Ok, wczoraj się niemały spam zrobił z mojego wpisu także kilka słów sprostowania:

Tak, istnieje takie pojęcie jak "trasa specjalna" która ma na celu wydłużenie czasu drogi, ale nie po to żeby taksówkarz więcej zarobił, a po to żeby ukarać "naznaczonego" pasażera.
"Naznaczony" pasażer to krótko mówiąc osoba, która w jakiś sposób podpadła kierowcy.
Zanim zleje się fala hejtu wyjaśniam, że jeżeli jesteś normalną, niesprawiającą swoim zachowaniem czy kulturą osobą to nie ma cienia szansy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion: przecież to wy jestescie dla nas, nie my dla was xD tak, jesteśmy klientami, mamy prawo uważać się za panów - i tak właśnie traktują mnie ludzie z ubera i mytaxi. Reszta to straszne dno.
  • Odpowiedz
Mit nowoczesnego, wygodnego Ubera musi upaść – podkreśla Artur Oporski, szef Ele Taxi, członek komitetu protestacyjnego.
#taxi #uber
Mit musi upaść!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W kwestii podatków, które taksówkarze płacą, a kierowcy #uber nie.
Taksówkarze rozliczają się ryczałtem (8,5% podatku) lub kartą podatkową (w Warszawie zapłacą 253 zł miesięcznie, ale bez możliwości odliczenia kosztów). Uberowcy natomiast zwykle są na KPiR i płacą 18% ;].
To tyle jeśli chodzi o podatki.
#uber #taxi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki czy jak jedziecie uberem albo taksówka to słuchacie muzyki na słuchawkach ? Niby to usługa za która płace i mogę sobie słuchać, ale zawsze jak jadę to tak jak mi jakoś głupio, że kierowca będzie chciał zagadać albo coś spytać a ja nie odpowiem. Tylko ja tak mam ?
#taxi #uber #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach