wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 8
@KrystianEuropejski kod promocyjny LODY nie działa, może inne działają Jak mi się uda zamówić to dam znać ale Wątpię bo z paczką mi to musiałem na drugi koniec Miasta jechać żeby zamówić.
@KrystianEuropejski dodaj sobie jeszcze refa albo uberlody2016
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Out0fControl xD

- 11
Kolejna ciekawa akcja ma miejsce w związku z akcją #uberkibic organizowaną przez #uber jakiś czas temu. Dostałem informacje od znajomego kierowcy z Krakowa, że został grubo w-------y. Żeby przybliżyć sprawę i rozjaśnić co właśnie ma miejsce to pozwolę sobie na wstęp opisujące ogólne działanie Ubera.
Uber pobiera prowizję od każdego kierowcy, który jeździ korzystając z tej aplikacji. Starsi kierowcy mają prowizję 20%, a ci nowi 25%. Czyli z przykładowego
Uber pobiera prowizję od każdego kierowcy, który jeździ korzystając z tej aplikacji. Starsi kierowcy mają prowizję 20%, a ci nowi 25%. Czyli z przykładowego
@FredzIo: O ja p------e xD Hahaha czegoś takiego się nie spodziewałem. Myślałem, że 150 zł po prostu trafia bezpośrednio na konto Ubera a nie kierowcy. A tutaj taki zonk. Och jak Uber boi się jakichkolwiek podatków w Polsce. Tak się boi, że kombinuje, że niby 150 zł to była Twoja prowizja... Żal
@FredzIo: kabaret.
styczeń 2017
twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
kupujesz działkę 10 ha koło Kudowy i stawiasz wysoki płot
pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Wrocławia
otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Styczeń 2017
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
konto usunięte via iOS
- 8
No proszę, dziś pierwszy dzień w Uberze i już 30zl w drodze z pracy do domu zarobione :)
#uber
#uber
źródło: comment_oY8T2t6gLdWOWe6wAY2DkC7lbjt4mAoI.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Invalidus: spoko, powiedziałem już ojcu, nie nakrzyczał - o dziwo - tylko życzył spokojnych klientów
- 2
@pawelsacewicz: bądź świadomy ryzyka - w razie kontroli dostajesz mandat na 8 tysięcy złotych. Ty, nie firma wypiozyczająca auto, ani nie Uber.
8-10 zł na godzinę. przekalkuluj, czy warto ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Czy są tu mirki jeżdzące jako kierowca uber w UK? Po 4 miesiącach pracy w call centre mam trochę dość i tak wysyłam sobie CV jeden za drugim i uderzyło mnie, że przecież mogę uberem śmigać zamiast uprzykrzać się z klientami na słuchawce. Hajsy na auto są i tak se myślę... czemu nie!
Macie może doświadczenie w tym temacie?
#uk #uber
Macie może doświadczenie w tym temacie?
#uk #uber
- 1
@M4ks: W Londynie trzeba mieć 4 letnie auto, a w Walii (tu siedzę) mogę mieć nawet auto z 2008 r., które spokojnie kupię za £ 2000 więc spokojnie :)
@Jezus_w_namiocie: mechanicy to jedno, ubezpieczenie które obejmie taka zabawę to drugie. Paliwo to trzecie.
W sumie nie kojarze innych uberow w Londynie niż Priusy...
W sumie nie kojarze innych uberow w Londynie niż Priusy...
Gurwa, pierwszy raz korzystałem z #uber wahałem się pomiędzy nim a zwykłą złotówą ale zostałem przy uberze, czysta fabia z klimą miły kierowca który skaskował mnie na całe... 13zł xD
Uber ląduje na stałe w moim telefonie :)
Uber ląduje na stałe w moim telefonie :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Akuku69: Zobaczymy. Podniosą do max. 1,4 zł. Nie spodziewaj się, że wróca stawki sprzed roku. Czyli 1,50 zł + 35 groszy za minutę + 7 zł za wejście. Wtedy już nikt nie korzystałby z ubera.
