Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
otsutsuki
otsutsuki

otsutsuki

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11244
  • Znaleziska 751
  • Mikroblog 10493
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 19

437

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper RJ House z Legionowa usunął dęby z terenu budowy w Nowym Dworze Mazowieckim, pomimo zakazu wycinki. Przyznał, że koszt "śmiesznej" kary ma wliczony w koszt budowy.

Grazyna_z_tuszyna
z
share.google
dodany: 15 godz. i 53 min temu
  • 68
  • #
    patodeweloperka
  • #
    legionowo
  • #
    nowydwormazowiecki
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 1 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: Wobec dewelopera. Zwykłego obywatela jechaliby na maksa xD
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1330
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 08.06.2026, 05:19:54 via Wykop
  • 19
@PrzodownikPracyZaGrosze: polak zapytałby jeszcze czy można brać nadgodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
07.06.2026, 05:33:47
  • 442
Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezczyzn #heheszki #takaprawda
WykopToHiv2 - Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezc...

źródło: 1000003926

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 08.06.2026, 05:18:04 via Wykop
  • 0
@szynall: i kolczyków na twarzy
  • Odpowiedz

709

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 283
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 07.06.2026, 18:24:14 via Wykop
  • 3
Każdemu fanowi koalicji bardzo przeszkadzały jak pis wprowadzał, jak Tusk dojdzie do władzy to skończy sie ten ciemnogród ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cierniostwor
Cierniostwor
05.06.2026, 08:04:11
  • 269
#gothic #gothicremake #gry
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowana :)
Cierniostwor - #gothic #gothicremake #gry 
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowa...

źródło: IMG_8014

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 05.06.2026, 11:30:07 via Wykop
  • 0
@Cierniostwor: Notesik w kółeczka i maska śniącego z temu za 900 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 31.05.2026, 18:04:35 via Wykop
  • 1
@dex-dexter: A Tusk w ogóle wycofał jakikolwiek pomysł pisu? Bo ja myślałem, że pis już nie rządzi xd
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 02.06.2026, 06:14:19 via Wykop
  • 0
@dex-dexter: Śmieszny jesteś xD
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
29.05.2026, 07:22:14
  • 16
Dostalem Amazon Prime w ramach internetu i przezylem szok ze jest tam opcja zakupu lub wypozyczenia. Czyli w teorii - kupujesz subskrypcje zeby ogladac filmy i seriale, ale dodatkowo musisz i tak na tej platformie placic xD to jakis niesmieszny zart.
W ogole wkurza mnie to bo i tak juz mam netflixa, teraz amazon, a finalnie jak chce obejrzec sobie jakis film to i tak niczego tam nie ma, najczesciej korzystam z
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 29.05.2026, 11:53:01 via Wykop
  • 1
@twardy-zawodnik: Ja się tak z Apple TV naciąłem
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
28.05.2026, 10:34:28
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 28.05.2026, 12:40:59 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 25.05.2026, 06:12:27 via Wykop
  • 0
@Famine: Noo, 10 tysięcy podatku niech płaci każdy kto ma swoje mieszkanie, żeby ciebie d--a nie bolała xd
  • Odpowiedz
Movet
Movet
22.05.2026, 22:44:51
  • 7
#theboys w ogóle Stsrlight też dobra, drużyna poszła n---------ć się z głównym bosem, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi, a ta poszła zaliczyć sidequest "pokonaj Deepa"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 23.05.2026, 06:03:09 via Wykop
  • 10
@Movet: Ale za to jak logicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast zabrać go gdzieś gdzie jest mnóstwo elektryczności, żeby była silniejsza, zdecydowała się zabrać go nad wodę :D
  • Odpowiedz

587

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją.

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją.

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją. Jak rozpoznać kobietę o cechach psychopatycznych?

adamssson
z
zwierciadlo.pl
dodany: 19.05.2026, 17:41:19
  • 261
  • #
    psychologia
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 20.05.2026, 06:17:54 via Wykop
  • 16
@Hi_Lo_Hi: Przecież to co on wymienił to są śmieszne wymagania i totalna podstawa xD
Bobborewicz
Bobborewicz
19.05.2026, 05:11:07
  • 62
Wczoraj w radiu słyszałem, że 63% Polaków popiera #systemkaucyjny , dzisiaj na wykopie czytam o tym -

https://wykop.pl/link/7946839/tylko-9-polakow-chce-rownego-wieku-emerytalnego-wynoszacego-65-lat

Co jest nie tak z nami, Polakami?

#polska #zalesie
@Arlekin29 848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

więcej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 19.05.2026, 07:57:42 via Wykop
  • 1
@Bobborewicz: Znajac życie te sondaże się nawet nie odbyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
darosoldier
darosoldier
12.05.2026, 10:29:02
  • 10
Pamietacie te slynne wody 3,001 litra z Ustronianki w kauflandzie ? No to znalazlem cos podobnego w Dino .tym razem sok pomaranczowy #dino #kaucja #systemkaucyjny
,,
darosoldier - Pamietacie te slynne wody 3,001 litra  z Ustronianki w kauflandzie ? No...

źródło: 1000109808

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 12.05.2026, 12:36:28 via Wykop
  • 0
@darosoldier: I bardzo dobrze. Tak się kończy jak debile rządzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eneduerikuzfakiem
Eneduerikuzfakiem
08.05.2026, 04:12:28
  • 287
Ojczyznosław XD
#theboys
Eneduerikuzfakiem - Ojczyznosław XD
#theboys

źródło: 1000017051

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 08.05.2026, 06:10:32 via Wykop
  • 10
@Eneduerikuzfakiem: Tak to wygląda jak się bierze gimnazjalistów do tłumaczenia xd Ciekawe czy Dr. House przetłumaczyliby jako Doktor Domek
  • Odpowiedz
Pompejusz
Pompejusz
06.05.2026, 21:02:10
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 07.05.2026, 06:22:17 via Wykop
  • 0
I wrzucili tu Jessica Jones nosz k---a ja wiem, że to same uniwersum ale super silna kuloodporna baba?


@Pompejusz: Akurat ona nie jest wciśnięta na siłę. W tym świecie istniała od zawsze i przyjaźniła się z Daredevilem.
otsutsuki - >I wrzucili tu Jessica Jones nosz k---a ja wiem, że to same uniwersum ale...

źródło: b1218204deb1d0c018af74e25e2050d6f04dd6814a00e7682166013d5bcd643b

Pobierz
  • Odpowiedz
beriam
beriam
06.05.2026, 06:40:24
  • 57
¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa
#heheszki
#humorobrazkowy
#braun
beriam - ¯\(ツ)/¯

#bekazlewactwa
#heheszki
#humorobrazkowy
#braun

źródło: 5810

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 06.05.2026, 11:44:00 via Wykop
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Przygłupy to się srają w odpowiedzi na mem ze zmyślonym zdarzeniem xD
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 05.05.2026, 13:15:02 via Wykop
  • 5
@zukennuken: To lepiej tam zostań, Polska tylko na tym zyska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
04.05.2026, 08:52:08
  • 708
Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda świderka marnej jakości? Stać 3h w kolejce na morskie oko w majówkę? 1h po pączka w tłusty czwartek? Dlaczego? Po co sobie to robić? Czy to sprawia komuś przyjemność? Staram się to zrozumieć
#polska
kaczoor - Dlaczego Polacy uwielbiają stać w kolejkach? Stać 30 minut, by zjeść loda ś...

źródło: temp_file1984024239293179988

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 04.05.2026, 12:09:14 via Wykop
  • 5
Bo nie mają życia i lepszej alternatywy na spędzenie dnia, więc i nie cenią swojego czasu jakoś specjalnie wysoko ;>
  • Odpowiedz
Movet
Movet
04.05.2026, 00:50:46
  • 11
#theboys
Wy też macie wrażenie, że mówiąca kimiko to zupełnie inną postać? I ogółem ten wątek, że się zupełnie odblokowała poza ekranem, i w zasadzie cały ten wątek, który ją w dużej mierze definiował, wywalili, jest mega słabe.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 04.05.2026, 06:27:45 via Wykop
  • 1
Nawet jej głos mnie irytuje. Brzmi trochę jak VIPy ze Squid Game
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking