Obejrzałam film "Chłopiec w pasiastej piżamie"...
Nie widziałam wcześniej trailera, o czym jest film mogłam się domyśleć tylko z plakatu.
Wiadomo, że filmy o tematyce obozowej nigdy nie są łatwe... ale końcówka wbiła mnie w fotel.

Ja nie płakałam, ja wyłam (
Nordri - Obejrzałam film "Chłopiec w pasiastej piżamie"...
Nie widziałam wcześniej t...

źródło: comment_1633596654rRuYDyVNfCQbSRlIvAWGjR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nordri: przecież ten film wygląda jak jakaś niemiecka propaganda xdd a głupota tego filmu to już w ogóle jest porażająca - zachowanie bohaterów, fabuła no i ten "obóz" to jedno wielkie XD autorzy chyba chcieli pojechać "zycie jest piekne" ale cos srogo nie pykło
  • Odpowiedz
Wsiadłem dzisiaj w 101 i byłem w szoku, poczułem się jak w Bangladeszu, no prawie bo kierowca nie wyprzedał na trzeciego. Serio macie tam taki problem z pajetami?

Na około 40 osób w autobusie, lokalsów + ja było trzech. Pierwsza grupa 6 osób wysiadła na najbliżyszym przystanku do biedronki, obok orlenu, na zakupy. Reszta nie wiem gdzie jechała bo też tam wysiadłem.

#police #szczecin #bangladesz #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnMaxwell: Ja słyszałem od znajomego co pracuje w wojsku na wysokim stanowisku, że rząd pójdzie na współpracę z jedną z korporacji, i aby zachęcić ludzi do szczepienia (przekona to podobno 90% ludności według badań. Do każdego szczepienia będą rozdawać Świeżaki. Będzie również wprowadzony system poleceń i jedna osoba będzie mogła zdobyć komplet świeżaków jeśli z jej polecenia przyjdą inne osoby. To potwierdzone info, z pewnego źródła
  • Odpowiedz