Jak wydając 10 zł otrzymać przejazdy #taxi i #uber o wartości 180 zł, mimo że już korzystałeś z darmowych przejazdów z tych aplikacji? Bardzo prosto. Oto co nam będzie potrzebne do cebulowego zestawu:
1) Otwórz jakieś bezpłatne konto z bezpłatną kartą (np. w mBank za kartę zapłacisz 4zł a w smarcie nic )
2) Kup jakikolwiek starter operatora komórkowego za 5 zł.
3) Utwórz nowego maila np. na wp.pl
Co
1) Otwórz jakieś bezpłatne konto z bezpłatną kartą (np. w mBank za kartę zapłacisz 4zł a w smarcie nic )
2) Kup jakikolwiek starter operatora komórkowego za 5 zł.
3) Utwórz nowego maila np. na wp.pl
Co
Komentarz usunięty przez autora
@Nie_chcem_ale_muszem: albo zmienić imei / wysymulowac inny / uruchomic apke na wirtualnej maszynie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wczoraj w przerwie między obydwoma dogrywkami, w Warszawie był mnożnik na poziomie 2,5. Od razu po meczu przez najbliższą godzinę były mnożniki x2.8 a najczęściej 3.
Moja refleksja: jakim p-----------m ciulem trzeba być, żeby jechać Uberem za 4,50 zł/km i płacić za wejście 12 zł? :D
Najdroższe taxi w Wawie w tym czasie jeździły po 3,60 zł, a spokojnie można było sobie ogarnąć również z aplikacji za 3 zł.
ten Uber wtedy kiedy jest naprawdę
Moja refleksja: jakim p-----------m ciulem trzeba być, żeby jechać Uberem za 4,50 zł/km i płacić za wejście 12 zł? :D
Najdroższe taxi w Wawie w tym czasie jeździły po 3,60 zł, a spokojnie można było sobie ogarnąć również z aplikacji za 3 zł.
ten Uber wtedy kiedy jest naprawdę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@mekosx: To dlaczego nie skorzystać z mytaxi albo itaxi? Działają na takiej samej zasadzie jak uber - też łapią najbliższą taxę i możesz sobie wybrać stawkę po jakiej chcesz jechać. Ale jak ktoś woli jechać uberem za 2x więcej niż taxi to jest niedorozwojem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy jeśli mam kartę debetową, tak zwaną wypukłą, to mogę ją przypisać do #uber i normalnie będzie pobierać kasę tak jak z kredytówki?
@Kauabang: tak
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
@localgoodness to skopiuj swój wpis jak możesz
Styczeń 2017
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
1) twórcy gry #pokemongo wprowadzają możliwość tworzenia za opłatą sponsorowanych pokestopów oraz farm bardzo rzadkich pokemonow we wskazanej lokalizacji
2) kupujesz działkę 10 ha kolo Radomia i stawiasz wysoki płot
3) pokestop i pokemony są zgrupowane na jej środku wiec za płotu nikt ich nie dosięgnie
4) pod płotem koczują całe wycieczki gimnazjalistów z Warszawy
5) otwierasz bramę i pobierasz opłatę za bilety
Uber przestał mnożyć ceny za kilometr? Już od kilku dni w czasie mnożnika wyświetla mi się taka sama kwota jak podstawa. To tylko u mnie czy u innych tez? Na zdjęciu Select, ale na Popie mam tak samo #uber #surgeprice
źródło: comment_1Y30j9MpiuU3s32vFCx7zuOiiwjh9hDq.jpg
Pobierz- 0
@PrzodownikPracy: Chodzi mi o stawkę za km. Powinno być 1,70*1,6 czyli 2,72.
- 0
#uber pierwszy przejazd darmowy? Coś muszę zrobić żeby był za darmo? Pokazać apke czy coś?
- 0
@kazzr: musisz wpisać kod Victoria albo czyjegoś refa (mogę podać swój jeśli chcesz, ale Victoria daje chyba 50zł). Potem nic nie trzeba robić, samo się odejmie od końcowej opłaty (jak będzie niższa niż wartość kodu, to przejazd jest za darmo).
@kazzr żebyś dostać darmowy przejazd musisz podejść na postój taxi i poprosić taksówkarza o darmowy kod do ubera.
























#uber