Kupiłem sobie pierwszą konsolę przenośną, dokładnie Steam Decka (używanego z CEX, to jest temat na osobną opowieść). Zainstalowałem Cyber Punka, nigdy nie grałem. Nie da się psychicznie wytrzymać z tym szajsem. Albo coś jest nie tak z grą, albo z samą konsolą. Gra jest nieresponsywna, na samym etapie wybporu postaci reakcje na przyciski są opóźnione, maszyna szaleje, sama coś sobie wybiera, nawet jak nic nie klikam. Dodam, że zainstalowałem to z GOG,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@AlexBrown: przeszedlem cyberpunka na steamdecku. Wyłacz ten wbudowany generator klatek co jest bo to gowno jest i graj bez tego, a jak chcesz dużo FPSów to zrób to. https://deckfilter.app/2025/07/how-to-install-lossless-scaling-frame-generation-on-steam-deck-steamos/
Miałem 50 FPSow ok z tym.
Nie wiem czy działa na wersji z GOG, ogolnie nie lubie grac w gry z poza steam na SteamDecku.
Miałem 50 FPSow ok z tym.
Nie wiem czy działa na wersji z GOG, ogolnie nie lubie grac w gry z poza steam na SteamDecku.
@Grysik: A w cenie paczki szlugów masz 200% tego
źródło: 1000012344
Pobierz@weezyxboss: probowales proton experimental?
- 0
@Julek85: chyba wszystkie możliwe wersję próbowałem
Mirki pytanko mam. Chcę kupić nową forze na steam, żeby móc grać na steamdecku. Czy jeśli mam już wersje xboxową to jest możliwość grania na jednym koncie/profilu? Tak żeby mieć te same savy, te same auta i na steam i na xbox?
#gry #konsole #xbox #steamdeck #forzahorizon6 #pcmasterrace #grykomputerowe
#gry #konsole #xbox #steamdeck #forzahorizon6 #pcmasterrace #grykomputerowe
- 3
źródło: 1000010597
Pobierz- 0
Cześć, pytanie mam. Czemu mi sie gra tak długo aktualizuje?
#steamdeck
#steamdeck
źródło: 1000010373
Pobierz@KrzyzowiecAlfred: w HnS cała pętla rozgrywki to przykręcanie sobie śruby trudnością.
@KrzyzowiecAlfred: też właśnie zacząłem swoją przygodę w diablo i też nekromanta i jeśli tylko gra pozwala to zwiększam poziom trudności bo i expi się szybciej. Moim planem skoro nekromanta taki easy wbić 70lvl poznać grę a później już skupić się na trudniejszych klasach
Do #steamdeck da się podpiąć myszke?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mega_Smieszek: tak, jak do każdego komputera. Albo przez bluetooth albo przez stacje dokującą lub przejściówkę usb-a do c
Cześć mirsy z racji że ostatnio dużo śmigam po szpitalach to sprawiłem sobie steamdecka OLED 512gb ma ktoś z was SD I gierki monster Hunter world albo Card survival tropical island I mógłby mi powiedzieć jak to tam działa bo nie wiem czy warto kupić gierki chyba że macie jakieś ciekawe tytuły warte ogrania #steamdeck #steam
@Szyna1: @kromeczek chlop chce sobie porozmawiać ze społecznością, a wy mu tu elektrode odwalacie xD
@weezyxboss nie wiem, ja na steam decku przeszedlem Kingdome Come Deliverence i Hogwart Legacy, a to chyba podobny poziom.
Jeśli jesteś otwarty na propozycje to bardzo polecam Vampires Crawler i Balatro na Steam Decka. W ten pierwszy to ostatnio do 5 rano napierdzielałem myśląc że jest dopiero z 1. Absolutnie uzależniające doświadczenie.
@weezyxboss nie wiem, ja na steam decku przeszedlem Kingdome Come Deliverence i Hogwart Legacy, a to chyba podobny poziom.
Jeśli jesteś otwarty na propozycje to bardzo polecam Vampires Crawler i Balatro na Steam Decka. W ten pierwszy to ostatnio do 5 rano napierdzielałem myśląc że jest dopiero z 1. Absolutnie uzależniające doświadczenie.
