Wszystko
Najnowsze
Archiwum
99
Chciał pomóc bezdomnemu. Dostał mandat.

Rybniczanin wezwał straż miejską.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
19
Straż miejska ukradła pijanemu 1200 zł. Mężczyzna walczy o sprawiedliwość

Prokuratura okręgowa w Łodzi przesłuchuje świadków ws. kradzieży, jakiej mieli dopuścić się strażnicy miejscy. Na początku września zawieźli pijanego mężczyznę na izbę wytrzeźwień, gdzie mieli ukraść mu 1200 złotych.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
102
Strażnicy okradli pijanego mężczyznę... Nie wiedzieli z kim zadarli

Strażnicy ukradli 1200 zł. Grozi im 10 lat więzienia
z- 25
- #
- #
- #
- #
- #
323
Straż Miejska skontroluje porządek na Twojej posesji!

KONSTANCIN-JEZIORNA W listopadzie i grudniu konstancińscy strażnicy miejscy dokonają całościowych kontroli nieruchomości mieszkalnych. Kontrole te zostaną przeprowadzone pod kątem czystości, porządku, opału używanego do ogrzewania budynków, deklaracji na odbiór odpadów, podłączenia do...
z- 160
- #
- #
- #
377
Sprzedał samochód, ale dostał mandaty!

Sprzedał swój samochód i wyjechał do Anglii do pracy. Po pewnym czasie dostał do zapłaty cztery mandaty, które "zarobił" nowy właściciel auta. Trzech kar udało się uniknąć przesyłając umowę sprzedaży auta. Tylko straż miejska w Wałczu skierowała sprawę do sądu, a ten wydał nakaz zapłaty mandatu
z- 82
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Znowu Pająka w bananach znaleźli

i nie znają tego modelu pajęczaka, a chcieli by wiedzieć.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
720
Chodzi o to, żeby była jak największa ilość mandatów. Skandal w łódzkiej SM

Strażnicy miejscy na siłę szukają wykroczeń tylko po to, żeby wyrobić nałożone na nich limity. Spokój zyskuje się, jak w ciągu miesiąca wypisze się ponad sto mandatów – mówi jeden z nich, który chce pozostać anonimowy. Funkcjonariusze to, co dzieje się w łódzkiej straży miejskiej...
z- 100
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Takie cuś na wypoku znalazłem, czy tam napisane rzeczy są aktualne - musisz sprawdzić ;)
#policja #strazmiejska #popularnaopinia lub #niepopularaopinia
8
Warszawa. Strażnicy miejscy będą nagrywać interwencje

Nagrają przebieg interwencji, zarejestrują wizerunek potencjalnego sprawcy, zapewnią transparentność podejmowanych działań. Stołeczni strażnicy miejscy będą mieli kamery na mundurach oraz w radiowozach. Jako jedni z pierwszych w Polsce zbudują system monitorująco-rejestrujący...
z- 3
- #
- #
- #
- #
#mandatmandat #strazmiejska
- 0
- 0
10
Niecodzienna interwencja Straży Miejskiej ze Świecia

Dbają o porządek i bezpieczeństwo w mieście. Wszyscy mogą na nich liczyć.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
Ostatnio nawet jeden miał stłuczkę z moim kolegą.
- 1
Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej w #krakow z racji tego, że dostałem informacje z parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych. Oczywiście nie zrobiłem tego celowo. Kobieta strażnik była nieugięta i dała mi 500zł mandatu i pkt-y karne. #problem jest taki, że miejsce było nieoznakowane znakami poziomymi tzn. nie było koperty ani koloru niebieskiego tego miejsca. Powiedzcie mi co mam zrobić, gdzie mam się
Dzisiaj wstawiłem się do siedziby straży miejskiej
Wstawić się można i być wstawionym po litrze wódki, można wstawić drzwi albo wstawić się za kimś, a w miejscu można się stawić. Stawiłeś się.
„Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa reprezentuje stanowisko, że brak niebieskiej barwy nawierzchni (wymaganej przepisami technicznymi z zakresu znaków i sygnałów drogowych) nie zmienia znaczenia wymienionych wyżej znaków poziomych (P-20, P-24).”
A tu masz opisane jak powinno być wyznaczone: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/577818









https://www.youtube.com/watch?v=ubAgyhA7hBs
#warszawa #mokotow nie #policja jeszcze nie #strazmiejska co najważniejsze #dolek czy #izba