• 1
@Emill: znając życie to jak on by to zgłosił to ja bym poniósł większe konsekwencje niż on, bo mnie łatwiej ukarać (jest z czego ściągać $) Nie zapominaj, że pisze o Polsce
  • Odpowiedz
#strazmiejska to jednak stan umysłu.
Idę sobie przez park, widzę jak wjeżdża sobie lodówa SM, bez kogutów tylko świecą z przez szybę na pomnik. Po czym zawracają na trawie. Wymieniałem ich, zatrzymałem się i stoję na chodniku grzebiąc coś w telefonie. Nagle słyszę jak pani przez szybę do mnie "tiiit tiiitt"... To pytam się od kiedy to można jeździć samochodami po parku, na co kierowca wywalił z tekstem, że mogą,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@onomatopeja_w: ludzie widzą że jest garaż. Jest tez tabliczka wyjazd nie zastawiać. Sa zwyczajnie aspołeczni i maja gdzies ze wiele innych osób nie wyjedzie.
Nie interesuje mnie niszczenie cudzego auta i spuszczanie powietrza. Chce wyjechać z garażu a nie tracić kolejny czas nawet na samo tłumaczenie takiej osobie dlaczego się nie porzuca auta na środku wyjazdu
  • Odpowiedz
Jako właściciel pojazdu dostałem wezwanie do straży miejskiej w charakterze świadka art 145 Art. [Zaśmiecanie miejsc publicznych]. Sprawa tyczy się pozostawienia odpadów zielonych przy spółdzielczym śmietniku. Czy grozi mi coś w przypadku odmowy podania danych osoby która była w tym dniu kierowcą? Nie jest to wykroczenie drogowe.

#prawo #strazmiejska #policja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emill do 8000 jak już.

@robercik55 nie, nie powinieneś dostać mandatu bo te tyczą się nie wskazania kierujacego do zdarzeń drogowych (chyba że się coś zmieniło ostatnio). Natomiast ryzykujesz składanie fałszywych ze,nać co już jest przestępstwem zagrożonym do 8 lat pozbawienia wolności. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Siema, idę jutro do #strazmiejska bo zaparkowałem na zakaz postoju. A jak wiadomo zakaz postoju jest do 1min. Zdjęcie zrobiła jakaś #60 , ale rozumiem, że jak będzie tylko jedno zdjęcie to mogę z tego wyjść, chyba że dwa z sygnaturą czasową typy 12:00 i 12:02 to się przyznaję. Miał ktoś już taką przygodę? #prawojazdy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kikiton no więc bylem, dostalem tylko pouczenie. Chłop co robił zdjęcia zrobił dwa, jedno z tyłu drugie z przodu z widocznym znakiem. Bez żadnych sygnatur czasowych. Strażnik stwierdzil że to ja musiałbym udowadniać swoją niewinność xdd ale sąd prawdopodobnie by mnie i tak uniewinnił
  • Odpowiedz