@konserwix: polecam ułożenie sobie listy życzeń i ustawienie jej tak by na górze pokazywały się największe zniszki.
Nie będziesz musiał czekać na wielki event bo równie dobrze to na co polujesz może być -70% w środku tygodnia
  • Odpowiedz
enable wow64


@patrykoo09: WoW64 to warstwa kompatybilności Windowsa dzięki której na 64-bitowym systemie jesteś w stanie odpalić 32-bitowe programy. GTA IV to właśnie 32-bitowy program który działa na Windowsie poprzez WoW64 więc pewnie o to chodziło. Wine siedzi w podobnym miejscu na Linuksie jako warstwa.
  • Odpowiedz
Czy długo musieliście się wdrażać, żeby grać w jakieś poważniejsze tytuły na #steamdeck #handheld? Osobiście ciężko mi to idzie, ale teraz mam w Risen 1 ponad 50 godzin i jest to pierwsza "powazniejsza" gra, w którą tyle tłukę, bo zwykle dropuje inne po kilku godzinach. I nie wiem czy wynika to z tego, że fajnie się gra, sterowanie jest git czy po prostu przez to, że grałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co lepiej kupić używane, asus rog ally i dodać powiększoną baterię i wgrac bazzite bo jednak wolę linuxy, czy steam decka OLED? ROG ally bardziej podoba mi się zewnętrznie i jest nieco mniejszy, ale za to szkoda że nie ma gladzikow. No i przynajmniej na papierze jest mocniejszy ale za to ekran ma większą rozdzielczość więc nie wiem czy to jest odczuwalne bo i tak musi renderować więcej pixeli?
Do tego ktoś
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawcio_cukierek: no to faktycznie jest sens rozważać różne urządzenia
Teraz pytanie ile gier realnie skorzysta na dodatkowej mocy urządzenia, oraz co z czasem pracy na baterii.
Posprawdzałbym jak urządzenie X radzi sobie z baterią na docelowym systemie operacyjnym
Czy wywalenie Wincela daj satysfakcjonujący boost czy nie
  • Odpowiedz
Dziś w ramach #biedayoutuber chcę się tu z Wami podzielić czymś bardziej niszowym, czyli przedpremierowym materiałem o nowym #monsterhunter Stories 3: Twisted Reflections. Choć te spinoffy zaczynały jako gry z wyraźnie mniejszym budżetem od zwykłego MH i skierowane były do młodszych odbiorców, trójka pokazuje, że seria dojrzała zarówno technologicznie, jak i tematycznie, bo mamy tu wajb lekko polityczny, jak w Fire Emblem chociażby. Dodano też sporo nowych systemów
Antosh - Dziś w ramach #biedayoutuber chcę się tu z Wami podzielić czymś bardziej nis...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poebane, że to tu działa xD

Swoją drogą minął tydzień odkąd mam #rogally w wersji #xbox i coś tam mogę powiedzieć jakby ktoś się zastanawiał nad #handheld. W #steamdeck niby są te touchpady, a widzę, że w takie Disciples 2 człowiek nie pogra. Tak czy siak tu i tu trzeba kombinować, ściągać mody, uje muje dzikie węże. Tes Oblivion i Morrowind działa nie
Mega_Smieszek - Poebane, że to tu działa xD

Swoją drogą minął tydzień odkąd mam #rog...

źródło: 1000015478

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie przeszedłem całe Detroit: Become Human na tej konsolce no i co tu dużo mówić, gierka rozpie*doliła system
teraz moje top 3 muszę rozszerzyć do top 4 najlepszych tytułów wszech czasów, kolejne elektroniczne dzieło sztuki z którym miałem ogromną przyjemność się zetknąć i które dotknęło też mnie osobiście
a teraz wybaczcie ale muszę wypłakać się w poduszkę po tym zakończeniu ()
#przegryw #gry #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huopisko: Ciekawe czy ten nowy dodatek będzie trzymał poziom poprzednich. Mogliby też coś więcej do Cyberpunka dorzucić, bo tam też dodatek był arcydziełem i szkoda, że nie ma w planach nic więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@kromeczek: leży gdzieś jeszcze u mnie poleasingowy Thinkpad w szafie to kompa będę miał normalnie, tyle że nie do giercowania po prostu
ja i tak ostatnie mniej gram więc taki handheld jest idealny na kilkugodzinne sesje
  • Odpowiedz
Siemka, rozgladam sie za jakims uzywanym handheldem do max 2k zeby sprawdzic czy powroci radosc z grania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zalezy mi glownie na wydajnosci i dobrym ekranie, bateria schodzi na dalszy plan bo i tak z tym nigdzie nie bede podrozowal jedynie gral w lozku badz siedzac na kiblu. Pozatym i tak powerbank ratuje sytuacje( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozwazam glownie dwie opcje albo legion go albo legion go s z1extreme
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Kruszetopy: 2. instalacja piratów do ogarnięcia, chyba najprościej poprzez steam - obczaj sobie poradnik. gorzej, jeśli chcesz synchronizować sejwy z kompem, wtedy trzeba się trochę namęczyć przy konfiguracji.
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: jako wlasciciel steamdecka:
1. nie wiem.
2. nie wiem. jest tyle tanich gierek w przecenach na steamie ze az glowa boli :) ostatni raz cos spiracilem chyba z 15 lat temu (pomijajc n3ds'a na ktorym mam custom firmware i czasem coś odpale z ciekawosci)
3. nie wiem j.w.
4. ciezko powiedziec, zalezy od tytulu. wiekszosc gierek jakie probowalem z goga dzialalo bez problemu (homm3, indiana jonesy), itp. itd. ale patrz pkt 7.
5. na
  • Odpowiedz
Mam do sprzedania #steamdeck - wystawiem na OLX ale wiadomo jak to tam jest xD

Wystawiony za 1500, chętnie sprzedam za 1400 bez ględzenia.
Wersja LCD 512gb, do tego szybka karta 64gb + pokrowiec. Kondycja baterii 86%

Kupowałem z drugiej ręki bez ładowarki i pudełka i tak też sprzedaję. Może być nadal sprzedaż przez OLX jeśli ktoś tak woli i chce mieć ochronę kupującego.
bkwas - Mam do sprzedania #steamdeck - wystawiem na OLX ale wiadomo jak to tam jest x...

źródło: 1000033948

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach