowiedz
Jak wydając 10 zł otrzymać przejazdy #taxi i #uber o wartości 180 zł, mimo że już korzystałeś z darmowych przejazdów z tych aplikacji? Bardzo prosto. Oto co nam będzie potrzebne do cebulowego zestawu:

1) Otwórz jakieś bezpłatne konto z bezpłatną kartą (np. w mBank za kartę zapłacisz 4zł a w smarcie nic )
2) Kup jakikolwiek starter operatora komórkowego za 5 zł.
3) Utwórz nowego maila np. na wp.pl

Co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj w przerwie między obydwoma dogrywkami, w Warszawie był mnożnik na poziomie 2,5. Od razu po meczu przez najbliższą godzinę były mnożniki x2.8 a najczęściej 3.
Moja refleksja: jakim p-----------m ciulem trzeba być, żeby jechać Uberem za 4,50 zł/km i płacić za wejście 12 zł? :D

Najdroższe taxi w Wawie w tym czasie jeździły po 3,60 zł, a spokojnie można było sobie ogarnąć również z aplikacji za 3 zł.

ten Uber wtedy kiedy jest naprawdę
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekosx: To dlaczego nie skorzystać z mytaxi albo itaxi? Działają na takiej samej zasadzie jak uber - też łapią najbliższą taxę i możesz sobie wybrać stawkę po jakiej chcesz jechać. Ale jak ktoś woli jechać uberem za 2x więcej niż taxi to jest niedorozwojem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy jeśli mam kartę debetową, tak zwaną wypukłą, to mogę ją przypisać do #uber i normalnie będzie pobierać kasę tak jak z kredytówki?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 611
Styczeń 2017
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
#uber pierwszy przejazd darmowy? Coś muszę zrobić żeby był za darmo? Pokazać apke czy coś?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kazzr: musisz wpisać kod Victoria albo czyjegoś refa (mogę podać swój jeśli chcesz, ale Victoria daje chyba 50zł). Potem nic nie trzeba robić, samo się odejmie od końcowej opłaty (jak będzie niższa niż wartość kodu, to przejazd jest za darmo).
  • Odpowiedz