@eSUBA94: na razie owe 33 to same Modele Y. CyberCABy się już produkują... ale tak samo jak CyberTRUCKi z początku miały opóźnienia w otrzymywaniu FSD (z powodu innego umiejscowienia kamer w pojeździe), tak sam CyberCABy mogą być z tego powodu jeszcze nie gotowe na tę wersję na której jeżdżą Robotaxi Model Y
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: ale daimler i tak wmawia ludziom że ma prawdziwe FSD od 2015 roku ale złe przepisy im nie pozwalają a gotowe auto można zobaczyć w centrum nauki kopernik na wystawie
ich marketingowcy to mistrzowie robienia k---y z logiki

pamiętam jak oni pod event pokazowy mapowali i montowali osprzęt na całym parkingu lotniska w Stuttgarcie xdddd - dosłownie musieli montować hardware na parkingu aby ich merelo mogły parkować xd
  • Odpowiedz
@eSUBA94: ten chiński CLA 260 jest nowszy od tych CLA250 w Europie. Nie wiem czy wszystkie, ale to u nas też na pewno są dostępne z 800v.

W ogóle to coraz więcej marek ma gorsze wersje modeli elektryków w UE w porównaniu do Chin, bo tutaj jest słabsza konkurencja i nie muszą się tak starać. Najbardziej jaskrawy przykład to Zeekr, gdzie ichniejszy 001 jest w UE sprzedawany chyba ze 4
  • Odpowiedz
@Cyberdyne: dziwne poprzednie wersje jak utknęły na złym pasie to jechał już nim dalej zgodnie z przepisami i wracały do celu drogą alternatywną przez słów błąd

na filmie mówi że nie ma trybu mad maxa
  • Odpowiedz
Anonimowy programista nie odpisuje a pewnie najlepiej ogarnia temat. Myślicie, że będzie warto wchodzić w SpaceX na start, ludzie płaczą, że wycenę mają d------ą ale taki ARM teź wystartował drogo i za bardzo nie spada a teraz przy hajpie semi to już w ogóle.

#tesla #spacex #gielda #elonmusk
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FLAC: nawet taka pierdoła jak często składanie lusterek gdy jest wąsko
na 1000 razy nie uratuje ci lusterka ale kiedyś tak, ale gdy ktoś ma fsd off i ułamie lusterko - rozkęca inbe w necie że mu lusterko r------ł fsd xd
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Nagrywa non stop jak rejestrator a jesli klikniesz w przycisk na ekranie lub masz mocną kraksę lub zatrąbisz to nagrywa ostatnich chyba 10 minut. W takiej Austrii nielegalne jest zapisywanie non-stop wszystkiego.

@SynMichaua:

No właśnie te z 2023 widziałem, że są w podobnej cenie. Co
  • Odpowiedz