@weezyxboss: Zależy jaki gatunek lubisz, z takich bardziej wymagających które obecnie przeszedłem to polecam gta 5 (tylko w online nie pograsz), detroit: become human, clair obscur: expedition 33, beyond: two souls, no i wszystkie souls like (ds 1-3, sekiro, elden ring, hollow knight, cuphead itd). A z takich 2d: stardew valley, vampire survivors, balatro, hades 1-2. Jak zależy ci na fps przy bardziej wymagających tytułach to polecam ogarnięcie sobie lossless
- 16
Ma ktoś tutaj #steamdeck albo inny przenośny handheld ala #rogally, mógłby tam w wolnej chwili odpalić przeglądarkę i sprawdzić mi, jak na nim działa SZKELETAL w wersji 0.209 via https://wypok.itch.io/szkeletal i dać mi jakiś feedback?
hodzi o takie rzeczy, czy gra się w ogóle uruchamia, czy kontroler działa od strzała, ile klatek gra wypluwa, czy te utrzymują się raczej na wysokim czy niskim poziomie (zwłaszcza po jakimś
hodzi o takie rzeczy, czy gra się w ogóle uruchamia, czy kontroler działa od strzała, ile klatek gra wypluwa, czy te utrzymują się raczej na wysokim czy niskim poziomie (zwłaszcza po jakimś
źródło: steamdeck
Pobierz- 0
W co pykacie teraz na SD? Nie mam jakoś weny a bym w coś pograł na kanapie #steamdeck
- 5
źródło: 1000010451
Pobierz- 12
źródło: 1000010446
Pobierz- 0
2
Pliki CAD Steam Controllera i Pucka są już dostępne!

Dzisiaj udostępniamy pliki CAD zewnętrznej obudowy (topologii powierzchni) Steam Controllera i Pucka do pobrania na licencji Creative Commons. Zawierają one modele STP i STL obydwu urządzeń oraz rysunek techniczny z ich najważniejszymi cechami i elementami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#steamdeck czy jestem jedyną osobą wśród 3 milionów właścicieli steamdecków którzy spróbowali pograć w strzelanki za pomocą żyroskopu?
Pobrałem Doom Ethernal i nikt nie zrobił żadnych ustawień pod żyroskop, wszystko muszę robić sam a sama gra dostaje p-------a jak w ustawieniach wyłączę jej wsparcie pada, przez co nie mogę przewijać okien bo gra nie pozwala na wyświetlanie klawiszy
Po wyłączeniu pada w grze nadal gra oczekuje że bede naciskał przycisk
Pobrałem Doom Ethernal i nikt nie zrobił żadnych ustawień pod żyroskop, wszystko muszę robić sam a sama gra dostaje p-------a jak w ustawieniach wyłączę jej wsparcie pada, przez co nie mogę przewijać okien bo gra nie pozwala na wyświetlanie klawiszy
Po wyłączeniu pada w grze nadal gra oczekuje że bede naciskał przycisk
źródło: IMG_0721
Pobierz- 0
@7uras: u mnie jest problem, mianowicie ustawienia pod pad kolidują z moimi ustawieniami żyroskopu.
Dla tego najlepiej jakby tych ustawień pod pad nikt nigdy nie zaimplementował
Dla tego najlepiej jakby tych ustawień pod pad nikt nigdy nie zaimplementował
konto usunięte via Wykop
- 0
czy jestem jedyną osobą wśród 3 milionów właścicieli steamdecków którzy spróbowali pograć w strzelanki za pomocą żyroskopu?
@Rustyyyy: tak, ja próbowałem na steam decku używać żyroskopu ale dla mnie całe urządzenie jest za ciężkie i za duże. znowu na padzie jak używałem żyro to więcej było konfigurowania żeby to sensownie działało niż grania
- 0
Mam #steamdeck praktycznie od premiery (odebrany pierwszego roku w sierpniu). Po takim czasie sporadycznego użytkowania wyszły mi 2 rzeczy:
1. krawędź gałki lewego analoga się odkleiła i chodzi luźno ヽ( ͠°෴ °)ノ
2. dostałem komunikat w kde że bateria ma 40% oryginalnej pojemności.
Sprzętu jakoś intensywnie nie eksploatowałem więc się zdziwiłem. Szczerze to częściej służył mi jako przenośny komputer. Ktoś miał podobnie?
1. krawędź gałki lewego analoga się odkleiła i chodzi luźno ヽ( ͠°෴ °)ノ
2. dostałem komunikat w kde że bateria ma 40% oryginalnej pojemności.
Sprzętu jakoś intensywnie nie eksploatowałem więc się zdziwiłem. Szczerze to częściej służył mi jako przenośny komputer. Ktoś miał podobnie?
źródło: galka
Pobierz- 0
@robin_caraway: wiedźmin jeszce da radę ale cyberpunk i Spiderman chodzą jak g---o, w cyberpunka nie dało się strzelać bo spadało do 15fps i kompletnie nic nie mogłem trafic, kup sobie jakiś streaming i zagraj w taki sposób w 60fps
@robin_caraway: Nie mówię o detalach. Detale praktycznie zawsze i wszystkie będą na minimum. Mi chodziło bardziej o generowanie klatek i rozdzielczość przez które te gry nie będą wyglądały za dobrze. I pamiętaj, że każdy tytuł AAA na SD grając na baterii to jakaś godzina, może półtorej godziny gry




























Nówki i refurby
Czarno widzę przyszłość #steammachine