@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Uwielbiam jego kanał. Przez niego nawet chętnie bym sobie sprawił klawiaturę IBM model M, ale te ceny są trochę wysokie( ͡° ʖ̯ ͡°). Świetny był odcinek jak składał kompa 486 i pokrył obowiązkowo "woodgrain" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak oglądam jego wyprawy do Goodwill, to zawsze zazdroszczę, że mają coś takiego, bo można takie perełki znaleźć za śmieszne ceny (
  • Odpowiedz
#gry #staregry #zgadnijcoto
Szukam gry, której tytułu nie pamiętam.
Rysunek poglądowy poniżej. W każdym etapie był dźwig i klawiszami można było poruszać każdym z jego elementów z osobna. Były coraz trudniejsze zadania jak przenieść przedmiot (a może tylko dotknąć ramieniem?) przez wąskie szczeliny.
Wydaje mi się że czasów 2000-2010, windowsowa.
Ktoś coś?
deryt - #gry #staregry #zgadnijcoto 
Szukam gry, której tytułu nie pamiętam.
Rysune...

źródło: comment_Jj1Kpy9vAr3yzaoFGXvq2OSZ2NAYvjAD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miszczu90:
2D - to się zgadza
Trzeba budować - nie, tam już były dźwigi zbudowane, często specjalnie miały w środku mniejsze ramię aby było trudniej
Sterowane myszką - nie, klawiaturą
Pojazdy - nie, dźwigi
Zbudowane coś się porusza samo - nie, poruszało się ramionami
  • Odpowiedz
@Kikuchiyo: Ja tą drugą miałem na pegasusa, całkiem zapomniałem o tym ping-pongu Megazorda i Smokozorda XD Wtedy nie wracałem na to uwagi, bo byłem mały, ale teraz dostrzegam jakie to było faktycznie głupie :D
  • Odpowiedz
Powiem wam, że mimo iż nowy Torment, zwłaszcza jak na dzisiejsze czasy, jest fajny, to i tak czegoś w nim brakuje.

No bo w gdy takim Sigil byle trep zdzieli cię kosą po czerepie, za kilka brzdęków jak zwykłego skurla, to wiesz że żyjesz (nawet jeśli akurat chwilowo nie żyjesz), a cały ten Pan Wcieleń z nowego Tormenta może iść się szpicować w labiryntach, bo jest zerem przy Pani Bólu. ( ͡
T.....5 - Powiem wam, że mimo iż nowy Torment, zwłaszcza jak na dzisiejsze czasy, jes...

źródło: comment_5vVIiJq2Rv3MLHTShVSoy8jmbOi5N7e3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tical25: Klasyk, moim zdaniem najlepsza gra, która kiedykolwiek wyszła. Mistrzostwo pod względem fabuły, świata, postaci, klimatu. Szkoda, że gra traci po spotkaniu z Ravelą (nie pamiętam, czy zaraz po tym, czy później opuszczamy Sigil odwiedzając Fhjulla (?) i resztę lokacji) - ta część gry jest taka, nie wiem, "niedorobiona". O ile sam słup czaszek jest zajebistym pomysłem to te wszystkie lokacje są zrobione lekko na o-------l. Szukasz w Sigil Raveli,
  • Odpowiedz