Złożyłem odwołanie przywołując jako dowód instrukcję obsługi fotoradaru, z którego było robione zdjęcie - więcej jak jedno auto w kadrze - mandat nieważny.
Minęło już 3 tygodnie od momentu odebrania listu przez główny inspektorat i cisza. Ile czasu tak technicznie mają na odpisanie mi w tej sprawie?
#mandat #fotoradary #pytanie #strazmiejska #policja



























#bielskobiala #kreskowka #maskotka #reksio #swieta #bozenarodzenie
źródło: comment_ba0Ceh09dpGhbprLwDp2T9mztc83delq.jpg
Pobierz