Czytam, że straż miejska kontroluje czym się pali w piecu. Przecież ludzie nie mają chyba obowiązku wpuszczać strażników miejskich do domu? Nie palę śmieci bo mam centralne ale zastanawia mnie jak to wygląda od strony prawnej. #prawo #strazmiejska #smog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@junoreactor: Popytałem, byłem przekonany, że to idzie na bieżąco, ale jednak "może być nawet do roku". Po przeterminowaniu się umarza postępowanie, także posprawdzaj terminy :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko #pomocy
Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej w #krakow z racji tego, że dostałem informacje z parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych. Oczywiście nie zrobiłem tego celowo. Kobieta strażnik była nieugięta i dała mi 500zł mandatu i pkt-y karne. #problem jest taki, że miejsce było nieoznakowane znakami poziomymi tzn. nie było koperty ani koloru niebieskiego tego miejsca. Powiedzcie mi co mam zrobić, gdzie mam się
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polacus:

Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej

Wstawić się można i być wstawionym po litrze wódki, można wstawić drzwi albo wstawić się za kimś, a w miejscu można się stawić. Stawiłeś się.
  • Odpowiedz