Wpis z mikrobloga

Miraski od #amiga #amiga500 !

obiecałem swoją relacje że znaleziska parę dni temu.

okazało się, że trafiłem w dziesiątkę. Oryginalne opakowanie, lekko pożółkłe i zajeżdża wilgocią, działająca jednostka Amiga 500 z rozszerzeniem 1mb RAM, działająca myszką trumna, okablowanie do TV z wyjściem euro, zasilacz, około 50 dyskietek z grami, połowa działa, połowa nie, case do dyskietek 3,5 cala, oraz instrukcja do adaptera Amiga 520, którego w zestawie nie było.

całość w dobrym stanie, rok produkcji około 84. Made in HongKong. Z gier większości mam po raz pierwszy do czynienia i nie mogłem przetestować z powodu brało joy'a. Z tytułów mi znanych mogę wymienić : Prince od Persia, Micromachines, MortalKombat II, SpaceBall2, Vroom, Polska Liga.

Całość zakupiłem za...


No, także ten, podziękowania dla mojego #rozowypasek za przypomnienie sobie, że za dzieciaka u kuzyna grała w jakieś gry na takim śmieszny komputerze :)

Jeszcze czeka mnie generalne wyczyszczenie od środka, spróbowanie usunięcia zazółknięcia z komputera, odkupienie modułu dysku twardego no i jakiś gier do tego :)

co Wy na to mircy? :)

#retrogaming #commodore #staregry #starekomputery #wygryw #pochwalsie
Goofas - Miraski od #amiga #amiga500 !

obiecałem swoją relacje że znaleziska parę dn...

źródło: comment_9MYWNUQ5LaXnk1sp4ut2gY6OkAudXKgm.jpg

Pobierz
  • 26
@Goofas: Zadam pytanie, pewnie z założenia głupie ale ja jakoś nie mogę tego ogarnąć. Nie lepszy emulator?
Zamiast katować się z tym wszystkim.
Wiadomo, że nie zapomniane uczucie jak korzysta się z prawdziwego sprzętu ale mimo wszystko to dużo kłopotu.
@Goofas: Strasznie hardcorowe porównanie.
Ja jestem wielkim fanem PSX i innych starych konsol.
Nie przeszkadza mi granie na emu.
Ale wiadomo każdy ma inaczej.
Dla mnie liczy się sam miód gier z młodości.
via Android
  • 0
@FX_Zus: hardkorowe to fakt, ale każdy kolekcjoner Ci to powie:) sam gram na emu, nie kryje się z tym, ale jak jest możliwość posiadania oryginału to dlaczego nie ?