Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 0
- 135
źródło: gdzie rondzgi :DDDD
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 7
@Krtfl: pięmgne
- 6
W Australii już rok 2025! Na Wykopowym mikroczacie wlasnie ogladamy live stream z Sydney
https://mikroczat.pl/sylwesterzwykopem
Zapraszam na live stream i kanal "sylwesterzwykopem"
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok #wykop #mirkoczat
https://mikroczat.pl/sylwesterzwykopem
Zapraszam na live stream i kanal "sylwesterzwykopem"
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok #wykop #mirkoczat
źródło: image
Pobierz
źródło: temp_file2688465534090314004
PobierzKtóry to juz rok sie przesuwa w kalendarzu
Mirki trzymajcie sie
#sylwesterzwykopem #sylwester #humorobrazkowy
Mirki trzymajcie sie
#sylwesterzwykopem #sylwester #humorobrazkowy
źródło: IMG_8771
Pobierz- 24
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie chcę spędzić #sylwester w domu z rodzicami. Wynająłem pokój hotelowy w stolicy, gdzie na mieście mogę znaleźć otwarte lokale, czy są wtedy kluby otwarte? Myślałem o pawilonach lub Wiśle, czy będzie tam coś otwarte?
#warszawa
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
Nie chcę spędzić #sylwester w domu z rodzicami. Wynająłem pokój hotelowy w stolicy, gdzie na mieście mogę znaleźć otwarte lokale, czy są wtedy kluby otwarte? Myślałem o pawilonach lub Wiśle, czy będzie tam coś otwarte?
#warszawa
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
@mirko_anonim: Wszystko jest otwarte, imprezy będą
- 0
twórczy-nomada-38: wszystko bedzie otwarte ale i tak nie cie wpuszcza. Stary niue umiesz nawet znalezc w necie gdzie i jakie sa imprezy?
Wbijesz losowo do klubu subkultury i jak debil sie od bramki odbijesz, bo nawetni ewiesz co tam sie dzieje
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Wbijesz losowo do klubu subkultury i jak debil sie od bramki odbijesz, bo nawetni ewiesz co tam sie dzieje
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rybazryzem85: Masz morze w domu = ok morzoski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@4pietrowydrapaczchmur: miksuj dowolnie a potem rzygaj w wannie
@elberet: tylko druga sztuka, pierwsza za pełną, czyli realnie -25%, w najlepszym przypadku.
Rabat na najtańszą sztukę, mieszając drogą z tanią wyjdzie gorzej. Do świąt Bocian 700 ml był -26%. Niektóre faktycznie wychodzą trochę taniej niż zwykle, ale nie mieszając.
Rabat na najtańszą sztukę, mieszając drogą z tanią wyjdzie gorzej. Do świąt Bocian 700 ml był -26%. Niektóre faktycznie wychodzą trochę taniej niż zwykle, ale nie mieszając.
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SzycheU zdrówko
źródło: temp_file1471485131257697305
Pobierz- 1204
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Dzisiaj #sylwester a to oznacza że już jutro w Złotej Sali wiedeńskiego Musikverein odbędzie się Koncert Noworoczny. Dyrygować będzie po raz siódmy Riccardo Muti.
Życzę Wam szampańskiej i bezpiecznej zabawy!
TVP Kultura 11:15 – część I koncertu,
TVP 2 12:15 – część II koncertu
Życzę Wam szampańskiej i bezpiecznej zabawy!
TVP Kultura 11:15 – część I koncertu,
TVP 2 12:15 – część II koncertu
źródło: %C2%A9Todd-Rosenberg-Photography-by-courtesy-of-riccardomutimusic.com_-scaled
Pobierz- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 12
No i jak co roku szykuje się jutro smutny widok po naparzaniu fajerwerkami.
Dziwne w sumie, że tyle mówi się w kontekście jedynie wpływu na psy, a jak rzadko wspomina się ile ginie przez to bez sensu ptaków.
#sylwester #fajerwerki #ptaki
Dziwne w sumie, że tyle mówi się w kontekście jedynie wpływu na psy, a jak rzadko wspomina się ile ginie przez to bez sensu ptaków.
#sylwester #fajerwerki #ptaki
źródło: image
Pobierz@witajswiecie: Pójdź do jakiegoś marketu, tam jest tego dużo więcej w lodówkach.
- 4
@m_a_t_e_u_s_z: no nie wiem
może dlatego, że są tam do zjedzenia, a nie jako element zabawy?
taka robocza teoria
może dlatego, że są tam do zjedzenia, a nie jako element zabawy?
taka robocza teoria
- 7
Jako posiadacz dwóch psów, chciałbym powiedzieć, że można śmiało n---------ć i tylko jakieś karykatury psów mogą dostać od tego zawału. Moje psy mają w------e i większe poruszenie wywołuje u nich sąsiad przejeżdzający drogą 100m od mojego domu niż fajerwerki.
W ogóle ten cały problem ze strachliwością psów to wynik tego, że obecnie w większości hodowli psy się selekcjonuje wyłącznie pod względem wyglądu - zdrowie fizyczne i psychiczne jest całkowicie pomijane. Najbardziej mnie
W ogóle ten cały problem ze strachliwością psów to wynik tego, że obecnie w większości hodowli psy się selekcjonuje wyłącznie pod względem wyglądu - zdrowie fizyczne i psychiczne jest całkowicie pomijane. Najbardziej mnie
W ogóle ten cały problem ze strachliwością psów to wynik tego, że obecnie w większości hodowli psy się selekcjonuje wyłącznie pod względem wyglądu - zdrowie fizyczne i psychiczne jest całkowicie pomijane.
@axelrodi: To oczywiste, pamiętam jak dziadek wspominał, że w 1925 kundel Burek sam odpalał achtungi w sylwestra. Dopiero ludzkie okrucieństwo doprowadziło do sytuacji w której zwierzęta zaczęły bać się głośnych dźwięków.
@axelrodi: świat oszalał kolego, a to wszystko ma tylko ładnie wyglądać na instagramie kiedy robisz zdjęcie co roku nowym samsungiem.
To miejsce toczy straszna choroba.
Szkoda, że tak mało osób to widzi.
To miejsce toczy straszna choroba.
Szkoda, że tak mało osób to widzi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































#sylwester #galeriakrosno