Wpis z mikrobloga

Mireczki, co się stało z cenami gift cards w pessos? W zeszłym roku kupowałem kilka gierek i to był jeszcze dobry deal, a teraz wychodzi, że muszę zapłacić 300 zł (o ponad 150 więcej niż w polsce xd) za grę, która jest warta w ars 50 zł. Jest jakiś inny sposób, aby doładować portfel na steamie? Czytałem, że karty przechodzą tylko lokalne, a może próbował ktoś płacić kartą ZEN lub Cinkciarz?

#steampesos #steam #gry
  • 11
@Vizley: A tego nie wiem, do teraz po wielu sprzedażach i kupnach skinów, żadnego dowodu nie wysyłałem.
Odpowiedź od DMarket 30 sty 2023
Thank you for your comment. Passing KYC is necessary only for the safety of your account and your data is under complete protection. However, you can also use alternative deposit and withdrawal methods whch do not require KYC. Hope for your understanding on this matter.
@derczy: logiczne, że kupujesz na te konto na jakie chcesz i na stronie płacisz paypal/visa
Jeżeli chodzi Ci o rynek steam to musisz wydać 5$ i poczekać chyba tydzień jak dobrze pamiętam
  • 1
@Jibril: I później muszę czekać tydzień lub dwa, aby mógł sprzedać te klucz na swoim koncie? Chyba za dużo z tym zwlekania dla mnie, może gdybym kupował stale jakieś gry, a nie jak teraz, tylko sporadycznie. To pytanie z innej beczki, czy mogę zmienić region na przykładowo turecki, jeśli mam już konto zarejestrowane od początku na Argentynę? Z tego co widzę, gifty w lirach kosztują normalnie, niby wyjdzie więcej, ale i
I później muszę czekać tydzień lub dwa, aby mógł sprzedać te klucz na swoim koncie?


@derczy: raz czekasz te 2 tygodnie i juz mozesz ile chcesz kluczy sprzedawac