Czy znacie dobre miejsce do zaparkowania na 5 dni w #praga? Może być płatne do powiedzmy 200zł, byle nie trzeba było przestawiać się lub wykupować biletu co 12-24h i możliwością dojazdu do centrum.

#czechy #turystyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, szukam opcji na namiot lub jakiegoś rodzaju plandekę plażową dającą odrobinę cienia.
zależy mi na czymś małym i lekkim (zakładałem max 1,5kg) w znośnej cenie (do 300pln max) co nie rozpadnie się po jednym użyciu
docelowo chciałbym z tym "sprzętem" trochę podróżować, więc wspomniana mobilność jest istotna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS plandeczka z dołączonego zdjęcia w większości spełnia moje wymagania,
jednak kosztuje prawie 600pln, chętnie znalazłbym odpowiednik np. na Ali jednak nic takiego
qbek - mirki, szukam opcji na namiot lub jakiegoś rodzaju plandekę plażową dającą odr...

źródło: fatboy_miasun_namiot_plazowy_104608_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: myślałem że tarp i plandeka to synonimy ( ͡º ͜ʖ͡º)
zasadniczo jak najbardziej, pytanie jest o komentarze z praktycznego punktu widzenia i polecenie czegoś sprawdzonego
np. to co ma decathlon to praktycznie w całości tarpy bardziej biwakowe (porządniejsze i cięższe, z dużą ilością odciągów na śledzie), a nie takie na zatłoczoną plażę
  • Odpowiedz
taki o to trip wymyśliliśmy z Katowic pitstop we Włoszech i dalej do Lauterbrunnen tam 3 nocki i powrót przez Monachium ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieje że będzie warto

jedynie myślę o austri gdzie szybko stanąć na zdjęcie w Salzburgu czy hallstatt


#podroze #podrywajzwykopem #wlochy #alpy #szwajcaria #austria #niemcy #turystyka #
janusz90 - taki o to trip wymyśliliśmy z Katowic pitstop we Włoszech i dalej do Laute...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-09-10_194757_www.google.com

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie pamiętam już od jak dawna nie wyjeżdzałem gdziekolwiek. Mam teraz urlop i pomyślałem, że to odpowiedni moment, żeby pozwiedzać trochę okolice. Otworzyłem stare mapy i się zastanawiam gdzie jechać. Do którego kraju polecalibyście wyjechać na te dwa tygodnie? #turystyka #europa #podroze #urlop
PonuryBatyskaf - Nie pamiętam już od jak dawna nie wyjeżdzałem gdziekolwiek. Mam tera...

źródło: turystyka

Pobierz

Dokąd wyjechać na dwa tygodnie wakacji?

  • Czechosłowacja 10.3% (3)
  • Jugosławia 13.8% (4)
  • Niemiecka Republika Demokratyczna 0% (0)
  • Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich 17.2% (5)
  • Austro- Węgry 17.2% (5)
  • Chorwacka Republika Herceg-Bośni 37.9% (11)
  • Republika Węgierska 3.4% (1)

Oddanych głosów: 29

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy gdzie w niedzielę zaparkować idąc na Rusinową Polanę -> Gęsią Szyję? Parking przy morskim oku już cały wykupiony a Wierch Poroniec podobno już o 7 jest cały zajęty... Czy rozsądne jest parkowanie gdzieś przy dworcu i jazda busem? Czy nie będzie problemu z powrotem po południu w niedzielę do Zakopanego?

#zakopane #tatry #gorale #turystyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brightit: Jedź busem. Nie wiem tylko czy nadal trwa remont drogi Oswalda Balzera (w polowie sierpnia był). Tak czy inaczej ta trasa jest krótka i spokojnie busem można się wybrać i wrócić.
  • Odpowiedz
#bieszczady #turystyka czy na początku października w Bieszczadach będzie problem ze szlakami? Kasy są otwarte? Na ogół śnieg jeszcze nie pada? Nigdy tam nie byłem tak późno ale ze względów na dokończenie zadań w robocie nie mogę se wcześniej urlopu wziąć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach