Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grubY_0936
grubY_0936

grubY_0936

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10453
  • Znaleziska 1141
  • Mikroblog 9312
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 27
omicronns
omicronns
14 godz. i 55 min temu
  • 145
#gielda TTWO bulisz.
omicronns - #gielda TTWO bulisz.

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 13 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 14
@omicronns: Kryste Panie
grubY_0936 - @omicronns: Kryste Panie

źródło: everyday-we-stray-further-from-god-restoration-v0-pftgmpialzdd1

Pobierz
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
16.06.2026, 16:53:32
  • 0
#sport #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #pytanie #przemyslenia #ankieta #mundial
tomwick55 - #sport #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #pytanie #przemyslenia #ankieta #m...

źródło: 1000032851

Pobierz

Czy pamiętasz tego piłkarza?

  • Tak, pamiętam 42.2% (19)
  • Nie, nie kojarzę 57.8% (26)

Oddanych głosów: 45

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 16.06.2026, 16:56:29 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Nie spodziewałem się Daniela Aggera tutaj :)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 15.06.2026, 20:30:44 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Jak chcesz sraczki ze strachu to Alien Izolacja
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
13.06.2026, 07:40:01
  • 95
No nieźle

#plotkitransferowe #mecz
josedra52 - No nieźle

#plotkitransferowe #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 13.06.2026, 09:40:12 via Wykop
  • 8
@josedra52: No debil łasy na hajs.... Zamiast sobie odpuścić miliony i iść sobie np. do takiego Porto czy nawet Borussi i w dwa lata przegoniłby Messiego w Lidze Mistrzów i byłby TOP 2 w historii, to jedzie do Hamburgerów. Co za chciwy typ...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 06.06.2026, 13:03:33 via Wykop
  • 0
pr


@Mega_Smieszek: W zeszłym roku była na przełomie sierpnia i września burza z dość dużą aktywnością elektryczną. Moje zdziwienie było ogromne, gdzie podczas burzy nie było żadnego wyładowania pobliżu naszego domu, a spalony został telewizor podłączony do listy przeciw przepięciowej i modem Vectry. Także z tym nie ma żartów. Poszedł impuls i papa sprzęciorze :(
  • Odpowiedz
grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 06.06.2026, 12:46:46
  • 30
#gotujzwykopem

A oto handmade "kraftowe" bułeczki drożdżowe z truskawkami i kruszonką :) Proszę się częstować :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grubY_0936 - #gotujzwykopem 

A oto handmade "kraftowe" bułeczki drożdżowe z truskawk...

źródło: buły

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936
Autor
06.06.2026, 12:51:45 via Wykop
  • 2
@chlodna_kalkulacja: Pierwsza partia ładnie, a druga przypalone spody, bo zamiast zostawić grzanie góra i dół to jak debil zostawił na dół :) ale było lekkie skrobanko i jest git :)
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
03.06.2026, 17:56:46
  • 6
#przegryw macie długi?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 03.06.2026, 20:51:09 via Wykop
  • 0
@Anonim5: Mam, około 100k, przez 3 lata egzekucji oddałem komornikowi tylko jakieś 60k, a główna kwota nie tknięta... Tak to jest jak za małolata jest głupim... :/
  • Odpowiedz
daray89
daray89
30.05.2026, 11:01:40
  • 5
Frontier, node 20 - najgłupszy etap trybu póki co
#dokkanbattle
daray89 - Frontier, node 20 - najgłupszy etap trybu póki co
#dokkanbattle

źródło: IMG_2549

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 01.06.2026, 07:26:47 via Wypiek
  • 1
@daray89 e tam nie jest źle, przeszedłem go w 84 turach ;) powiedz lepiej jaki team do node 22 ;)
  • Odpowiedz
grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 02.06.2026, 16:35:59 via Wykop
  • 1
@daray89: dziękuję Mirq, udało się za nastym razem i później poszło ideolo. Także potwierdzam, że node 20 jest przedebilowany, ale da się przejść :)
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
29.05.2026, 18:39:23
  • 120
Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną nostalgię.

#gry #gothic #morrowind #arcanum #muzyka #
Nupharizar - Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 29.05.2026, 19:39:03 via Wykop
  • 28
@Nupharizar: Oczywiście dla mnie musi to tutaj się znaleźć :)
grubY_0936 - @Nupharizar: Oczywiście dla mnie musi to tutaj się znaleźć :)
  • Odpowiedz
Maku_15
Maku_15
29.05.2026, 10:34:05
  • 5
Ktoś z was summonował na dzisiejszym banerze? Ja nie ukrywam ze po zobaczeniu jakie guano zostało włożone w ten baner to nawet nie zamierzam jednej rundki puscić...
#dokkanbattle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 29.05.2026, 17:09:23 via Wykop
  • 0
@Maku_15: Pierwszy raz od 3 lat miałem Rifta i za pierwszym summonem dorwałem Coola Friza Broda i starczy :)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.05.2026, 05:47:06
  • 428
Strzyżenie niebinarne


Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #barber #looksmaxing
Famine - >Strzyżenie niebinarne

Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodlu...

źródło: temp_file9050062687123474615

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 28.05.2026, 10:47:49 via Wypiek
  • 0
@Famine Chryste Panie, ja znajomej płacę 20 zł i jest zadowolona ze strzyżenia :) Dorabia sobie do swojej głównej pracy.
  • Odpowiedz

430

Stworzylem darmowa apke do ogladania telewizji z Mirkami na Android TV

Stworzylem darmowa apke do ogladania telewizji z Mirkami na Android TV

Wkurzalo mnie co chwile odswiezanie tagow z mikrobloga przy ogladaniu #mecz z Mirkami wiec stworzylem darmowa aplikacje z overlay dla Android TV, gdzie wpisy z tagu wyswietlaja sie na ekranie podczas meczu. Dodalem tez tagi gielda i primemma.

backfeed
z
backfeed.tech
dodany: 08.05.2026, 18:57:48
  • 78
  • #
    ogladajzwykopem
  • #
    mecz
  • #
    backfeed
  • #
    primemma
  • #
    chwalesie
  • #
    gielda
grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 08.05.2026, 20:31:04 via Wykop
  • 30
ale to jest złoto #gruparatowaniapoziomu
grubY_0936 - ale to jest złoto #gruparatowaniapoziomu

źródło: op-delivered-today

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rabusek
Rabusek
05.05.2026, 11:37:27
  • 193
Dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spinacze w kształcie kości, i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#2jednostkowe0integracyjnych
Rabusek - Dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spinacze w kształcie kości, i nie tylko...

źródło: CleanShot 2026-05-05 at 13.36.48@2x

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 05.05.2026, 14:51:11 via Wykop
  • 2
@RandomowyMirek:
grubY_0936 - @RandomowyMirek:
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
04.05.2026, 14:25:26
  • 1
#mecz

To, co zrobiła Chelsea w końcówce sezonu, jest czymś absurdalnie niepowtarzalnym.

Nigdy nie widziałem, żeby czołowy klub aż tak się zaciął.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 04.05.2026, 16:02:52 via Wykop
  • 0
@corsa900: Prawda, do tego dolicz debilne transfery za miliardy i mamy efekty :)
  • Odpowiedz
ddonewry927
ddonewry927
ddonewry927
02.05.2026, 12:55:11
  • 1
#mecz Wrexham na te chwilę w barażach o Premier League
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 02.05.2026, 13:05:52 via Wykop
  • 0
@ddonewry927: No na razie nie, bo Hull strzeliło na 2-1, kurła.....
  • Odpowiedz
grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 22.04.2026, 19:34:13
  • 0
#mecz A co tam się w stanęło w tym Leverkusen, że Vazquez zszedł w 39 minucie? Kontuzja, czy objeżdżany jak bura suka?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrostlyMostly
FrostlyMostly
22.04.2026, 17:31:08
  • 2
Jakie #gry was najbardziej wessały? W sensie że graliście wiele wiele godzin z rzędu i nie mieliście dość? A jak już padaliście na twarz i szliście spać to wam się śniły :)
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 22.04.2026, 19:26:33 via Wykop
  • 2
@FrostlyMostly: Poza Mass Effect trylogią, to jeszcze wciągnęły mnie nowe God of War i God of War Ragnarok, świetne gry.
  • Odpowiedz
red7000
red7000
21.04.2026, 19:06:38
  • 7
- witam ty zawsze przegrywasz kiedy bedziesz mistrzem?
- witam chyba nigdy

#mecz
red7000 - - witam ty zawsze przegrywasz kiedy bedziesz mistrzem?
- witam chyba nigdy
...

źródło: temp_file2655612208493179385

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 21.04.2026, 19:11:39 via Wykop
  • 1
@red7000: O cię baton, staty po pierwszych 10 minutach to kompromitacja dla Chelsea... Rosenior on chyba do końca rozgrywek nie potrenuje..
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
21.04.2026, 06:05:28
  • 1807
W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafała Collinsa i jego tajemnicze zniknięcie z kilku firm. Zapraszam na analizę biznesów Braci Collins, którzy występowali w TVN Turbo, dawali pracę Tomaszowi Komendzie, pokazywali się na balu charytatywnym swojej fundacji z Lechem Wałęsą i grali z WOŚP dając do licytacji rzekomo luksusowe zegarki stworzonej przez siebie marki Tismo Geneve.
Co jest w tle tych historii? Kilkanaście spółek w Polsce i Wielkiej Brytanii, wyrok karny, egzekucje
LaudatorLibertatis - W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafa...

źródło: posp2 20260406

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 21.04.2026, 17:54:08 via Wykop
  • 0
Dla mnie od dawna śmierdzieli przekrętami, a wisienką na torcie była, ta niby pomoc Komendzie, po jego opuszczeniu więzienia. Tam to dopiero fikołki odstawiali, aż żal było patrzeć.
  • Odpowiedz
elemel90
elemel90
20.04.2026, 11:03:23
  • 115
Kuźwa, też zawsze myślałem, że to ser Babuni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gotujzwykopem
elemel90 - Kuźwa, też zawsze myślałem, że to ser Babuni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gotujzwykopem

źródło: IMG_3921

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubY_0936
grubY_0936
grubY_0936 20.04.2026, 11:31:50 via Wypiek
  • 0
@elemel90 co nie zmienia faktu, że sery stały się kuerwsko drogie. Grandą płacić 7 złotych za 6 plasterków sera.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking