Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
otsutsuki
otsutsuki

otsutsuki

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11370
  • Znaleziska 759
  • Mikroblog 10611
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 19
vulcanitu
vulcanitu
25.06.2026, 00:14:25
  • 2
vulcanitu

źródło: 1000007267

Pobierz

Klikać guzior?

  • Tak 20.9% (9)
  • Nie 79.1% (34)

Oddanych głosów: 43

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 25.06.2026, 11:50:50 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: Lepiej zamów bo Ci wykupią wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
25.06.2026, 02:31:27
  • 992
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 25.06.2026, 06:14:11 via Wykop
  • 12
@PremeditatioMalorum: 20 letnie auta mają sprawną klimę, czemu miałyby nie mieć?
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
23.06.2026, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 23.06.2026, 11:21:24 via Wykop
  • 1
@Superstitio: Jak było zimno to mówiliście że pogoda nie ma nic wspólnego z klimatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 23.06.2026, 11:31:29 via Wykop
  • 0
@Superstitio: japa tam kundelku xd
  • Odpowiedz
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 23.06.2026, 13:09:42 via Wykop
  • 0
@Superstitio: Debil z wysokim ego to dalej debil xd Jak dla mnie jesteś nikim, nie wiem czemu sobie tak podkręcasz xD
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
15.06.2026, 07:22:37
  • 4
Kody kreskowe na śmieci xD

#ekologia #polska
KiedysMialemFejm - Kody kreskowe na śmieci xD 

#ekologia #polska

źródło: z81pkfchbb7h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 15.06.2026, 12:11:28 via Wykop
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: Oni serio myślą, że ktoś to będzie dobrowolnie naklejał i jeszcze dymał specjalnie do urzędu miasta po następny pakiet? Kogoś tam mocno fantazja poniosła xd
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
14.06.2026, 15:03:08
  • 7
#wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #wygryw
przestałem sie użalać, zacząłem coś robić, ruszyłem sie, wziąłem sie za siebie i są efekty, także jak widac da sie
przybysz_miedzygwiezdny - #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty #wygryw
przestałem si...

źródło: ttttt

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 15.06.2026, 06:36:51 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: Fejkowe konto chada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
14.06.2026, 20:49:57
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 15.06.2026, 06:29:27 via Wykop
  • 2
@Fjubens: Ale jak tam chodzi to w ogóle nie wie, że faceci będą ją zaczepiać xD nie lubi, ale pojawia się regularnie, tak jakoś wyszło. :D
  • Odpowiedz

397

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: 14.06.2026, 17:16:51
  • 216
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 15.06.2026, 06:14:18 via Wykop
  • 12
@eSUBA94: Jak zwykle jedyny argument jaki macie na obronę tego c-------o rządu to "a bo za pisu" xD co to w ogóle wnosi do dyskusji? pis nie rządzi. xd
Zopyross
Zopyross
12.06.2026, 06:44:48
  • 2
Zawdzięczasz Bogu każdą sekundę szczęścia, każdy zarobiony grosz, każdy sukces w tym ziemskim więzieniu grzechu.

Obyś nie powiedział w sercu: «To moja siła i moc moich rąk zdobyły mi to bogactwo».

Pwt 8, 17
#katolicyzm #4konserwy #biblia
Zopyross - Zawdzięczasz Bogu każdą sekundę szczęścia, każdy zarobiony grosz, każdy su...

źródło: 09

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 12.06.2026, 12:07:49 via Wykop
  • 0
Zawdzięczasz Bogu każdą sekundę szczęścia, każdy zarobiony grosz, każdy sukces w tym ziemskim więzieniu grzechu.


@Zopyross: Wszystko co dobre zawdzięczasz bozi a wszystko co złe to wina diabła i tak się żyje będąc dorosłym człowiekiem z rozumkiem przedszkolaka xd
  • Odpowiedz

437

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper RJ House z Legionowa usunął dęby z terenu budowy w Nowym Dworze Mazowieckim, pomimo zakazu wycinki. Przyznał, że koszt "śmiesznej" kary ma wliczony w koszt budowy.

Grazyna_z_tuszyna
z
share.google
dodany: 11.06.2026, 16:15:54
  • 75
  • #
    patodeweloperka
  • #
    legionowo
  • #
    nowydwormazowiecki
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 12.06.2026, 06:26:50 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: Wobec dewelopera. Zwykłego obywatela jechaliby na maksa xD
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1333
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 08.06.2026, 05:19:54 via Wykop
  • 19
@PrzodownikPracyZaGrosze: polak zapytałby jeszcze czy można brać nadgodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WykopToHiv2
WykopToHiv2
WykopToHiv2
07.06.2026, 05:33:47
  • 443
Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezczyzn #heheszki #takaprawda
WykopToHiv2 - Jakie to prawdziwe xd

#logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #pieklomezc...

źródło: 1000003926

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 08.06.2026, 05:18:04 via Wykop
  • 0
@szynall: i kolczyków na twarzy
  • Odpowiedz

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 07.06.2026, 18:24:14 via Wykop
  • 3
Każdemu fanowi koalicji bardzo przeszkadzały jak pis wprowadzał, jak Tusk dojdzie do władzy to skończy sie ten ciemnogród ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cierniostwor
Cierniostwor
05.06.2026, 08:04:11
  • 268
#gothic #gothicremake #gry
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowana :)
Cierniostwor - #gothic #gothicremake #gry 
Kolekcja gothic-owych pudełek zaktualizowa...

źródło: IMG_8014

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 05.06.2026, 11:30:07 via Wykop
  • 0
@Cierniostwor: Notesik w kółeczka i maska śniącego z temu za 900 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 31.05.2026, 18:04:35 via Wykop
  • 1
@dex-dexter: A Tusk w ogóle wycofał jakikolwiek pomysł pisu? Bo ja myślałem, że pis już nie rządzi xd
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 02.06.2026, 06:14:19 via Wykop
  • 0
@dex-dexter: Śmieszny jesteś xD
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
twardy-zawodnik
29.05.2026, 07:22:14
  • 16
Dostalem Amazon Prime w ramach internetu i przezylem szok ze jest tam opcja zakupu lub wypozyczenia. Czyli w teorii - kupujesz subskrypcje zeby ogladac filmy i seriale, ale dodatkowo musisz i tak na tej platformie placic xD to jakis niesmieszny zart.
W ogole wkurza mnie to bo i tak juz mam netflixa, teraz amazon, a finalnie jak chce obejrzec sobie jakis film to i tak niczego tam nie ma, najczesciej korzystam z
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 29.05.2026, 11:53:01 via Wykop
  • 1
@twardy-zawodnik: Ja się tak z Apple TV naciąłem
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
28.05.2026, 10:34:28
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 28.05.2026, 12:40:59 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 25.05.2026, 06:12:27 via Wykop
  • 0
@Famine: Noo, 10 tysięcy podatku niech płaci każdy kto ma swoje mieszkanie, żeby ciebie d--a nie bolała xd
  • Odpowiedz
Movet
Movet
22.05.2026, 22:44:51
  • 7
#theboys w ogóle Stsrlight też dobra, drużyna poszła n---------ć się z głównym bosem, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi, a ta poszła zaliczyć sidequest "pokonaj Deepa"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 23.05.2026, 06:03:09 via Wykop
  • 10
@Movet: Ale za to jak logicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast zabrać go gdzieś gdzie jest mnóstwo elektryczności, żeby była silniejsza, zdecydowała się zabrać go nad wodę :D
  • Odpowiedz

588

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją.

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją.

Psychopatki są wśród nas, ale dobrze się kryją. Jak rozpoznać kobietę o cechach psychopatycznych?

adamssson
z
zwierciadlo.pl
dodany: 19.05.2026, 17:41:19
  • 261
  • #
    psychologia
otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 20.05.2026, 06:17:54 via Wykop
  • 16
@Hi_Lo_Hi: Przecież to co on wymienił to są śmieszne wymagania i totalna podstawa xD
Bobborewicz
Bobborewicz
19.05.2026, 05:11:07
  • 62
Wczoraj w radiu słyszałem, że 63% Polaków popiera #systemkaucyjny , dzisiaj na wykopie czytam o tym -

https://wykop.pl/link/7946839/tylko-9-polakow-chce-rownego-wieku-emerytalnego-wynoszacego-65-lat

Co jest nie tak z nami, Polakami?

#polska #zalesie
@Arlekin29 849

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

więcej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki 19.05.2026, 07:57:42 via Wykop
  • 1
@Bobborewicz: Znajac życie te sondaże się nawet nie odbyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking