Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Ej M&M z #krakow! W Muzeum Inżynierii Miejskiej do jutra jest wystawa interaktywna ze starymi komputerami. Ja się o tym dowiedziałem dopiero dziś. Kto chce - niech idzie. #starekomputery, #staregry.
- 1
@Axoi: Dla Ciebie i Kuby nie bardzo. Z ciekawszych rzeczy widzialem przenośnego Compaqa 286 i oscyloskop, na ktorym byla gra w tenisa. Poza tym standardowo: Amigi (500 i 600), C-64, CD-32, PSX, dwa Pegasusy, Atari 800 i 65 XE, Atari 2600. Część podłączona i grywalna.
- 0
@MasterSoundBlaster: pewnie się tacy znajdą. Wystawa przedłużona co najmniej do końca czerwca. Nie spodziewali sie takich tłumów. :D
Rany, ile godzin zeszło przy tym...
No i to zajebiste community. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gimbynieznajo #feels #staregry
No i to zajebiste community. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gimbynieznajo #feels #staregry
źródło: comment_sXHxz9Upuzlab2LPBlhqBWbxYrGslTZR.jpg
Pobierz- 9
1
ograjmy Chaos Engine (Amiga 500)

wyśmienita gra
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
zazdroszczę posiadaczowi tej kolekcji
#retrogaming #staregry #baldursgate #torment #icewinddale #feels #crpg #nostalgia
#retrogaming #staregry #baldursgate #torment #icewinddale #feels #crpg #nostalgia
źródło: comment_62jUDAgnInMzhgOSdPdiq4TKe9CvbLw1.jpg
Pobierz- 1
@pieknyibogaty: tak, 4 czy 7 wybranych samuraji (czy samurajów?) walczy z zesłanymi demonami (cały zamek opanowują demony i inne takie)
kreskówkowe animacje, bardzo drastyczne (niektóre scenki śmieszą)
był skała, łucznik, ninja, mag, berserker, szermierz i jakiś ciul którego nigdy nie expiłem (wgl to miałem 4 ulubieńców i tylko nimi grałem)
system drzewek i upograde broni jak w diablo
wgl to taka podróbka diablo jak teraz na to patrzę (w diablo2
kreskówkowe animacje, bardzo drastyczne (niektóre scenki śmieszą)
był skała, łucznik, ninja, mag, berserker, szermierz i jakiś ciul którego nigdy nie expiłem (wgl to miałem 4 ulubieńców i tylko nimi grałem)
system drzewek i upograde broni jak w diablo
wgl to taka podróbka diablo jak teraz na to patrzę (w diablo2
- 0
ooo! moje boxy na wykopie się pojawiły :D
- 0
@pieknyibogaty: mam, ale bez plakatu i koszulki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko nie wiem, czy do niemeickiej wersji dodawano koszulkę.
- 0
@pieknyibogaty: czasy kiedy w pudełku było coś więcej niż CD-Key
@Momono project igi
@Momono: Jak się ta gra nazywała?
- 1
@Papasanbaba project eden
@Momono: Oj mam straszny sentyment do tej pozycji.
Jak to sie nazywało?
- 0
@caplew: Na tamte czasy bardziej demonstrator technologii. Gameplay IMO chaotyczny.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Spam tagami: #gry #muzyka #chronotrigger #staregry i #muzykazgier chociaż nie do końca
Chrono Trigger - Shala's Theme - The Blake Robinson Synthetic Orchestra
Chrono Trigger - Shala's Theme - The Blake Robinson Synthetic Orchestra

@Wiedmolol: właśnie przed chwilą przesłuchałem wersję "Cathedral" w wykonaniu tej orkiestry, naprawdę dobrze to robią. Widzę, że muzyka z FF IV (póki co tylko Main Theme poleciało ale już czuć, że jest moc) i Earthbounda też jest, będzie słuchane. Noc jest długa.
- 1
@Wiedmolol: Muzyka do CT to mistrzostwo świata...
- 1
@Momono: grałem ostatnio, ale tak jak lubię skomplikowane poziomy i nienawidzę gier na szynach, tak tutaj projekty lokacji mnie pokonały i dałem sobie spokój.
@RealAKP oryginał z czasów mego dzieciństwa, pamiętam również, że gra mnie pokonała i nigdy już do niej nie wróciłem :)
źródło: comment_jFGjMyagOEtlMKBAUXhzKh19G497FW6t.jpg
Pobierz- 1
@Zwanek: o sorry tamten link nie działa - ale tu masz taniej :)
- 1

























#gry