@Jokker: skoro był zakaz zatrzymywania, to znaczy, że zarządca drogi uznał, że postój samochodu stanowiłby zagrożenie, np. uniemożliwiłby przejazd samochodowi straży pożarnej. Poważnie? Muszę ci takie elementarne rzeczy tłumaczyć?
  • Odpowiedz
Mam pytanie natury etycznej ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie nie wiem jakie tagi zawołać, prawo chyba nie ale może #prawojazdy #ruchdrogowy #strazmiejska (?)
Mianowicie odwiedził mnie brat w weekend. I zaparkował jak ciapa (tzn. nie było miejsca bo wszystko z------e a jemu się nie chciało już szukać xd) i straż miejska mu zostawiła karteczkę za szybą, że ma się zgłosić w
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Jokker: eh za szybko wysłałam a potem się telefon rozładował xD
W każdym razie, kolejka jak do lekarza, każdy siedzi w tym gabineciku po 15-20 minut i argumentuje czemu nie powinien dostać mandatu. Jeden się drze, druga ryczy, trzeci wymachuje zdjęciem dzieci i mówi, że nie będzie miał na prezenty. Zadziwiające co ludzie z siebie robią dla 50 złotych xD i już taka bardziej zmęczona niż w-------a wchodzę. Nie miałam
  • Odpowiedz
Nowy modelik w mojej kolekcji - VW Passat B2 w malowaniu wodzisławskiej straży miejskiej( ͡° ͜ʖ ͡°) Skala 1/43. Wykonał kolega na moje zamówienie.

W 1990 roku miasto Gladbeck przekazało miastu Wodzisław Śląski trzy samochody marki Volkswagen Passat B2. Przekazane samochody pełniły wcześniej służbę w lokalnej jednostce policji. Dwa z nich trafiły do miejscowej komendy Policji, a trzeci wszedł na stan nowo utworzonej Straży Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Był
PiotrekW115 - Nowy modelik w mojej kolekcji - VW Passat B2 w malowaniu wodzisławskiej...

źródło: comment_bUFoq8Hje0QmfeJanyD4PISfpCYcCcJL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko, mam takie zapytanie do was; czy moge pozostawic samochod na miejscu oznaczonym na czerwono ?
Jest to Chocimska 14a / Olszewska - #mokotow #warszawa #prawo #strazmiejska #parkowanie

Pytam się ponieważ dostałem pismo od SM.. Wykroczenie niby 6/11 dostałem polecony 20/11.
Chcialem zadzwonic do swojego TU - ale infolinia jest tylko do 18 (mam informacje prawna w TU)

dodatkowo,
Account_executive - Mirko, mam takie zapytanie do was; czy moge pozostawic samochod n...

źródło: comment_ZHec4jjZUI9AqdPJJdmCwgjaplZ6RWP4.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chwalciePana: rozmawialem z nim przez telefon jakies 2 godziny...cos kolo czerwca.
ładnie maleb poszarpany. obejrzyj jego kanal :D
ten blondyn comasluchawke w uchu tez ma swoj filmik w necie....zatrzymali go kiedys w nocy za przekroczenie predkosci...byl upierdliwy tomu zabrali dowod rej. od auta.
  • Odpowiedz